Kącik Małolata...:D

ida dziękujemy  :kwiatek:
ida, jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie?
borkowa. ojej jaki maluszek  😍 śliczny śliczny śliczny  :kwiatek:
o masz !! i znów cos z Bogiem !!  🤦
Again twoja sprawa jak uważasz, że byłam nieuprzejma  🙄
może po prostu dajmy już spokój  😉
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
03 kwietnia 2012 17:40
Weźcie już wyluzujcie.... Może jakiś przyjemniejszy temat? Jak wa
m minął dzień ?  🙂
a całkiem nie najgorzej, dzisiaj akurat udało się miec okej dzień  😉 pewnie przez ten wczorajszy leniwy poniedziałek  😀
bakalia a Tobie jak?  🙂
Again tak? To podaj mi prawdziwa, tzn inna niz biblijna 😉 pisze z glowy, nie jestem nieomylna, z checia sie dowiem 'jak to bylo' 😉
Nie widzę powodu do obrażania się i "uciekania" z kącika 😉
Dzień mi minął całkiem fajnie, pojechałam na rowerze do konia, porobiłam zdjęcia, a jutro lub w czwartek wreszcie jazda.  💃
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 kwietnia 2012 18:25
idaczerwcowa, no właśnie nie wiem,ale już z koni dzisiaj wróciłam 😁
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
03 kwietnia 2012 18:26
Ech... A ja mimo, że jutro mam wolne to i tak muszę o 16 iść zaliczyć kartkówkę czyli nici z jazdy ;/ . A po dzisiejszym dniu mam dosyć szkoły.... Jak można trzymać do 16 30 ? 🤔
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 kwietnia 2012 18:27
bakalia07, potrafię sama z siebie siedzieć w szkole od 7 do 17, mimo że mogę być tam od 8 do 14.25.  😜
idaczerwcowa, no właśnie nie wiem,ale już z koni dzisiaj wróciłam 😁

wiesz co myslę ?  🤔wirek:
Facella ja w sumie też czasem tak mam  😜
[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1359755#msg1359755 date=1333471939]
Again tak? To podaj mi prawdziwa, tzn inna niz biblijna 😉 pisze z glowy, nie jestem nieomylna, z checia sie dowiem 'jak to bylo' 😉
[/quote]

Moja też jest biblijna, omyłka w interpretacji, proroctwa, etc , później podeśle na PM, bo to zagmatwane jak dla mnie  😀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
03 kwietnia 2012 18:36
Ja niiiigdy nie potrafię siedzieć dłużej, ba, nawet wylatuje jakby mi skrzydła wyrosły, bo mam autobus równo z dzwonkiem (zawsze 5 min przed końcem lekcji siedzę już ubrana) i tak codziennie  😂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 kwietnia 2012 18:36
idaczerwcowa, ale nie jeździłam 🙂
mils   ig: milen.ju
03 kwietnia 2012 18:37
Again to ja też poproszę, bo mnie to zaciekawiło. 😉
Muszę odwalić kaaaawał bardzo porządnej roboty, w końcu ruszyć do przodu i może... Może od września będę mieszkać w Gdańsku!
mils, co to za przeprowadzka? 🙂
Hermes aa to już całkiem normalniejsze  😀  😂
mils to ja będę częstym gosciem bo kocham morze  😍
mils   ig: milen.ju
03 kwietnia 2012 18:43
Goździk rodzice powiedzieli, że nie mają nic przeciwko temu, żebym poszła do liceum w Gdańsku. Czeka mnie mnóstwo pracy itp., ale kto wie... Na pewno byłaby to dla mnie wspaniała lekcja życia. 😁
Ja jutro siedze w szkole od 9 do 16:30 i jeszcze sprawdzian i kartkóweczka 😵 ale pocieszam się że ostatni dzień  😜
Mils, wybacz, ale nie mogę czytać takich rzeczy 🙄 miałam iść do liceum do wawy, gdzie mieszkałabym z siostrą, wszyscy są za tylko oczywiście mama zarzuca mi jakimiś bezsensownymi argumentami. Trzymam kciuki, żeby Tobie się udało :kwiatek:

dopiero wstałam, chyba jakieś lekcje muszę zrobić 😵
mils   ig: milen.ju
03 kwietnia 2012 18:55
maiiaF rozumiem, szkoda że tak u ciebie wyszło. U mnie wszystko zależy w sumie ode mnie. Sporo muszę się nauczyć, ale przede wszystkim porządnie zacząć pracować i wykazać się sporą dojrzałością. Mam nadzieję, że się uda... 🙂 No i oczywiście dziękuję. :kwiatek:
Ja nawet nie wiem co się dzieje u mnie w szkole  😂 Jutro tylko wpadam do polonistki oddać bibliografię do prezentacji i z powrotem do domu, ale nastąpił przełom bo po 3 ketonalach mogę się na plecach położyć  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 kwietnia 2012 19:17
Arroch, u mnie w szkole bibliografie były do końca marca, to nie jest termin ogólnopolski czy jak?
chyba nie bo u mnie sa do jutra  😉
Arroch, u mnie w szkole bibliografie były do końca marca, to nie jest termin ogólnopolski czy jak?


Nie, ogólnopolski jest do 04.04.2012 😉
a ja się mega, mega zawiodłam i mam kryzys. Kończę z tym, nie ma co sobie robić niepotrzebnie nadziei. Życie.
A ja się muszę wam pochwalić.. piątką z chemii  😁  😅
Intryga gratulacje ! 😀
ja dzisiaj zrobilam sobie male wagary. 😁 i wlasnie ogarnelam stajnie, koniki sie padokuja. btw piekne sloneczko w koncu u nas. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się