prawko

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
30 marca 2012 17:12
juliadna super ! 😅
Witajcie!
Poszukuję dobrego instruktora jazdy (kat. B) w Poznaniu, który podszkoli mnie przed piątym podejściem do egzaminu. Potrzebuję pojeździć z kimś innym, niż instruktor z ośrodka, w którym odbywałam kurs. Po prostu do tamtego instruktora i auta jestem już za bardzo przyzwyczajona. Czuję, że nie radzę sobie z pewnymi sytuacjami i mam wrażenie, że tamten instruktor popadł już w rutynę w prowadzeniu ze mną jazd i nie jest w stanie przełamać moich obaw i wątpliwości. Wiem, że to moja wina, że nie zdaję tych egzaminów, oblewam na mieście na durnowatych sytuacjach. Potrzebuję instruktora, który mnie przyciśnie i zmobilizuje Ogłoszenie dość pilne - kolejna poprawka 7 maja (niestety muszę jeszcze raz do tego zdawać teorię, bo mija mi 6 miesięcy jej ważności). Czekam na odpowiedzi, mogą być na PW Z góry Wam dziękuję!!!
Ja to nie wiem jakim geniuszem trzeba być żeby wrąbać się na pole wyłączone przy powrocie do WORD-u....jeeeeej....ale tego wcześniej nie było, robili remont ronda i jakiś pacan to namalował!!!! wrrrrr  😤
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 kwietnia 2012 12:38
krysiex213 no to ładnie ... Ja bym się chyba załamała...
W czwartek w końcu jeżdżę 🏇 Jaram się jak mudżyn bateryjką 😁
delta   Truth begins in lies.
10 kwietnia 2012 14:07
krysiex213 no to ładnie ... Ja bym się chyba załamała...


Nie ma się czym załamywać tylko podchodzić kolejny raz 🙂
A wie ktoś jak wygląda sprawa z dowodem osobistym u osób, które zaczęły kurs przed osiemnastką? Czy musi zaczekać, aż zostanie wyrobiony dowód, aby podejść do egzaminu? A może wystarczy dowód tymczasowym?
Kurczę, zaczęłam wcześniej kurs, niedługo będzie 20 godzin wyjeżdżone i zastanawiam się jak długo będę musiała czekać na egzamin...
wystarczy tymczasowy. Moja znajoma zdawała w dniu 18 urodzin i nie bylo problemu  😉
Dzięki  :kwiatek:

No to chyba pora go sobie wyrobić 😉
Możesz iść z paszportem, jeśli masz z aktualnym zdjęciem  😉
Niestety nie mam z aktualnym 😉 A wiecie może, czy istnieje możliwość by wcześniej poprosić o wyrobienie dowodu, tak by dostać go w dniu urodzin?
No ale to będzie tymczasowy dowód. Ten stały dostaje się po złożeniu wniosku po urodzinach.
łiiii tam. Ja poszłam na teorię z paszportem, a tam zdjęcie z 4 klasy podstawówki 😀 Zupełnie inny człowiek, a egzaminator mnie puścił 😉

Krysiex, zdasz następnym razem i będziesz nas wozić do stajni!
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
10 kwietnia 2012 20:02
zonk ja miałam zdjęcie z zerówki, a mimo to paszport ważny przez chyba 10 lat i spokojnie jak było trzeba to go używałam 😉 Zdjęcie nie musi być ważne, tylko paszport/dowód 🙂
Teoretycznie musi być tylko aktualny, ale mnie uprzedzali, że jak się egzaminator przyczepi to nie dopuści do egzaminu  🙄
Zonk, ja na wszelki wypadek miałam w kieszeni legitymację szkolną z aktualnym zdjęciem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 kwietnia 2012 22:07
krysiex w którym miejscu jest to pole? W czwartek jadę się zapisać na egzamin, będę musiała się temu przyjrzeć  😉
Nie ma już od dawna dowodów tymczasowych. Ten wyrabiany przed 18-tką jest po prostu ważny 5 lat, potem robi się nowy.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
11 kwietnia 2012 12:20
5 kwietnia- 3 i na szczęście ostatni raz🙂 jak to mówią do trzech razy sztuka🙂
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
11 kwietnia 2012 12:25
incognito gratki 😅
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
11 kwietnia 2012 14:03
Dzięki🙂

Teraz tylko czekać na "plakietkę"🙂
kasztankaija   Love you more and more and more.
11 kwietnia 2012 15:53
ja 4 kwietnia zdałam  😅 już nie mogę się doczekać kiedy wsiąde do mojego samochodziku!
incognito, kasztankaija, super! gratulacje! 😀
smarcik jak jedziesz od strony centrum w stronę felina. Jak wjeżdżasz na rondo koło makro, to przy zawracaniu zawsze jeździło się szeroko na prawy zjazdowy pas, teraz szeroko nie możesz bo rąbnęli to pole wyłączone, nie duże ale jednak  😉


ja tam się nie załamuje tylko jestem wściekła że przez taką głupotę otarłam się o włos :/  ale moja mama jest lepsza. Miała zrobić zatrzymanie w wyznaczonym punkcie, była to zatoczka. jedzie, zjeżdża zatrzymuje - źle, powtórka - jedzie zjeżdża zatrzymuje - źle, egzamin przerwany
co zrobił Matka Teresa?? a nie włączyła prawego kierunkowskazu  😵
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
13 kwietnia 2012 16:34
Ja miałam wczoraj swoją pierwszą jazdę toyotą.
Jestem mega zadowolona, bo straszyli mnie tymi autami, a nie jest tak źle i super mi się ją prowadzi.
Instruktor ze mnie zadowolony, pytał się nawet czy może się zdrzemnąć bo rzadko trafia mu się ktoś, kto tak dobrze jeździ 😁
Lepiej chyba nie mogłam trafić 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 kwietnia 2012 17:50
Kasztankaija-gratki🙂 ja zdałam dzień po Tobie;p a swoim autem jezdziłam jeszcze przed egzaminami i po nie zdanym drugim podejściu, ale teraz po zdaniu prawka-a jeszcze przed jego dostaniem juz sie najezdziłam wczoraj-w końcu na luzie-ale niestety dziś autko jakieś symptomy "chorobowe" wykazuje...jak na złość akurat wtedy kiedy zdałam
kotlet-dzięki;]
kasztankaija   Love you more and more and more.
15 kwietnia 2012 17:01
incognito moje autko dziś wróciło z warsztatu, jest w pełni gotowe do jazdy, ale dokumentu jeszcze nie mam, dłuży mi się to czekanie :P
Ile przed osiemnastką można rozpocząć kurs?

I czy jest coś takiego , że jak ma się 17 lat to można zdawać ,ale trzeba jeździć z opiekunem?  👀
Sonkowa, 3 miesiące przed możesz rozpocząć kurs, wcześniej możesz robić kategorie B1, ale wtedy jeździ sie samochodami do 500kg (dobrze mówie?). O opiekunie nic nie ma, przynamniej teraz.
chyba w Niemczech jest coś takiego.
szkoda.. A na B1 raczej nie ma sensu robić..
Właśnie też mi się wydawało , że jest coś takiego ale nie u nas. Ale kilka osób mi to ostatnio wmawiało więc wolałam się upewnić.  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się