konie małopolskie

może Divę z tego co wiem  😉
A to nasza nadzieja. Klaczka urodzona 6 -tego stycznia tego roku! Ojciec Sokrates xx,matka Silence młp. Wróciły do stajni po burzy gradowej...
A to nasza nadzieja. Klaczka urodzona 6 -tego stycznia tego roku! Ojciec Sokrates xx,matka Silence młp. Wróciły do stajni po burzy gradowej...

A ten Sokrates ma licencję na półkrew ? Nie ma go w rejestrze ogierów pzhk...
Ale zaniedbanie ,aż na 5 strone spadło  👿    jak tam małopolaki ,pokazywać się  😜 


Mój chłop  po ponad tygodniu krycia jak zobaczył siodło zrobił się anioł  😍 
Jusio  🙂



mils   ig: milen.ju
10 kwietnia 2012 18:42
galopada on robi się coraz piękniejszy! 💘
Katharina   "Be patient and trust in the process"
11 kwietnia 2012 16:27
galopada_ przepiękny jest, nie mogę się doczekać jego zdjęć pod jeźdźcem !  😜

Siwaaaa wiosennie  😜


Jantra po Bajt / Jurata po Przedświt XIII-4




Katharina siwa maszyna!  😀
Ej, ma ktoś z Was - małopolakolubnych użytkowników - jakieś info o ogierze El Ejido (Egzema po Przedświt XIII-4 x Emetyt): gdzie stoi, czy kryje, czy jest na sprzedaż itd?
Nie znalazłam zbyt wiele informacji, poza starymi ogłoszeniami. Może mi ktoś coś pewnego powiedzieć? Z góry dziękuję  :kwiatek:

BTW, interesują mnie wszystkie młode ogierki mające w papierze (najlepiej po mieczu, ale może być i po kądzieli, jak w przypadku El Ejido) ogiera Przedświt XIII-4 i wszystkie posiadające przewagę krwi ogierów z rodu Dahoman. Jeśli ktoś ma takowego - proszę o informacje na temat przydatności w sporcie (ruchu, skoczności) i - jeśli ktoś wyrazi takie życzenie - chętnie zobaczyłabym zdjęcie rzeczonego konika 🙂
Chodzi o wybór konia do sportu i hodowli, szukam więc wszędzie gdzie mogę i jestem z góry wdzięczna za pomoc.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 kwietnia 2012 08:46
galopada_ dzięki  :kwiatek: ale maszyną to ona dopiero może być  🙂 a kobyła ze zdjęcia to starsza jakaś co nie? Strasznie w moim typie jest  😜
xxmalinaxx u nas jest kilka klaczy matek z Przedświtem XIII-4 w rodowodzie, w tym nasza ,,Złota Kura" Jurata  😉 Wszystkie ruchowo bdb ( nie zdarzyło się, żeby z tej przedświtowskiej lini był jakiś ,,tuptuś"  😉


Katharina rocznik 2003. Taka troche mało-małopolska  😁 173 cm w kłębie.

edit. i jeszcze takie zdjecie z wakacji 2011


galopada_ PW już pofrunęło 😀

Niemniej pytanie nadal aktualne.
.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 kwietnia 2012 08:57
galopada_ o to rocznik Siwej  😉  strasznie mi się podoba  😜 w ogóle , które Wasze konie nie są ładne  😉
Xxmalinaxx mam znajomych co maja sporo przedswitow.a jedna kobitka ma klacz corke egzemy-matkiel ejido.generalnie to kierunek dolne podkarpacie, za grosze w porownaniu do centrum mozna kupic db konia mlp.
Ok. 2 tyg. temu mój papas sprawił sobie wysoko źrebną klacz małopolską Charama po Chmura i Bachus. Po kobyle widać, że rodziła wiele razy... Czy ma ktoś z was "źrebaka" po tej klaczy? Interesuje mnie ich maść i predyspozycje, charakter, płeć etc.?
Troje potomków znajdziesz w bazie:
http://www.bazakoni.pl/horse_112187.html
dziękuję, znalazłem 3 na bazie, 1 klaczkę na stronie Rancho Montana😉 może na re-volcie znajdą się właściciele😉
Madagaskar 🙂







Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 kwietnia 2012 11:04
Pięknioszek  🤣 Po czym on i od czego? Co robicie? Ujeżdżonko, czy skoki?  😀
klacz Madagaskar po Emetyt od Mafii po Hippies 🙂 kobyłek troszkę poskakała, ale nie lubi i teraz się ujeżdżamy, ma 16 lat 🙂
Jarowit  💃








i 2 latki po Jasnym Poranku




Mozii   "Spełnić własną legendę..."
12 kwietnia 2012 13:45
MMVG, kawał baby z niej  🤣 Ale wygląda na prawdę świetnie  😀 Startujecie coś?
Ja nie mam serca do zawodów 😉 Byłyśmy kilka razy dobre parę lat temu i ani mi, ani babuni się nie podobało zbytnio 😉 🙂 trenujemy sobie w domku po prostu 🙂
MMVG Piękna klacz  😜 
Dziękuję, mam plan ją pokryć jeszcze raz jak pójdzie na emeryturkę spod siodła. Chciałabym identycznego konia w sumie jeszcze 😉 może łaskawie mniej elektrycznego, ale i to przeżyję 🙂
MMVG
Jaka babcia, przecież ona w kwiecie wieku jest. Cudnie wygląda  😜
Heh, już kilka osób się śmiało, że ją postarzam mówiąc do niej babuniu 😉 w weekend może jakieś foto z zewnątrz będzie 🙂
Mój chłop tak mi zleciał z wagi że dostaje teraz 5 razy dziennie , mam cichą nadzieje że szybko wróci do swojej wagi  😵 
monia no co ty? teraz wyglada bardzo dobrze! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się