przedłużanie rzęs

ooooo jak na Ursynowie to ja poprosze! 😀

cieciorka, nie pamietam nazwy, ale gdzies na prage jechalam. Opisywalam gdzies tam wczesniej w watku, rzesy przyklejone wszystkie jednej dlugosci, za blisko powieki (bolalo jak cholera i podraznilo mi bialko, mialam cale czerwone oko)
Nie robilam z tym nic tylko pobieglam sie ratowac. Chyba z wsieklosci 😉
JARA - Clarena, Kleczkowska  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2012 23:03
tulipan,  też tam robiłam :P tzn moja przyjaciółka na kursie mi robiła 😉
ooo, pewnie kurs prowadziła Asia, to właśnie ona mi dzisiaj rzęsy robiła  🙂
a ile kosztują materiały tych rzeczy aby przedłużyc rzęsy? bo ceny w gabinetach powalają jak na 'takie coś'. ale efekt  😜
ash   Sukces jest koloru blond....
02 kwietnia 2012 08:35
bjoork poproszę o namiary :kwiatek:

edit:
zrobiłam to 💃
Przedłużyłam rzęsy w moim ulubionym salonie kosmetycznym.
Trochę się bałam efektu, nie chciałam wyglądać jak lalka, nie chciałam żeby rzęsy od razu rzucały się w oczy.
Założenie trwało ok 2h. Przyznam się szczerze, że w trakcie zasnęłam 😁
Obudziłam się i akurat byłyśmy już na finiszu.
Jestem bardzo zadowolona, efekt jest super, a mimo to wiele osób nie zauważyło 🏇
Wygoda ogromna, a dodatkowo rzęsy przeszły chrzest bojowy, bo od razu po się rozchorowałam na maxa.
Rano wygrzebałam się ledwo z łóżka, umyłam zęby, wskoczyłam w dres i mimo fatalnego samopoczucia wyglądałam super!
Jestem zachwycona!

Bjoork, dziękuję za namiary. Zapisuję w kalendarzu, może kiedyś się przydadzą :kwiatek:
a ile kosztują materiały tych rzeczy aby przedłużyc rzęsy? bo ceny w gabinetach powalają jak na 'takie coś'. ale efekt  😜

Podłączam się do pytania  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 maja 2012 20:28
W zależności od firmy, pierwsze lepsza w necie
http://www.lashperfect.pl/shop.aspx
Gdzie w Krakowie w przystępnej cenie i dobrze wykonają przedłużanie rzęs?
Mam pytanie do zorientowanych, jaka jest najkrótsza długosc tych doczepianych rzęs 1:1. Naturalne mam dosc długie, zalezy mi na minimalnym efekcie. Czy da się je dodatkowo zagęscic czy nie bardzo skoro to 1:1?
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 14:12
Och zapomniałam juz  o tym wątku.
Jak się okazało jestem uczulona na klej i nie mogę nosić rzęs.
Wróciłam do swoich naturalnych. Planuję zakup odżywki RevitaLash ® ADVANCED 3,5m.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 14:23
Evson, 1:1 to znaczy, że jedna sztuczna rzęsa dokolejona do 1 rzęsty Twojej. Zaraz Ci powiem jaka jest najkrótsza.

Medit
7mm to najkrotsza dlugosc rzes.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 października 2012 17:10
ash, spróbuj najpierw czegoś tańszego: olejku rycynowego albo kremu regeneracyjnego do rzęs z L'biotica. Mnie olejek rycynowy bardzo wydłuża rzęsy, krem z L'biotica je zagęszcza (zagęścił mi również brwi!). Teraz w Biedronce kupiłam jeszcze serum odbudowujące Eveline i używam go jako podkład pod tusz do rzęs. Mam tak długie rzęsy, jakich jeszcze nigdy nie miałam, znajomi pytają, czy sztuczne/przedłużane 🙂
Dzieki JARA  :kwiatek: to kurcze długie  🤔 Ale je sie 'nakrywa' na swoją, skleja razem tak ze realna długosc wychodzi własnie 7 mm czy przyczepia gdzies do koncówki własnej rzęsy i zsumowana długosc jest wieksza?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 18:20
Dokleja się jak najbliżej nasady rzęs. No bo jakby dokleić takie 12mm do końcówki rzęs to jak krowa być miała wachlarze 😉

Ja miałam takie, a to było 11mm i 13mm
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,61885.msg1258825.html#msg1258825


edit:
15mm są najdłuższe
Revitalash jest absolutnym hitem. Ja musialam przerwac stosowanie oo 3 miesiacach, bo rzesy mialam po prostu niewyobrazalnie dlugie i geste i przestalam sobie z nimi radzic 😲
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 07:46
Scottie L'biotica mnie uczula 😵 😵
Próbowałam Revitalash od przyjaciółki i uczulenia nie mam 🏇 🏇
Zen, tak mówisz??? oj to kupię na pewno!!!!
Naprawdę. Żadnym tuszem nie mogłam ich ogarnąć. Rosły w trzech rzędach, gęste i niestety na początku są różnej długości. Ja miałam taką jedną podchodzącą niemal pod brwi i w końcu się śmiałam, że będę chodzić z rzęsami do fryzjera 🤔 😂  Ale muszę powiedzieć, że ja z natury mam długie i gęste rzęsy. I nie znam osoby niezadowolonej z Revitalash 😉 Wyglądają o niebo lepiej niż po sztucznym doklejaniu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 10:27
Portfel zapewne z ceną tego cuda też nie będzie sobie mógł poradzić? Ile kosztuje i gdzie można kupić?
kujka   new better life mode: on
05 października 2012 10:29
JARA, na allegro sprawdzalam, ponad 300 🙁
Ja kupiłam za 360 zestaw razem z tuszem. Odżywka starcza na 6 miesięcy kuracji, po 3 miesiącach nie używa się jej już codziennie. Uważam, że 50zł miesięcznie na Revitalash zwyczajnie warto wydać.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 10:42
uważajcie na allegro. Są podróbki i to jeszcze droższe!

ze strony Revitalash na FB!

UWAGA! NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ NA AUKCJI W SERWISIE ALLEGRO. PRODUKTY DROŻSZE NIŻ w gabinetach i na www.revitalash.com.pl.
Odżywka RevitaLash ADVANCED 2ml – 3 miesiące kuracji
kosztuje na naszej stronie i w gabinetach 250zł !!! Na allegro Pani Marzena próbuje sprzedać ją za 320zł bez gwarancji oryginalności produktu!
Odżywka RevitaLash ADVANCED 3,5 ml – 6 miesięcy kuracji kosztuje na www.revitalash.com.pl i w gabinetach 330zł !!!! Na allegro Pani Marzena próbuje sprzedać ją za 400 zł !!! Nie dajcie się nabić w butelkę! Nasza kancelaria prawna monitoruje aukcje tej Pani, udało się jej „nabić w butelkę” 3 osoby, które kupiły mały produkt w cenie dużego! Pamiętajcie, że w serwisach aukcyjnych nie zawsze można kupić produkty tanie i oryginalne! PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH DZIAŁAŃ.
Informujemy, że firma Plazanet RevitaLash Polska nie autoryzuje sprzedaży marki RevitaLash w serwisach aukcyjnych i we współpracy z kancelarią prawną monitoruje internet (m.in. aukcje internetowe)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 października 2012 11:09
50ZŁ miesięcznie jednak lepiej się wydaje niż 300zł na raz 😉 Chyba jednak nie jestem aż tak zdesperowana 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 października 2012 11:10
ash, szkoda 🙁 ale jeśli zdecydujesz się na kupno RevitaLash to proszę o zdjęcia przed kuracją, w trakcie i po. Bo przyznam, że też się na niego czaiłam, ale cena póki co jest dla mnie za wysoka.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 11:12
ok, będę zdawać relację. Może nawet uda mi się go kupić w tym miesiącu  😉
wczoraj po dłuższym czasie widziałam moją siostrę cioteczną, która używa revitalash od jakiegoś czasu - rzęsy ma MEGA! o wiele gęstsze i długaśne jak sztuczne 😉 super 🙂
Ja mialam super zdjecia pogladowe, ale szlag je trafil wraz z poprzednia karta pamieci w telefonie 😤

U mnie juz po 2 tygodniach byly efekty, rzesy zaczynaly rosnac w kilku rzedach, jak przerwalam kuracje, to mialam je w..trzech rzedach  😲 jak lekko odwinelam powieke gorna, to bylam w szoku ile tych nowych rzes wyrasta. Na dlugosci efekt widac faktycznie najlepiej po 3 miesiacach. Najpierw rosna jakby wyblakle na koncach, wiec bez tuszu niespecjalnie widac efekt, ale po wytuszowaniu sa po prostu mega dlugie. Ja przestalam sobie radzic z rzesami, szczoteczka od tuszu mi sie zatrzymywala juz u nasady rzes i zwyczajnie nie moglam uniknac efektu sklejonych rzes. Troche pomagala szczoteczka do rzes. Ale jak mowilam, moje rzesy od zawsze byly z natury geste i dlugie, wiec pewnie dlatego mialam takie atrakcje. Teraz stosuje 2,3 razy w tygodniu i jest juz ok. Myslalam, ze to taki pic na wode, ale efekty sa naprawde imponujace.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 października 2012 11:34
Tego trzeba uzywac caly czas? Na ile starcza opakowanie?
ovca   Per aspera donikąd
07 października 2012 12:27
JARA codziennie, opakowanie za 330 zł to zapas na pół roku.
Codziennie przez pierwsze 3 miesiace. Pozniej mozna spokojnie co drugi dzien na podtrzymanie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się