Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Gdzie w zachodniopomorskim odbywają się jakies targi, gdzie skupowane są konie na rzeź ? 
Może być gdzieś w okolicach, byle było blisko 😉
W Barzkowicach chyba, ale nie jestem pewna. W sumie tam są targi wszystkiego z prawdziwego zdarzenia, więc nie jestem pewna czy konie na rzeź są.
nieee, są konie, ale nie na rzeź. W Pyrzycach są typowe końskie, ale też nie ma tam koni , które można uratować.
czy do mini LL potrzebna jest brązowa odznaka?
Zamówiłam w drogerii internetowej zestaw: fluid do twarzy SPF50+ w komplecie z balsamem po opalaniu i wodą termalną. Dziś odebrałam paczkę, i okazało się, że pomylili zestawy, dostałam krem do twarzy SPF50+ (czyli inna konsystencja) i wodę termalną, w zestawie brak balsamu po opalaniu. Mam e-fakturę, ale opakowanie już wyrzuciłam. Mogę się ubiegać zwrotu kosztów? Wymiana nie wchodzi w grę, bo potrzebuję ten krem ochronny już na piątek (wtedy wyjeżdżam).
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 kwietnia 2012 18:14
czy do mini LL potrzebna jest brązowa odznaka?

tak, jeśli nie jest zaznaczone, że to konkurs dla amatorów (to nie jest obraźliwy zwrot! są nawet MP Amatorów, do których odznaka nie jest potrzebna). ale nie jestem pewna na 100%.
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 kwietnia 2012 18:21
Donia Aleksandra, wszystko zalezy od statusu konkursu- jesli jest zaznaczone ze to konkurs TOWARZYSKI to jedziesz bez odznaki i rejestracji (towarzyskie moga byc konkursy mini LL, LL oraz nawet L), jesli jest to konkurs ZWYKŁY to zasady sa zasadami PZJ- czyli nie tylko odznaka, ale takze rejestracja jezdzca i konia.
mega głupie pytanie 😡 jak wpisałam sobie formułę w jednej komórce w exelu i chcę "przeciągnąć" to wszystko w dół, żeby w kolejnych policzyło się tak samo, to jak to zrobić? exel 2007
(ja to kiedyś umiałam  :ke🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2012 19:09
Jak klikniesz na komórkę to w prawym dolnym rogu komórki powinien być kwadracik który łapiesz i przeciągasz. O to chodzi? 👀 😁
tak! dzięki  🙇 wiedziałam, że to nie mogło być trudne  🤣
Ktoś jeszcze nie może zalogować się na pocztę onet? Wpisuję e-mail i hasło to znowu wraca do logowania..
u mnie działa normlanie
cieciorka   kocioł bałkański
04 kwietnia 2012 20:24
jak to jest z minimalna kwota platnosci karta? moze byc, czy nie moze?

tak jak już dziewczyny napisały- nie ma takiej zasady 🙂 to wymysł sklepikarzy, żeby nie tracić na prowizji- z umowy którą podpisywali wynika co innego.

Jak działają lakierowe odżywki na paznokcie? Odżywiają bieżącą płytkę, czy wnikają gdzieś głębiej, że będzie lepiej rosła? Na mojej napisane jest, żeby trzy dni malować i dopiero zmywać trzy warstwy. One działają tak przez siebie? Dermatolog mówi, żeby jak najmniej zmywać, bo to wysusza- można zdrapywać?


Zamówiłam w drogerii internetowej zestaw: fluid do twarzy SPF50+ w komplecie z balsamem po opalaniu i wodą termalną. Dziś odebrałam paczkę, i okazało się, że pomylili zestawy, dostałam krem do twarzy SPF50+ (czyli inna konsystencja) i wodę termalną, w zestawie brak balsamu po opalaniu. Mam e-fakturę, ale opakowanie już wyrzuciłam. Mogę się ubiegać zwrotu kosztów? Wymiana nie wchodzi w grę, bo potrzebuję ten krem ochronny już na piątek (wtedy wyjeżdżam).


up! w dodatku krem do rąk, który również tam zamówiłam, był używany - opakowanie nie jest pełne, a na zakrętce były zaschnięte ślady kremu! świństwo!
szepcik, zadzwoń może do tego sklepu, co..?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
04 kwietnia 2012 20:59
Nie wiem czy ja coś zepsułam czy samo tak się zrobiło ale jak wchodzę na Google grafika to pojawiają mi się jedynie dwie linijki obrazków reszta to po prostu szare prostokąty, odświeżałam i nic, wiecie czy da się coś z tym zrobić?
Scottie   Cicha obserwatorka
04 kwietnia 2012 21:24
cieciorka,  ja mam teraz jakąś z Eveline (też się maluje wartwe dziennie przez 3 dni i pozniej zmywa) i ona działa tylko na płytkę, nie wnika głębiej. Jak przestaje jej uzywac albo uzywam nieregularnie, to paznokiec sie rozdwaja, a wiec nie jest to dlugotrwaly efekt, czyli nie odzywia "w glebi". Gdzies wyczytalam, ze zawiera folmardehyd, ktory jest trucizna i paznokiec sie przed nia "broni" i nadbudowuje swoje warstwy- przez co plytka staje sie twardsza, nie lamie sie i nie rozdwaja.
cieciorka   kocioł bałkański
04 kwietnia 2012 23:19
Scottie, mam si nail, wiem, że nail tek smaruje się do upadłego też, i słyszałam też o herome, ale nie wiem, jak to się stosuje- za to słyszałam, że jakieś czarne plamy powstają.
No to kiszka z tym wzmacnianiem. Łykałam biotynę, moczyłam w oleju, zaczęłam zmywać w rękawiczkach i nic. No to kupiłam poleconą odżywkę, a tu się okazuje, że to tymczasowe wyłącznie będzie 🙁
czy odżywki olejkowe, takie jak np doktora hauschki też działają tymczasowo?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 kwietnia 2012 23:36
Cieciroka - a nie masz problemu z suchą skórą dłoni?
Czy dzisiaj autobusy kursują normalnie czy tak jak np w ferie/wakacje??
Mój powrotny autobus kursuje w dni robocze- więc nie wiem jak jest z dzisiaj ( niektórzy pracują/ niektórzy już nie).
zależy od przewoźnika. u mnie jest jak w dni robocze, ale z jakimiś wyjątkami. zobacz u swojego 🙂
Ciężko się dopytać w pks'ie. Jak jedzie normalny kierowca którego znam to powie, a inny tylko burknie, że nie wie i tyle. W takim razie zobaczę na kogo trafie jadąc do stajni.  😀

aaa, myślałam, że mowa o miejskich 😉 nie ma info w necie?
Niestety jak zwykle nie.  Ale mam nadzieje, że będzie jechał jakiś znajomy to się dowiem. 😉

p.s. bo dzisiaj dzieci mają wolne od szkoły??? Bo jeśli tak to szkolny na pewno nie jedzie  🤔
no "niestety", mają 😉
Hihi, no tak rozumiem o co chodzi.
Dzięki za odp. W takim razie już wiem na "czym stoję".  😉
U mnie jest wolne ^^
cieciorka a próbowałas może łykać lekarstwa zamiast odżywki na paznokcie?  bo ja tez miałam problem z łamliwoscią i rozdwajaniem, zaczęłam mazać tymi odżywkami i efekt był mierny  :/
potem zaczęłam brać skrzypovitę albo cos w tym stylu (chodzi najbardziej o ten skrzyp) i teraz żadnych problemów już nie mam z paznokciami 😉
In.   tęczowy kucyk <3
05 kwietnia 2012 15:24
cieciorka odżywki Sally Hansen są dobre, jeżeli stosujesz regularnie przez jedną buteleczkę, to po odstawieniu paznokcie jak nowe. I nigdy nie zdrapuj, zniszczysz płytkę jeszcze bardziej. Kup zmywacz bezacetonowy, najlepiej jakiś nawilżający i z witaminami.
Ja, zachęcona pozytywnymi opiniami w necie, zakupiłam parę miesięcy temu odżywkę diamentową z Eveline. Stosuje się ją właśnie tak, że maluje się nią paznokcie przez 3 dni po jednej warstwie, zmywa i powtarza. W pierwszym tygodniu paznokcie mi się straasznie osłabiły, pomalowane odżywka wyglądały ładnie, ale ogólnie stały się jeszcze bardziej kruche, a rozdwajały mi się niemiłosiernie i to wszystkie bez wyjątków. Stosowałam jeszcze jeden tydzień z nadzieją, że to tylko reakcja przejściowa, ale niestety było jeszcze gorzej. I odzywka wylądowała na dnie kosmetyczki :P

idaczerwcowa, hmm ja stosowałam skrzypowitę i niestety poprawy nie zauważyłam, ani na paznokciach, ani na włosach, ani na skórze..

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się