Kącik Małolata...:D

bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
04 kwietnia 2012 10:50
losieq  zazdroszczę słońca... u nas jest okropnie... szaro,buro ,pada iwg się z pod koca nie chce wychodzić.
u mnie tak samo.. Przed chwilą skończyłam matme i padam na twarz. W nocy nie mogłam spać i zaczełam dzień o 3 w nocy  🤔wirek: Oficjalnie mam wolne  💘
ja jeszcze jedna luźna lekcja i religia z apelem i koniec 💃 zwalniają nas z jednej godziny 🏇
czekają mnie poważne rozmowy i jak wszystko pójdzie w miarę dobrze, to na trzecią klasę zmieniam szkołę 💃
maiia ja zmiane szkoły rozważam od podstawówki  👀 ale teraz ucze sie indywidualnie i narzekać nie moge 😉
Intryga dlaczego indywidualne? oczywiscie jesli mozna spytac. 😉
intryga, a z jakiego powodu? jak coś to pw 🙂 ja rozważam od zeszłego roku, teraz wszystko idzie poważniej, niby na rok się nie opłaca, ale ja wiem, że dla mnie będzie lepiej 😉
ja dzisiaj miałam tylko wielkanoc szkolną, która była.... beznadziejna  😤
nie mam pomysłu na dzisiejszy dzień, jest buro, szaro i nic mi się nie chce  😵  🤔
z powodu artrozy w wyniku dysplazji stawów biodrowych 🙂 Jak ktoś chce poznać szczegóły to zapraszam na pm 😉 Chociaż o indywidualne starałam się głównie przez moje kolana.. 6 kg torba i bieganie z parteru na 2 piętro doprowadziło do tego, że dwa dni byłam w szkole, a do końca tyg leczyłam zapalenie stawów kolanowych  🍴
Ja już w domu. 😅 Jak tam małolaty?
Chciałam jeszcze raz, oficiajlnie podziękować Alabamce 💘- dzięki niej, z moim angielskim o wiele lepiej. 😉 Gdyby nie fakt ,że jeden sprawdzian zawaliłam, to miałabym szanse na 5. 🙄
Anderia   Całe życie gniade
04 kwietnia 2012 13:37
Bywało gorzej  😉
Ja też już od 3 godzin w domu, bo mieliśmy tylko 3 pierwsze lekcje, przedstawienie i siema. Co nie oznacza, że miła wychowawczyni nie pofatygowała się o sprawdzian z geografii  😂 Na szczęście nawet ta kobieta ma czasami dni dobroci dla dzieci i na 3/4 lekcji wyszła z klasy, na co klasa pootwierała podręczniki i ogólnie wykonaliśmy pracę zbiorową. Coś czuję, że dużo piąteczek i czwóreczek z tej klasówki będzie  😎
Jeszcze tylko na angielski i do stajni, wsiadać na dziecko. No i może dowiem się czegoś w sprawie starszego dziecka. Ale ludzie, znowu będę siedziała na koniu  😜
Swoją drogą, może jestem dziwna, bo nikt z mojej klasy tak nie ma, ale ja kocham angielski. Serio. Dla mnie to mega elegancki i piękny język. A akcent brytyjski to po prostu... mistrzostwo  😍 Wszyscy z klasy pytają mnie ciągle "skąd Ty to wszystko wiesz?" "skąd wiesz, że akurat tu będzie Present Perfect?". A ja... "jak to skąd, z piosenek"  😁 No dobra, i henryka garncarza z kamieniem filozofów ostatnio po ang przeczytałam...  🙂
Anderia to miłej jazdy.  😉
To żółwik, ja również uwielbiam angielski, chyba jest to jedyny przedmiot który lubię. Przeczytałam jedną książkę, na foxa, ale już wiem w jakich księgarniach szukać także czytanie książek po angielsku czas zacząć.
Jeeeeeej, jaka piękna pogoda  😍
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 14:58
Eh, padam na ryj..poprawiłam polski i w sumie jako tako mam dobry humor 😀
Hermes mam gorzej.. nie mogłam w nocy spać i mój dzień rozpoczął się o 3 w nocy  😅
jak zwykle niby jest okej, al zawsze coś tam musi się spieprzyć  😵 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 15:17
Ja za to jadę dziś do stajni (tej od Ikarii) a jutro...oglądać konia 😅 🏇
hHermes  😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 kwietnia 2012 15:19
Hermes jakiego? 🙂 Już się pogubiłam 😁.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 15:20
borkowa., jednak jadę w piątek chyba 😅

edit:
ChingisChan, Sami 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
04 kwietnia 2012 15:28
Super, pamiętam jak jeszcze się zastanawialiśmy czy brać Paco czy Haxleya. 😀
Postanowiłam przepisać się do klasy z językiem francuskim na ostatni rok  🤔wirek: W wakacje nadrabiam 2 lata ze znajomą + lekcje. Waham się jeszcze trochę bo... bardzo zależy mi na zmianie wychowawcy ale mój wychowawca to najlepsza nauczycielka j.pol a francuskiej klasy ona nie uczy  🙁 No nic, mam całą przerwę wielkanocną do namysłu.
Mnie tak pociąga francuski ,że bez wahania bym sie zdecydowała.  😁 😂
Mi akurat nie chodzi o sam język a o aktualną nauczycielkę niemieckiego oraz klasę, wychowawcę. Zmiana klasy wyjdzie mi na dobre, szkoda tylko przyjaciela, którego w tej klasie mam no ale na przerwach i tak będzie 🙂
edit:
Chciałam jeszcze raz, oficiajlnie podziękować Alabamce 💘- dzięki niej, z moim angielskim o wiele lepiej. 😉 Gdyby nie fakt ,że jeden sprawdzian zawaliłam, to miałabym szanse na 5. 🙄

Dałaś rady dot. jak się uczyć angielskiego. Kilka miesięcy temu.  😉 Zamiast 3, zbieram teraz 4 i 5.  😜 
A może jest szansa ,że przyjaciel przepisze się z tobą?
aaaa pamiętam, pamiętam 😀 Super, że jest lepiej 😀
Niee, przyjaciel na pewno nie przepisze się z niemieckiego na francuski, on nawet na olimpiady z niemieckiego chodzi itd 😉
Może okaże się ,że ma talent lingwistyczny, i będzie jeździł na olimpiady z francuskiego? 🤣
Masz nie najłatwiejszy wybór, ale mimo wszystko ja bym się przepisała. Od czegoś są przerwy, no nie?  😉
Alabamka taka zmiana jezykow jest mozliwa? 🤔 wtedy na egzaminie mozesz wybrac francuski czy niemiecki?
niemiłek, pewnie i możliwa, no ale jednak ciężka do wykonania.
Zdobyłam 'Czas wojny'  💃
Coś czuje, że dzisiaj będzie płaczliwy wieczór  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2012 17:01
ja już dzisiaj ryczę piąty raz. nie mam siły już.
Again super film plecam !  🤣 płakałam, ale warty obejrzenia 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się