Kącik Małolata...:D

jesli juz mowa o Lbn, to jakie szkoly polecacie, do jakich sie wybieracie? wlasnie rozwazam 'wyfruniecie' do liceum do Lublina ale nie wiem do ktorego konkretnie. a co do profilu, to raczej bio-chem. moze ktos cos podpowie?  🙄
losieq, wszystko zależy od tego jak się uczysz, jak wiadomo najlepsze szkoły to I-III...

Mi w VI jest dobrze 🙂. Jak coś to zapraszam  we wtorek - robimy dni otwarte!
tak, tak, wiem. chyba nie zdecyduje sie na pojscie do zadnej z tych 'najlepszych' (chyba przeraza mnie wizja siedzenia calymi dniami w ksiazkach 😂 )
mimo ze ucze sie dobrze, wiem ze skopie egzamin. a propos dni otwartych to dzis wybralam sie do IX i cale popoludnie intensywnie mysle.. ale na razie - jak nic nie wiedzialam, tak nie wiem. 😉
losieq, a w ogóle skąd jesteś? Dojazd też ma znaczenie 🙂.
okolice Krasnika. jesli zdecydowalabym sie na lubelska szkole, musialabym mieszkac na stancji/w bursie. poki co biore pod uwage jedno liceum 'na miejscu' (25minut busem ode mnie, wlasnie w Krasniku) no i szukam czegos w Lbn.
losieq, tylko nie bursa! Chyba, że chcesz być z 7 dziewczynami w pokoju. Np. moja szkoła korzysta z internatu przy innej szkole, gdzie są pod 2 osoby w pokoju...

Jak masz wybierać między szkołami o podobnym poziomie w LBN i Kraśniku to polecam zostać w domu :P. IMHO wcale fajne nie jest mieszkanie z dala od domu.
Co to za profil IB?

Ja tam jestem na bio-chemie. Mam życie towarzyskie i stajenne, ale troszkę odbija się to na moich chęciach do nauki  😁 Ale nie ma co się oszukiwać - jak poszłam do LO to przestało mi zależeć na ocenach i w większości przypadków tak jest. Średnią mam na przestrzeni klasy raczej dobrą, ale szału nie ma. Maturę chcę dobrze zdać i tyle. Od drugiej klasy będę zasuwać na korki. Chcę zdawać bio i chemię rozszerzoną, może angielski na rozszerzeniu i może podstawę fizyki, a reszta normalnie. Zobaczymy jak to będzie, wyjdzie w praniu.

A co do bardziej wymagających szkół to nie bójcie się ich. Ja też byłam przerażona po opowieściach znajomych, jak to nie jest w moim LO. I powiem wam, że teraz nie żałuję że się wybrałam do tej szkoły, a nie mniej wymagającej. Uwielbiam ją, mimo tej całej nauki.
Co to za profil IB?

Profil przygotowujacy do matury miedzynarodowej. W zasadzie wszystko tam po angielsku jest.
no nic, poki co bede sie jeszcze rozgladac, pytac i udawac, ze mysle. 😉 za niecaly miesiac testy a ja mam wrazenie, ze nic nie umiem.  👀
Sisisa dzieki wielkie. : )
[quote author=nopebow link=topic=30353.msg1356671#msg1356671 date=1333224134]
Co to za profil IB?

Profil przygotowujacy do matury miedzynarodowej. W zasadzie wszystko tam po angielsku jest.
[/quote]
Ekstra sprawa! Szkoda, że u mnie czegoś takiego nie ma. 🙁 Uwielbiam angielski.
Jak 'dobrze' pójdzie, to cały poniedziałek piszę sprawdziany/kartkówki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2012 21:36
[quote author=nopebow link=topic=30353.msg1356671#msg1356671 date=1333224134]
Co to za profil IB?

Profil przygotowujacy do matury miedzynarodowej. W zasadzie wszystko tam po angielsku jest.
[/quote]
czego to nie wymyślą  😵 w sumie fajnie by było...

[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1356490#msg1356490 date=1333218240]
no dzieki, a tak rozwazalam biol-chem-ang 😁
[/quote]
myślę, że to bdb wybór, my na biol-chem-fizie dowalamy sobie w drugiej klasie jedną albo dwie godziny angielskiego dodatkowo, zależy jak się plan ułoży, dyrektorki zgodzą. i wtedy będziemy mieć 5 w tygodniu, obecnie mamy bardzo okrojone 3 godziny )-:
jeszcze sie wacham bo moge miec ang-fr-geo. albo mat-fiz-ang [ze ke]. albo 765456789 innych konfiguracji. ale mysle o tej bio-chem-ang albo ang-fr-geo

wgl jestem frajerem, ide do gorszej szkoly zamiast takiej ktora daje mi super mozliwosci, bo nie bedzie mi sie chcialo dojezdzac... pfff...
no nic, poki co bede sie jeszcze rozgladac, pytac i udawac, ze mysle. 😉 za niecaly miesiac testy a ja mam wrazenie, ze nic nie umiem.  👀


Jak wszyscy 😀 jak nikt nic nie będzie wiedział - progi będą niższe!
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1356824#msg1356824 date=1333229349]

wgl jestem frajerem, ide do gorszej szkoly zamiast takiej ktora daje mi super mozliwosci, bo nie bedzie mi sie chcialo dojezdzac... pfff...
[/quote]
AJ-BI, AJ-BI
leniuch

Tymczasem ide oddac sie w objecia Morfeusza.


Jestem kompletnie odojona tym filmikiem  🤔zok:
niemcy mają mrrraśne koniny  😎

o, heeej Krupniku  😉
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1356824#msg1356824 date=1333229349]
wgl jestem frajerem, ide do gorszej szkoly zamiast takiej ktora daje mi super mozliwosci, bo nie bedzie mi sie chcialo dojezdzac... pfff...
[/quote]
No właśnie u mnie by było to samo, IB mają u mnie 2 licea, na drugim końcu Warszawy  😁
Again, Niemcy też mają, ale to akurat Duńczyk 😀
fin, ojej, zmyliła mnie szwabska flaga, wybaczcie  :kwiatek:
Ale mój kolega ze Stasiowego IB pojechał sobie na studia do Meksyku, czyli chyba opłaca się w szkole od rana do nocy siedzieć 😉
Arroch co jeszcze słyszałaś o Stasiu? Bo jego też rozważałam..  :kwiatek:
o, heeej Krupniku  😉

Witaj.  :kwiatek:
Ja sie boje egzaminow do tej IB.  🙄 I nie wiem jakich beda chcieli przedmiotow do wliczenia do rekrutacji.
kortina mam dużo znajomych w Stasiu, ale w biol-chemach i humanach głównie, także o matematycznych klasach nic nie wiem, nauczyciela od historii mamy ze Staszica, i Sorkę od chemii też mieliśmy, bo my klasa 2 języczna 😉 Na pewno ludzie w Staszicu mają trochę więcej czasu niż ja :P
Ja właśnie na biol-chem chciałam 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 kwietnia 2012 10:37
To ja czyżby jako jedyna idę do Liceum wojskowego? 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2012 10:39
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1356824#msg1356824 date=1333229349]
jeszcze sie waham bo moge miec ang-fr-geo. albo mat-fiz-ang [ze ke]. albo 765456789 innych konfiguracji. ale mysle o tej bio-chem-ang albo ang-fr-geo

wgl jestem frajerem, ide do gorszej szkoly zamiast takiej ktora daje mi super mozliwosci, bo nie bedzie mi sie chcialo dojezdzac... pfff...
[/quote]
Twoja FG mówi:
rusz dupę leniu! i idź na biol-chem-ang.

edit: Hermes, ładny hardkor. rok temu rozważałam szkołę policyjną albo profil: strażak  😁
Hermes, mój brat też ;D. Tzn. do klasy wojskowej iść sobie wymyślił ;P.



kortina, Jak coś to ja mam koleżanki na mat-fizie i biol-chem-mat w Staszicu, zawsze mogę o coś podpytać 🙂.
Ja właśnie na biol-chem chciałam 😉


Babkę od chemii mialam hmm spcyficzną, ale jestem w szoku, że tak dużo pamiętam 🙂 teraz chodzę na dodatkową chemię i w zasadzie robię zadania tylko, a chemię ostatnią miałam rok temu 🙂 Znajoma z mojego rocznika startuje po Stasiu na medycynę, dam znać czy jej się uda 8) Moja dentystka chodziła do Staszica, więc chyba nieźle te biol-chemy stoją
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
01 kwietnia 2012 11:11
Ja to bardzo chcę iść do tej wojskowej, potem studia Obrony Narodowej i do wojska 🙂
A ja chcę iść do policji. Co ja w takim razie robię na biol-chemie?  🤔wirek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się