kącik skoków

a poprzedni próbował??
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2012 19:33
No tak jakby. Za dużo, za wysoko. W efekcie koń miał po treningu takie zakwasy, że tydzień do siebie dochodził.
Koniczka, a dalej skaczesz z Jurkiem?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 marca 2012 20:02
Nie, zrezygnowałam.
No tak jakby. Za dużo, za wysoko. W efekcie koń miał po treningu takie zakwasy, że tydzień do siebie dochodził.


bez sensu  🙄

Ja dzisiaj skakałam..koń chętny, nie dotykał drągu, nie dodawał ale nie podobało mi się. Wiem że problem tkwi w galopie do przeszkody. Jakoś nie mogłam wpaść w rytm  😵 Dlatego do d... są samotne treningi  🤔
Pomocy!
Potrzebuję pilnie podpowiedzi: co to jest okser Brinkmanna i bramka Sloothaka?

(Na prośbę koleżanki, musi znać odpowiedź w ciągu 40 min.  🙄 W google na razie nic sensownego nam nie wyszło, może tu się znajdzie jakiś fachowiec  🙇 )
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 kwietnia 2012 16:29
wracając jeszcze do kwestii grawitacji i trzymania sie:

niektórych to nie dotyczy  🙇 🙇 🙇 👍
Dava   kiss kiss bang bang
01 kwietnia 2012 16:41
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1357341#msg1357341 date=1333294166]
wracając jeszcze do kwestii grawitacji i trzymania sie:

niektórych to nie dotyczy  🙇 🙇 🙇 👍
[/quote]

Czapki z głów dla jeźdźca  🙂 i absolutne pokłony dla konia  😜 

Te konie do WKKW to niezłe harpagany  🤔
konio mistrz 🏇
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 kwietnia 2012 16:45
koń jak koń, Andrew Nicholson  😜
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
01 kwietnia 2012 18:18

dzisiaj z zawodów, moja Roksana pod moją super rewelacyjną koleżanką Asią,  niestety -  joker ustawiony na ludzi, zapatrzyła sięi puknęła przodem  🤬

Nie udzielam się w tym wątku, ale czytam. I jak zobaczyłam to zdjęcie na facebooku to od razu pomyślałam, że idealnie pasuje do dyskusji z poprzedniej strony 😉

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 kwietnia 2012 20:30
chciałabym zobaczyć lądowanie....
O tym samym pomyślałam 😉 No i ten brak kasku to raczej niezbyt dobry pomysł.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
01 kwietnia 2012 20:33
łupnie mu na plecy,jeżeli to nie photoshop....
Wojenka   on the desert you can't remember your name
01 kwietnia 2012 20:36
Szacun dla Nicholsona  🙇

tu jeszcze jeden z podobnego zdarzenia 🙂 

wiem,że wiecie,ale serdecznie gratulujemy Jarkowi Skrzyczyńskiemu I miejsca po raz drugi w HPP http://www.hppskoki.pl/aktualnosci/97-skrzyczynski-po-raz-drugi-wygral-pgnig-hpp.html
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
02 kwietnia 2012 19:08
Dla mnie osobiście Jaro, mimo, że tytułu mistrza polski nie ma, to jest najlepszym polskim zawodnikiem na ten czas. Gratulacje!!!
Mia jak dla mnie to przeróbka, dziewczyna wcale nie pasuje do reszty, ale mogę się mylić 🙂
Aroid, na bank orginał, tutaj trochę słabe bo musiałam wrzucić na photobucketa. Było wstawione na fb przez jakąś holenderska zawodniczkę😉
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1357798#msg1357798 date=1333308810]
łupnie mu na plecy,jeżeli to nie photoshop....
[/quote]

Skąd ta pewność? Jakoś filmikiem z poprzedniej strony ( 
)
się wszyscy zachwycali i nikt nie czepiał się "łupniecia" w plecy, które stricte według mnie jakieś specjalnie tragiczne nie jest...
Dobrze że wstawiłaś filmik..bo dokładnie widać łupniecie w plecy  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 06:57
marikaa, nie rozumiem tej bulwersacji? nie da się miękko wylądowac,nie opierając cieżaru (grawitacja :hihi🙂 w strzemionach - film,który linkujesz też wstawiany był w kontekście,że da się... ale nie zgodnie ze sztuką,w równowadze,nie robiąc pod górę konikowi....

skakałas kiedyś wyżej niż 140+? zapewniam,że przeciążenia przy lądowaniu są ogromne,ciężko w strzemionach utrzymać ladowania,nie robiąc dzięcioła,a co dopiero ich nie mając... wytrzymywania lądowań po dużych lotach też trzeba się nauczyć i jest to trudniejsze,niż zabranie się z koniem,do takiego skoku....
Nie wiem jak łupnięcie na plecy koniowi może nie być tragiczne.  🤔 Żal mi konia.
Tego srokacza też mi żal. Jasne, że to jest "amazing", ale.... no..... ehhh..... Niee, ja nie lubię takich amazingów. Mam nadzieję, że tylko raz tak skoczyła dla zabawy...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 07:28
Sankaritarina, nie sądze,żeby to był jeden skok - podejrzewam,ale jest to moja subiektywna i suwerenna 😉 opinia,że po kolei pozbywano się sprzętu... to ostatnia przeszkoda w jakiejś tam lini/szeregu, koń był odpowiednio stymulowany 😉
Ktoś, Ojej... Choć brzmi to dosyć logicznie: na zasadzie "skoro skoczył bez wodzy, to spróbujemy bez ogłowia etc...". Meingott, czemu ludzie tacy głupi są. Fajnie, dla zabawy można wszystko, ale nie na takich wysokościach. :/ No, ale jakby skakała 50 cm, to by nie było takiego "wow!" na widok zdjęcia.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 kwietnia 2012 07:52
generalnie pozycja tej laski bardzo przypomina mi Małysza,który wychodzi z progu... może jakiś sprytny grafik by się pokusił o podmiankę? 😁
majeczka   Galopem przez życie!
03 kwietnia 2012 08:05
a dla mnie to dobry photoshop ale to moja subiektywna opinia...
Ktoś,zgadzam się w 100% lądowania na dużych wysokościach są mega obciążeniem. Ostatnimi czasy żeby nie łupnac kobyle na plecy po ogromnym skoku, którego się nie spodziewałam (skoczyła z bardzo dużym zapasem) zamortyzowałam wszystko na strzemiona tyle że tak nie fortunnie że myslałam ze kostki wyskoczą mi kolanami... lądowania to sztuka i dużo nauki jeszcze przede mną
wątpię, by się po kolei pozbywali elementów rzędu, raczej podnosili przeszkody, bo widać, że to korytarz był
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się