Obozy jeździeckie

uszatkowa   Insta: kingaielif
02 kwietnia 2012 20:16
agnesix W Ekwadorze kilka razy byłam na jeździe i rozważam również obóz. Treningi bardzo profesjonalne, naprawdę bardzo dużo podczas 1 jazdy można się nauczyć. Do stajni można wchodzić, raczej żadnej ciszy obiadowej ani kolacyjnej nie ma 😀 (nie bylam na obozie, ale panie instruktorki są przemiłe, rygoru na terenie ośrodka nie ma 🙂😉. Nie wiem tylko jak jest z tymi terminami obozów, czy można indywidualnie dogadac się co do obozu, czy jest zorganizowane kilka miejsc na okreslony czas. Przyznam, że wolalabym te 2 opcję, żeby się nie okazało, że bylabym sama i bym się nudzila. Nie wiem tez jak podczas obozu wyglądają jazdy, skoki czy ujeżdzenie, bo od tych 2 rzeczy sa inni instruyktorzy i czy to nie jest przypadkiem tak ze wybiera się ukierunkowanie.
uszatkowa dziękuję za odpowiedź 🙂
już też się trochę dowiedziałam, bo dostałam info na pw, no i przyznam szczerze, że chyba się tam wybiorę 😀
A w Ekwadorze ile osób na turnusie?
W Ekwadorze było zwykle max 9-10 osób,

więcej informacji na www.obozywsiodle.pl

a także gg 3381779

najczęściej na obozie naprzemiennie jednego dnia są skoki, drugiego dnia ujeżdżenie
Wiem, że gęgam teraz jak stara baba, ale jak czytam te różne propozycje dla dzieci i młodzieży, to  czasami włos mi się na głowie jeży.

Zwracajcie uwagę na formę wypoczynku, czy jest ona zgodnie z  prawem  przeczytajcie te przepisy

Czy wypoczynek ma zgodę Kuratorium Oświaty ???  tzn. czy mają akceptację Sanepidu, Straży Pożarnej (w tym kominiarze, gaśnice, węże pożarowe), Głównego Nadzoru Inspekcji Budowlanej, czy jest opowiednia liczba wychowawców, czy wychowawcy mają odpowiednie uprawnienia, czy instruktorzy mają odpowiednie uprawnienia, najlepiej aby ośrodek miał Certyfikat PZJ, obowiązkowe doświadczenie w zakresie organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Za organizację wypoczynku "na lewo" grozi prokurator. Zwracajcie uwagę na co wydajecie pieniądze, aby nie było rozczarowań.

Pamiętajcie, że ośrodki organizujące wakacje zgodnie z literą prawą są kontrolowane, mamy większą szansę wtedy na zdrową, smaczną kuchnię, bezpieczne pokoje i pomieszczenia, dobrej jakości budynki, dobrą kadrę (choć tu wiadomo jakość nie wiąże się z papierkiem, a z powołaniem i doświadczeniem), odpowiednią jakość ośrodka, bezpieczne i zdrowe konie.

Jeśli te warunki są spełnione, należy życzyć Wam i Waszym pociechom (dotyczy to starszych re-voltowiczów :-) ) udanych wakacji.

deborah   koń by się uśmiał...
04 kwietnia 2012 08:01
zdecydowanie polecam na obóz
http://www.noceidnie.com/pl/obozy-jezdzieckie

znam miejsce, konie i ludzi i jest to jedno z niewielu miejsc gdzie bez obawy wysłałabym swoje dziecko..
Był ktoś z was na zgrupowaniu w JKS Pogórze?
http://uchwatteam.pl/page/18/zgrupowania.html
Jakie wrażenia?  😉
Byłam, polecam 😉 Super ludzie, fajne konie, naprawdę dobry trening. Zdecydowanie warto! W razie pytań, zapraszam na pw.
Jeśli jesteście zainteresowani jazdą konną i językiem angielskim to kuknijcie do moich ogłoszeń 🙂
Zgrupowanie u Uchwatow polecam z calego serca! W tym roku wybieram sie ponownie 🙂 atmosfera I trenerzy pierwasza klasa. Wiecej na pw bo moglabym nappisac cale wypracowanie o wspanialosci tego osrodka 🙂😉))
Zgrupowanie u Uchwatow polecam z calego serca! W tym roku wybieram sie ponownie 🙂 atmosfera I trenerzy pierwasza klasa. Wiecej na pw bo moglabym nappisac cale wypracowanie o wspanialosci tego osrodka 🙂😉))


tam TYLKO skoki co? 🙂
zdecydowanie polecam na obóz
http://www.noceidnie.com/pl/obozy-jezdzieckie

znam miejsce, konie i ludzi i jest to jedno z niewielu miejsc gdzie bez obawy wysłałabym swoje dziecko..


deborah - dziecko jakie wiekowo?
ja jadę do O.J.Skręt , bo słyszałam dobre opinie .
był tam ktoś?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:09
Ja byłam 🙂
o Misskiedis opowiadaj jak było  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:15
O samym obozie już tu było dużo więc może na PW? Tak ogólnie to byłam zadowolona, byłam 2 razy, w tym roku jadę po raz trzeci 😀
Misskiedis a na który turnus jedziesz?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:19
od 30.06 na 3 tygodnie 😉
Ja też jadę do Skręta w te wakacje już czwarty raz  😉 Będę w terminie od 30 czerwca do 14 lipca, czy jakoś tak.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:22
aokt, no to się spotkamy!  😀
Ktoś jeszcze z re-voltowiczów do Skręta na podobny termin? 👀
ej no co tak wcześnie?! 😀
ja dopiero w sierpniu jadę  😎
Ja od 07.07-14.07 🏇
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:24
Moonlight, ja w sierpniu już byłam 2 razy 😁
haha 😀
a za rok też się wybierasz?
Ja zawsze jakoś na tych pierwszych wakacyjnych turnusach... 👀
2 lata temu dzień po zakończeniu roku czyli chyba 26.06-03.07
a rok temu..szczerze nie pamiętam ale jakoś w lipcu..Chyba od 02.07-16.07
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:39
haha 😀
a za rok też się wybierasz?


jeszcze zobaczę, pewna nie jestem bo może jednak jakiś obóz z odznaką poszukam 👀
a dla staruchów cos sie by znalazło ? wiecie, męza przeciorać, wódkę popić, przy ognisku posiedziec w pięknej okolicy?

jakies pomysły macie?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2012 19:43
Skręt poza "sezonem" 😁
jeszcze zobaczę, pewna nie jestem bo może jednak jakiś obóz z odznaką poszukam 👀
[/quote]

srebro, złoto?
Kawecan   Jeździec bez konia...
05 kwietnia 2012 19:57
A ktoś ze skrętowiczów w terminie 28.07 na 2 tygodnie by się znalazł?  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się