Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Dlaczego jak włączyłam numerowanie stron w wordzie to numerek pojawia mi się i na górze (tak jak ustawiłam) i na dole strony? :|
Czy jako chrzestna muszę się spowiadać na komunię chrześnika?


dostajesz karteczkę do podpisania przez księdza, że się wyspowiadałaś. Czyli teoretycznie tak, ale możesz "zapomnieć" tej karteczki albo sama się podpisać.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 marca 2012 21:23
ja nawet przy chrzcie nie miałam takiej karteczki tylko zaświadczenie ze odbyłam nauki, nawet nie chciał zaświadczenia ze byłam bierzmowana. Ech bo się trochę tak moje drogi z kościołem rozeszły, czyli Chatonne piszesz żeby jak coś walić ściemę 😉
Biczowa jeśli Tobie osobiście to nie przeszkadza a spowiadać się nie masz ochoty to tak. Ja tak zrobiłam.
Czy tu na forum, jest opcja, której uruchomienie doprowadza do tego, że wszystkie wysłane wiadomości PM będą się zapisywały? I nie chodzi mi tutaj o wstawianie ptaszka za każdym razem pod wysyłaną wiadomością - poszukuję opcji, która zapisuje bez "ptaszka"  😀

Szukałam i nie znalazłam  😡
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2012 22:19
profil> Opcje prywatnych wiadomości> Domyslnie zachowuj kopię każdej prywatnej wiadomości w wysłanych
😉
dziękuję dziękuję dziękuję! :kwiatek:
Ściągnęłam plik w pdfie i chciałabym go wydrukować, ale co drugą stronę. Da się w AdobeReaderze jakoś powyrzucać te strony pomiędzy, żeby gładko szło z drukowaniem?
Jeśli nie masz opcji druku dwustronnego w drukarce, to najprościej będzie wysłać całość do druku z zaznaczonym podglądem. Na ekranie podglądu powinna być lista stron do wydruku. Usunąć co drugą stronę.
halo, dziękuję, już sobie poradziłam :kwiatek:
[quote author=Biczowa link=topic=20.msg1349747#msg1349747 date=1332706421]
Czy jako chrzestna muszę się spowiadać na komunię chrześnika?


dostajesz karteczkę do podpisania przez księdza, że się wyspowiadałaś. Czyli teoretycznie tak, ale możesz "zapomnieć" tej karteczki albo sama się podpisać.
[/quote]

ja nie dostawałam żadnej karteczki. Karteczki były na chrzcie. A na komunii już nie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 marca 2012 19:29
Bo właśnie o to chodzi czy spowiedź przy komunii chrześniaczki czy tam chrześniaka dla rodziców chrzestnych jest "obowiązkowa" czy po prostu tak wypada.
Jest obowiązkowa. Ja musiałam mieć tą karteczkę inaczej ksiądz nie chciał dopuścić mnie do bycia chrzestną. Myślę że też sporo zależy od księdza. Jeden przymknie na to oko inny nie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 marca 2012 20:07
powtarzam przy komunii nie chrzcie, chrzest był 8 lat temu.
aaa! zarwana noc i zbyt mała zawartość krwi w kofeinie robi swoje z czytaniem ze zrozumieniem 😁
jak chcę obejrzeć film przez streamo.tv wyskakuje mi error 1065. co to może być? brak jakiejś wtyczki albo czegoś? przeinstalować flash playera?
Graba.   je ne sais pas
31 marca 2012 08:45
jest ktoś z Tarnowa? Jak najprościej dostać się z dworca(Tarnów mościce) do ul. Modrzejewskiej?
mayday, mayday!

Nie otwierają mi się niektore strony w operze  😵
Voltopiry śmigają aż miło, ale za to poczta na onecie nie chce ruszyć, google padły(że fb nie odpala, to się nawet cieszę  😂 )

Cóż to za potwór może być? Przestało działać ot tak, bez powodu. Sprawdziłam 'zablokowane strony' - a nuż może laptop chciał mi spłatać figla, jednak to nie to. Nie wiem nawet gdzie szukać źródła problemu  🙄

edit: buddo najdroższy! teraz już żadna strona oprócz re-volty mi się nie otwiera!  😵

kolejny edit: wszystkowróciło do życia równie magicznie jak umarło.  😁
Jaka była kiedyś (kiedy jeszcze były w sprzedaży) cena ochraniaczy Veredus Pro Light i wysokich tyłów do nich? 😡
czy zmiany w rozkładach jazdy dotyczą także kolei śląskich? pociąg mi nie jechał  🤬
jak to jest z minimalna kwota platnosci karta? moze byc, czy nie moze? ja w malych sklepikach nie mam zamiaru dyskutowac- rozumiem to. ale w sieciowkach typu inter marshe to chyba przegiecie?
dzis odmowiono mi platnosci karta na kwote 9,18 bo platnosc jest od 10zl. 🤔wirek:
To chyba zależy od sklepu, bo w samoobsługowej kasie w Tesco zdarzało mi się płacić kartą za zakupy w kwocie 5zł 😁
fin, oczywiscie, ze zalezy. na orlenie mozna kupic paczke zapalek placac karta, w sklepach spolem rowniez nigdy nie odmowiono mi platnosci. natomiast dzis spotkalo mnie to w inter marshe, kiedys na stacji aral. i zwykle problem lezal w 80gr jak tutaj.
pani z banku inteligo powiedziala, ze choc to niemile widziana praktyka, to legalna.
ovca   Per aspera donikąd
01 kwietnia 2012 21:54
Da się usunąć pojedyncze zdjęcie z albumu na facebooku?
Oczywiście, że się da 😉 Otwórz zdjęcie w nowej karcie i na dole pod zdjęciem z prawej strony masz polecenia, w których gdzieś tam jest 'usuń zdjęcie'  😀
fin, oczywiscie, ze zalezy. na orlenie mozna kupic paczke zapalek placac karta, w sklepach spolem rowniez nigdy nie odmowiono mi platnosci. natomiast dzis spotkalo mnie to w inter marshe, kiedys na stacji aral. i zwykle problem lezal w 80gr jak tutaj.
pani z banku inteligo powiedziala, ze choc to niemile widziana praktyka, to legalna.


Ostatnio widziałam jakiś program o tym. Uwaga/interwencja czy coś podobnego. Minimalna wartość płacenia kartą to tylko i wyłącznie wymysł sprzedających. Nie ma nigdzie regulacji prawnej mówiącej, że dany sklep/sprzedawca może/musi ustalić sobie minimalną wartość płatniczą. Więc nie ma prawa żaden sprzedający zabronić zapłacenia za nawet cukierka za 20 gr kartą.
Katija ostatnio w Uwadze był ten temat poruszony. Ponoć nie mogą Ci odmówić. Prawo jest takie że obojętnie jaka kwota to możesz kartą zapłacić. Sklepy sobie to ustaliły same, że od 10 zł bo poniżej tej kwoty chyba im się nie opłaca, jakieś większe prowizje są czy coś.
Coś w tym stylu.Mam nadzieje że nic nie przekręciłam  😉

Tu jest chyba ten reportaż


edit. pisałyśmy równo  😉
baffinka, o dzieki, juz ogladam!
ovca   Per aspera donikąd
01 kwietnia 2012 22:19
Oczywiście, że się da 😉 Otwórz zdjęcie w nowej karcie i na dole pod zdjęciem z prawej strony masz polecenia, w których gdzieś tam jest 'usuń zdjęcie'  😀


aaaaa ile się naszukałam 😵 dzięki!  :kwiatek:
Czy polska policja honoruje przegląd rejestracyjny samochodu zza granicy?
Auto zarejestrowane w Polsce. A przegląd byłby niepolski.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się