Zdjęcia Naszych Koni

K_cian to u Was taka hala jest?  🤔? I ja jej nie widziałam? 👀
wątek zamknięty
Mia, już trzeci? Myślałam, że drugi.:P Posman tu przoduje swoją oryginalną maścią i oprócz niego nie wyczaiłam innego unikatu..... gdzież on jest? :P
k_cian, śliczna kobyłka! Dobrze wygląda.🙂 a tak poza tym - zazdroszczę haaaali.....
wątek zamknięty
Sankarita Koń Kocianki może i ma brzuszek, ale to - na 100% - wałach.

Być może to drugi z historii źrebny wałach, ale wałach i to full wypas 😉

gwoli ścisłości, pierwszy źrebny w historii, to mój własny 😁
wątek zamknięty
Hmm. Gwoli ścisłości - zdarza się, że wyrażam się nieścisłowo. "kobyłka" w języku moim własnym, zakropionym ruskim winem, oznacza "konika" w zasadzie bezpłciowego, mogącego być i wałachem/ogierem i klaczą.
Hmm. Chyba pójdę już spać.  :emota2006097:
wątek zamknięty
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
01 stycznia 2009 00:12
Sankarita, wracaj na watek sylwestrowy,bo tu juz bredzisz moja droga 😉
wątek zamknięty
Dobra..... odezwę się jutro..... 😉
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
01 stycznia 2009 00:40
Dzięki wszystkim za miłe słowa 🙂

Raven, nie ma to jak szczupły i długonogi koń od woza 😉

korsik, może i by przeżył bez maski, ale jakoś nie mam serca go narażać na dyskomfort, a maska mu w niczym nie przeszkadza i stajenni są na tyle kochani, że bez problemu mu ją zakładają i w zimę.

k_cian, wszystko zasługa full profeszynal fotografa w postaci Maleństwa 🙂

Mia, tak, tak Grom 🙂
wątek zamknięty
dziękujemy wszystkim za miłe słowa  :kwiatek:

sierra 😁 ale:
1)  nie jesteśmy  same  😀iabeł:
2) mamy tendencję spadkową  😅

aventia - żeby zobaczyć musisz znów przyjechać  😎 a nie widziałaś bo 7 grudnia przeprowadziliśmy się do nowego domku

szał bo wczoraj miałam przeciek, że już czeka nowe podłoże na halę 😜

mia - jak to gdzie, pod sadełkiem  😁 i mam nadzieję zmieniać w dalszym ciągu te proporcje 😉

koniczken, no ba, dobry fotograf to jest to  😎

a jako że ostatnie zdjęcia wstawiałam baaaardzo dawno temu, wszak to w tamtym roku było, to wrzucam jeszcze odrobinkę turlającego wiórka  😁


wątek zamknięty
koniczka, kcian no no ależ Wasze kucyki łapami machają 😉 Bardzo elegancko!
wątek zamknięty
Sankarita, i koń kate_ jeszcze 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
01 stycznia 2009 12:08
k_cian, a ja tak z ciekawosci sie zapytam - dlaczego wy od dluzszego juz czasu ciagle za pionem i ciagle na czarnej wodzy? jakies szczegolne powody?

a przy okazji - co do zdjecia portretowego - powinnas poprawic dopasowanie nachrapnika, bo tak nachrapnik hanowerski nie powinien byc zapinany.



wątek zamknięty
Cudna jest. Podobnej kobyłki po czesci szukałam jak padła decyzja o kupnie własnego konia

a wiesz, że ją nabyłam niejako przyapdkiem, jechaliśmy oglądać inną klacz, a ta miała być tak "po drodze" ale tak się spodobała, ze drugiej już nawet nie ogladaliśmy 🙂

k_cian
ale się Wiórek okraglutki zrobił  😜 a hale macie nieziemską 🙂 nam zimą tylko las pozostaje

Mia
dziękujemy bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
01 stycznia 2009 15:38
k_cian hala cudo, ale Rudzik jeszcze większe cudo 😜

Noworoczny Osiołek w mroźne popołudnie 😉

Z serii "Bądź widoczny na ujeżdżalni" 😉

Koń widmo 👀

Wiatr był niesłychany, aż kiecuszka nam się przeaplikowała 🙄


Niestety zdjęć niewiele i średniej jakości, bo fotografowi najpierw zamarzły palce, a potem uciekł :/
wątek zamknięty
Szalona😉  dopiero teraz zobaczyłam jaką macie fajną wygoloną łapeczkę na pupci 😜
armara   śliczniusia ta Kuzyneczka 😀
Koniczka   Twój Kucyk jak zawsze świetny  😜
goha dawaj swojego małopolaka a nie się obijasz  😁
Sankarita  fajny ten Twój przyszły "pingwin" 😉
k_cian Twój rozturlany wiórek jak zawsze super, tak na marginesie to mój ulubiony Rudy tutaj  😁  Dziękuję w imieniu mojego długonoga 😁
Mia dzięki, dzięki. Dopiero na forum mi zwróciliście uwagę na to, że mój koń ma długie nogi. Ja wcześniej nie zauważyłam, żeby miał je jakieś bardziej długie niż inne konie  😁
Raven fajny Twój Osiołek  😀 Ja też mam zawsze tak z fotografem, że najpierw zamarza, a później ucieka 😁

Idąc za przykładem k_cian, że dawno Nas nie było bo aż w zeszłym roku, to jeszcze coś wrzucę od siebie  😉




Szczęśliwy koń 😉






I takie małe coś  😁 (ale ja jestem bardzo dumna z mojego dzieciaka)









Pozdrawiamy w Nowym Roku 😅
wątek zamknięty
Claudia- świetne foty!  😉
wątek zamknięty
Lotnaa   I'm lovin it! :)
01 stycznia 2009 16:52
Claudia, śliczny konio, ale gdzie masz kask ?!  🤬
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 stycznia 2009 16:56
dzieki baby! u nas tylko jedna laczka ( wczesniej skoszona i trawa zdozyla odrosnac dodatkowo nawozona byla obornikiem) a drugie to rzysko gdzie tez zdazylo troche odrosnac i tez nawozona

k_cian maly nawet nie zauwazyl jak Nerwine zabralam z wybiegu, a jak szlam przez wybieg na laczke to tylko raz zarzal i tyle 😉 wracajac przyszedl sie napic i z porotem do przyszywanej siostry 😉 😁
wątek zamknięty
Claudia - ale on nogi składa na tych drążkach! 😜
wątek zamknięty
LOVELY  dziękuję  :kwiatek:
Lotnaa   nie bij  😡, obiecuję poprawę  :kwiatek:
figura  zdradzę ci mały sekret. Normalnie to aż tak ich nie składa, ale te drążki to normalnie wyrosły spod ziemi dla mojej Sierotki Gapiowatej  😁 Ale jak zobaczyłam to zdjęcie to sama się zdziwiłam, że aż tak potrafi je poskładać  😉
Później już było tak, ale juz środkowy i pierwszy drąg nie jest podniesiony jak na poprzednim zdjęciu (mniej imponująco i efektownie  :hihi🙂



Już uciekam  😁
wątek zamknięty
dziewczyny dziękować  :kwiatek:

claudia niesamowicie podoba mi się Twój gniadosz! napisz coś więcej koniecznie, może być na pw 😉

caroline, bo czarna to jest takie coś przez co koń jest zaczarowany i  złamany psychicznie i od razu jest jakiś taki grzeczniejszy  😎





niesamowite, że jesteś aż takim jasnowidzem, że na podstawie kilku zdjęć wstawionych na palcach ręki - i to bardzo rzadko wstawianych- jesteś w stanie wywnioskować, że:

1) koń jest od dłuższego czasu ciągle przeganaszowany
2) koń jest jeżdżony od dłuższego czasu ciągle na czarnej

?

to gratuluję - głównie fantazji 😁 ja wielu pomniejszych spraw nie wyrokowałabym na podstawie zdjęć a co dopiero takich 😉 może za długo za stodołą siedzę skoro nie potrafię  👀   

i raz jeszcze zawsze_na_czarnej zawsze_przeganaszowany koń - wybaczcie że zdjęcia się już któryś raz powtórzą (chociaż dla mnie tam się podobają  😁 mogę wstawić jeszcze kilka razy 😎 )





i na tym proponowałabym zakończyć dyskusję interpretacyjną w wątku o zdjęciach naszych koni / a.


wątek zamknięty
Zdjęcia zeszłoroczne  😉





Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :kwiatek:
wątek zamknięty
hehe 😉 ale rudo sie zrobilo 😉

to nie mgla. mala akurat dmuchnela do zdjecia 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
01 stycznia 2009 17:59
Azbuka, smakowity rudzielec 😜 Z łebka i łysiny przypomina Madryta Ktosiowego 😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 stycznia 2009 18:02
k_cian fajnie tam macie! nie bedziesz golic  debrosa?
wątek zamknięty
No to i my sie pokażemy 😉)
Colin
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
01 stycznia 2009 18:28
dexia ladnie colin pozowal szkoda ze nie zlapalas go jak brykal 😁
wątek zamknięty
Dexia jaki fajny chłopczyk!
opowiadaj o nim!
wątek zamknięty
mam go od około 2 tyg 😉 Kupiłam go Nad Wigrami, ma niemieckie papiery, do sportu, chodził P N, ma 7 lat 😉
wątek zamknięty
Sankarita miło nam, a szczególnie kobylastej 😀
Burza ojej (to mnie dowartościowałaś 😎 ), dziękuję, ale na tytuł mistrza raczej nie zasługuję 😉
Claudia dziękujemy 🙂, widzę że łapcia na pupci robi furorę 😉
wątek zamknięty
Szalona- łapka rządzi po prostu 😀

A tu gruby gruby gruby piękny Piorunio, wielce dziś na cały świat obrażony 😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.