Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 kwietnia 2012 11:09
No cóż za wymagania - i do tego ta cena  😲

http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/18044
Czy ja wiem czy to takie dziwne ogłoszenie.. A wymagania według mnie w pełni uzasadnione. Jeśli ktoś pracuje nad koniem i startuje na nim to ma prawo oczekiwać , że po sprzedaży koń może dalej się rozwijać a nie trafić do szkółki albo na łąki.
no ale żeby pod kontem?
Wielu hodowców stawia takie oczekiwania przed kupującym i nie sprzedaje koni "byle komu" - bo jeśli koń trafi w odpowiednie ręce to jest świetną reklamą hodowli. Znam co najmniej dwie takie, gdzie mocno zastanawiają się, komu i jakie konie sprzedać.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
02 kwietnia 2012 15:00
Czy ja wiem czy to takie dziwne ogłoszenie.. A wymagania według mnie w pełni uzasadnione. Jeśli ktoś pracuje nad koniem i startuje na nim to ma prawo oczekiwać , że po sprzedaży koń może dalej się rozwijać a nie trafić do szkółki albo na łąki.


koń nie startuje, jest własnościa prywatnej osoby, nie hodowcy. Zresztą ciekawe jak osoba o tak wygórowanych oczekiwaniach co do ceny i dalszego użytkowania sobie zagwarantuje, że koń faktycznie w rękach nabywcy będzie szkolony "pod kontem" sportu i że będzie starował w zawodach.
Nijak, nie da się tego zagwarantować, ale wymagania można mieć jakie się chce 😉.
No cóż za wymagania - i do tego ta cena  😲

http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/18044

Wymagania i cena mnie nie dziwią, dziwi mnie prezentowanie konia filmem sprzed czterech lat 😉
Volvik mój kochany! Myślałam że już nie będzie na sprzedaż..
nowa metoda wkładania stóp do strzemion 😀 a w ogole 2 latek i juz siodło...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 kwietnia 2012 21:40
Może my się nie znamy a takie trzymanie nóg w strzemionach to rewolucja jeździecka? 👀 😁
ja tak kiedyś probowałam chwilke pojezdzić dla zabawy 🙂 ale nie dało sie  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 kwietnia 2012 21:48
początki zawsze są trudne 😁


mnie tam śmieszy to  😂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
02 kwietnia 2012 21:57
To się po prostu nazywa kupowanie kota w worku galopada_ 😁
mysle ze rasowy kot kosztuje więcej  😁
azazu niestety nie którzy uważają, że 2 letni koń już nadaje się pod siodło, bo "Jak to sie nie nadaje?! Przecież idzie!"  🙇
Intryga niestety 🙁 to tylko odberanie "dzieciństwa"
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 kwietnia 2012 15:11
uśmiałam się 🤣 komentarz mamy jak.jej to pokazałam "ojeeeej ale świństwo 🤣 ale jaki śliczny blond. i to marki haflinger! 😂 "
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 kwietnia 2012 15:30
to fajna ta marka.

Kobyłka fajna.
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 kwietnia 2012 15:52
no konik śliczny nie ma co 😉 to ja mam klacz marki małopolskiej 🤣 w takim razie 🤣
Ircia   Olsztyn Różnowo
03 kwietnia 2012 18:43
No przecież MARKA konia najważniejsza  😁
Jednak wolę swojego marki SP  💘
"klacz marki haflinger" zabiło mnie to  😁
Intryga
Nie tylko Ciebie.  😁
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
03 kwietnia 2012 21:05
ircia, treść ogłoszenia rodem z translatora 😁 mało co zrozumiałam, zabawne to 🤣 podejrzewam, że przetłumaczone dosłownie, bo 9lat-stary brzmi, hmm 😂 z resztą, żeby tylko to 🤣
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
03 kwietnia 2012 23:12
Ogółem brzmi jak niewybredne ogłoszenie pana do towarzystwa 😉
Haha uwielbiam tę stronę  😍  http://ale.gratka.pl/ogloszenie/20808633_sprzedaje_bialy_i_brazowy_walacha.html  Kto jeszcze chce konia Level 3 galop i żyjącego w przedszkolu?  Na prawdę  że komuś chce się jeszcze wstawiać takie ogłoszenia....
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się