moda, ciuchy etc...

wer piękne są te rajstopy, ale przy moich zdolnościach wytrzymałyby jeden, góra dwa dni. Właśnie mam na sobie pierwszy raz rajstopy z topshopu w pionowe cielisto- czarne pasy (już dawno upatrzone), które pół godziny temu podarłam, nawet nie wiem kiedy 🙄 Więc chyba by mnie szlag trafił, gdybym zniszczyła od razu cacko za tyle kasy 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 marca 2012 17:58
dorwałam dzisiaj w nowo otwartej Bershce klik
mam własnego jednorożca!  😁
Widziała któraś z Was gdzieś czarne, gładkie zakolanówki ? Potrzebuję na jutro  😁.
Mona, swego czasu były w Biedronce... Może w jakiś małych sklepikach z bielizną?
Dziewczyny! porady szukam. Dostałam złotą 'gęsto' plisowaną spódnicę, prostą - coś a'la kolumna, do kostek. Szkoda mi było ją ciąć, dlatego mam zamiar ponosić ją jako sukienkę, najwyżej jak mi się znudzi to przerobię ją na krótszą spódniczkę. Aktualnie wylądowała u krawcowej celem schowania paskudnej gumy, głupia jam, że zdjęcia wcześniej nie zrobiłam, coby Wam ją pokazać, uch  :/

Zastanawiam się, jaki kolor by najbardziej pasował do takiego przybrudzonego złota? poszukuję paska, coby mieć co zamotać pod biustem  😉
Granat? pomarańcz? jakiś inny kolor?

edit:
coś mniej więcej sukienka z h&m lewy górny róg
Atamanka ja też strasznie szybko niszcze rajstopy - może i nie doszczętnie, ale po jednym dniu chodzenia strasznie je zaciągam, tak że wyglądają bardzo nieestetycznie...  😤

JARA haha czytałam twojego posta kilka razy i cały czas mi sie wydawało że pomyliłaś wątek i nie trafiłaś do "psów", a dopiero za trzecim razem dotarło do mnie że odnosisz sie do "mojej" końskiej torby 🤣 - raczej nie wiedzą...  😉 😁
Pursat   Абсолют чистой крови
31 marca 2012 15:07
Help! Widziałam dzisiaj piękną torebkę, ale nie mogłam się przemóc, żeby podejść do właścicielki i zapytać skąd to cudo. 😉 Może któraś z was gdzieś taką widziała: mieszcząca A4, prostokątna, żywo zielona, z brązowymi rączkami i brązowym długim paskiem, złote okucia, skóra albo eko-skóra. Hmmm? 😀
Pursat,
widziałam coś takiego ostatnio, ale za cholere nie mogę sobie przypomnieć w którym sklepie  🤔 jeśli masz okazje to odwiedź Mohito i Cache cache, możliwe, że to tam widziałam🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
31 marca 2012 15:47
Ok, zajrzę, dzięki! 🙂

Przeszukałam allegro pod kątem RI, Topshopu, Mango, Asosa... Nic... 🙄
Ronin.   Każdy orze jak może.
31 marca 2012 18:58
Widział może ktoś tą kiecke na żywo ?  💘
[[a]]www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkapl/pl/40109501/179554/772706/Sukienka%2BBershka%2Bz[[a]] koronką
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2012 14:28
ja widziałam, macać nie macałam, ale jest śliczna  😍

edit: ups, przepraszam, skłamałam. widziałam podobną, z zamkiem z tyłu. tej nie.
Dziewczyny wiecie może gdzie znajdę coś takiego  :
http://moda.allegro.pl/wanilia-wiosna-tunika-sukienka-multi-kolory-i2203031518.html
Tylko w rozmiarze S - nie uniwersalnym ?


W zdjęciach pod opisem tej tuniki jest taka w kolorze wanilia i w towarzystwie pięknych brązowych butów, zna je ktoś i powie skąd one? 😍 Chodzi o pierwsze buty od góry.
noen   A story of a fighter of our human race
02 kwietnia 2012 22:58
Dziewczyny, kiedy teraz beda jakies fajne wyprzedaze? 🙂
yga, ta koszulka z żołądkową to mistrz świata! muszę ją miec 😀
Mam pytanie do osóbek kupujących w Zarze.
Jak wygląda sprawa z przecenami torebek u nich?
Mam zamiar kupić tą...


Może nie warto czekać aż cena się zmieni do wyprzedaży?
Tylko zainwestować w dobrą podróbkę?

noen top secret na stronie ma non stop jakieś przeceny - sweterki za 20 zł czy bluzki z przystępnych cenach.
Sama dziś składałam zamówienie. Dzięki programowi lojalnościowemu oszczędziłam kupę kasy.
Na prawdziwe przeceny musimy jeszcze zaczekać.
szukam tego typu bransoletki, okrągłej ale niedomkniętej do końca


widziałyście gdzieś?  :kwiatek:
asds   Life goes on...
04 kwietnia 2012 15:39
A do mnie kurier jutro powinien przywieźć płaszczyk!  😅
Pursat   Абсолют чистой крови
04 kwietnia 2012 16:19
Nikodi, ta torebka była też w poprzedniej kolekcji i nie podlegała przecenie. Nie wiem jak będzie teraz. Za 500 zł moim zdaniem nie warto, bo słyszałam wiele negatywnych opinii o niej.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 kwietnia 2012 18:28
karolinaa- wiem! jest czadersssska  😜 ale kurcze, droga jak na taką szmatkę  😉
Nikodi, na razie jej pewnie nie będą przeceniali, przynajmniej nie po tym sezonie bo jest na nie dość spory 'bum'. od siebie mogę tylko powiedzieć - fajnie wygląda, jest dość poręczna, włożysz do niej pół domu, ale jakoś jest niewspółmierna do ceny.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 kwietnia 2012 19:46
Dziewczyny, potrzebuje pomocy! Kupiłam rurki w Camaieu w kolorze zielonym, ale są minimalnie za duże. Kolor mi się szalenie podoba, ale nienawidzę za dużych spodni... Niestety w rozmiar mniejsze już się nie mieszcze. No i teraz nie wiem czy wymienać je na inny model równie dobrze na mnie wyglądający, ale mniejsze które są idealne, tylko w brzydszym kolorze- szafirowym, niby też ładne ale... w zasadzie to już się przywiązałam do tych co mam  🤔wirek:

te zielone:



W rzeczywistości to jest zielony  😜

no i jak na złość nie mogę znaleść tych drugich  👿
Ale są bardzo podobne do tych, tylko oczywiście na moich krótkich nóżkach wypadają na dłuższe:
A do mnie kurier jutro powinien przywieźć płaszczyk!  😅

Do mnie też 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
04 kwietnia 2012 23:20
arivle, z czego są? Pewnie się i tak rozciągną.
noen   A story of a fighter of our human race
04 kwietnia 2012 23:56
Nikodi, chodzilo mi ogolem, o takie mega przeceny co zawsze pod koniec sezonow sa 😀 Ostatnio przed przecenami 2 dni wczesniej bylam na wielkich zakupach, a potem wyzywalam, bo wszystko bylo poprzeceniane 30% czy 50%... Gdybym tylko te dwa cholerne dni przeczekala, no i dlatego nie chce znowu tego bledu popelnic i chcialam sie dowiedziec mniej wiecej jak to wyglada z wiosna 😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 kwietnia 2012 09:36
Cieciorka, te zielone mają 98% bawełny i 2% lajkry
Pursat   Абсолют чистой крови
05 kwietnia 2012 10:41
Bardzo się nie mieścisz w te mniejsze? Bo trochę na pewno puszczą. 
szukam tego typu bransoletki, okrągłej ale niedomkniętej do końca


widziałyście gdzieś?  :kwiatek:

Korsik proszę
[[a]]http://allegro.pl/listing.php/search?string=bransoletka%2C[[a]]+elipsy&category=61103&description=1
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 kwietnia 2012 13:38
A ja dzisiaj zakupiłam sukienkę na wesele i w sumie nie jestem co do niej pewna 🤔
Co myślicie?

:kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2012 15:25
Hermes, ja Ci już mówiłam, że jest boska  😜
kupiłam sobie ostatnio taką, białą i już ją lubię  😁 tylko jest jakaś dłuższa, nie do pół uda.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się