Kącik Małolata...:D

Facella, czemu ?
moz być PM  :kwiatek:

Kamita, obejrzałam urywek, żeby chociaż zobaczyć jak wygląda ten koń i... już tak jakoś mi się zbiera na płacz. Dla mnie wystarczy znać samą historię  🤣
Facella, co jest? 🙁 wal pw jak coś.

u mnie też nie do końca tak, jakbym oczekiwała. Zabieram się za sprzątanie, potem robię wszystkie zaległe lekcje, bo mam dość spisywania ćwiczeń na szybko, uzupełnię całe. I może też jakiś film wieczorkiem, jutro chyba pojadę na rower, z tym, że został na wsi, więc autobus-> rower 😁 mam tylko nadzieję, że pogoda się polepszy, bo dzisiaj cały dzień deszcz i śnieg 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2012 17:06
nie mam siły. po prostu nie mam już siły, psychika mi siada, siedzę i wyję. wszyscy się ode mnie odwrócili.
Facella, ode mnie nie miał się kto odwrócić nawet, bo tutaj nikogo bliskiego nie mam i nie miałam. Najbliższe mi osoby mieszkają w ** daleko, za daleko. To wszystko nie ułatwia sprawy 🙄
Skąd ja to znam  🙄
W końcu przyjdzie słońce, po burzy zawsze wychodzi  :kwiatek:
Kurde, znowu nie pojechałam do konia, deszcz... ;///.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2012 17:11
maiiaF, otóż miałam dokładnie jedną osobę na której mogłam polegać. też daleko. i odwróciła się ode mnie. blisko siebie miałam jedną. też się odwróciła i jeszcze opierdzieliła. obydwie dzisiaj, po bardzo przykrym dniu w szkole. i jeszcze mnie dręczy brat. nie wytrzymuję już.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 17:14
Małolaty spadam na konie 🏇
Facella Pysiu pamietaj zawsze masz mnie, jestem caly czas :przytul:

Again caly czas czekam na PW 😉

widzialam w koncu konie 💃
Facella trzymaj się !!  :przytul:
a ja ostatnio sie wyalienowałam i w sumie bardzo mi z tym dobrze  😡 🙄
bylam własnie na wykładach na uniwersytecie warszawskim i jestem zachwycona  😜 😅 😍 💘
cos czuję, że dobry kierunek naukowy obrałam 2 lata temu, nareszcie to doceniam  😀
Facella trzymaj się  :kwiatek: jakby co to PW.

moja szkoła <3


a mnie czeka dziś bardzo poważna rozmowa.
nopebow, to jest naprawdę ekstra! 😀 Widać, że macie fajnych ludzi w szkole, aktywnych, z pasją, którym chce się coś robić. Super, bardzo przyjemnie się to ogląda! 🙂
nopebow, świetny filmik! A jaka piękna szkoła 💘 [sub][sub][sub][tt][tt][tt]Trzymam kciuki za rozmowę, jeśli trzeba[/tt][/tt][/tt][/sub][/sub][/sub]
nope su-pe-ro-wy !  🏇 popieram Goździk w 100 % !  👀
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
04 kwietnia 2012 19:59
Facella Teraz są takie czasy, nic nie poradzisz. A najlepsze w tym wszystkim jest to, że wsparcie znajdziesz w swoim wrogu, a to co mu powiesz - nigdy, przenigdy nie ujrzy światła dziennego.
Bedziu dobrze :przytul:
Jutro ostatnia teoria i zaczynam jazdy 😅
Powiedzcie mi czemu ja nie umiem trzymać jęzora za zębami i zawsze z czymś głupim wyjadę ? 😁 Tak jest od początku zajęć - zawsze jest śmiesznie na wykładach, a sam wykładowca wynajdzie nam takie porównanie, że do końca życia o nich będziemy pamiętać 😂
Facella, trzymaj się, będzie dobrze, niestety przykre jest kiedy bliska osoba się od nas odwraca, ludzi nie zmienimy... 
niemiłek, na egzaminie niemiecki?  🤔zczeka:
Weź nie strasz... Możliwa jest ale trudna, mówie że od podjęcia decyzji musiałabym systematycznie uczyć się francuskiego i chodzić na kurs by nadrobić 2 lata, dlatego jeszcze przez przerwę to przemyślę ale przyznaje, że chciałam tego od pierwszego dnia szkoły... tylko podręczniki od niemieckiego już były.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
04 kwietnia 2012 20:15
nopebow, Twoja szkoła jest zaaaaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😍 💘 😅
Alabamka, szczerze Cię podziwiam, po pięciu latach nauki francuskiego umiem powiedzieć jedynie, jak się nazywam i gdzie mieszkam. Nienawidzę tego języka 😁 Zrobię sobie rok przerwy i w tym czasie wrócę do chińskiego, a potem może zacznę jego naukę od początku, bo jakoś nie miałam szczęścia do dobrych nauczycieli francuskiego. Ale będę trzymać kciuki, jeśli się zdecydujesz, mogę Ci nawet za symboliczną złotówkę podrzucić podręczniki, gdyby się okazało, że masz takie same, bo mam chyba trzy różne 🤣
a dziękuję mitery, goździk, borkowa, hermes 💘 ja również ją uwielbiam i chyba zacznę ją jeszcze bardziej doceniać. Z nauką ciężko, ale jednak ludzie niezastąpieni  🙂 Na tym filmiku robię "węża" ręką w rzędzie, nad Pablo jedzącym zupę  🤣 Jestem cała na czerwono, po lewej stronie. W ogóle nasze LO wizualnie jest ciekawe. Mieści się w budynku muzeum i ten hol widoczny pod koniec filmiku właśnie z nim dzielimy. Jak mamy przerwę i tam siedzimy to często przechodzą tam wycieczki  🤣
nopebow świetne świetne świetne!  😍
Goździk, w tym problem, że po niemiecku to ja nawet tego nie za bardzo umiem a na prawdę jestem chętna do nauki. Po prostu mi to nie idzie a nauczyciela mam teraz takiego, że przy prośbie o powtórne wytłumaczenie, pytaniu czy mogę przyjść na konsultacje by mi wytłumaczyła itd, mam na prawdę niemiłe sytuacje... Ostatnio usłyszałam, że jestem bezczelna gdy powiedziałam, że nie jestem wstanie napisać kartkówki bo nie było mnie w szkole 2 tygodnie (byłam trzeci dzień w szkole) i nie nadrobiłam jeszcze całego materiału a według statutu powinnam mieć na to tydzień. Co do francuskiego mam pomoc w razie problemów z nauką, w niemieckim nikt mi pomóc nie może
nopebow, wow świetne!
Ta szkoła jest ogromna, czy mi się tylko wydaje ;D?
Goździk, w tym problem, że po niemiecku to ja nawet tego nie za bardzo umiem a na prawdę jestem chętna do nauki. Po prostu mi to nie idzie a nauczyciela mam teraz takiego, że przy prośbie o powtórne wytłumaczenie, pytaniu czy mogę przyjść na konsultacje by mi wytłumaczyła itd, mam na prawdę niemiłe sytuacje... Ostatnio usłyszałam, że jestem bezczelna gdy powiedziałam, że nie jestem wstanie napisać kartkówki bo nie było mnie w szkole 2 tygodnie (byłam trzeci dzień w szkole) i nie nadrobiłam jeszcze całego materiału a według statutu powinnam mieć na to tydzień. Co do francuskiego mam pomoc w razie problemów z nauką, w niemieckim nikt mi pomóc nie może


Rozumiem, broń boże nie neguję decyzji, bo język ponoć bardzo przyszłościowy i pożądany i aż mi szkoda, że jakoś do niego drygu nie mam 😉 Jeśli masz kogoś, kto pomoże Ci się do tego przygotować, to próbuj, przez tę "presję czasu" pewnie lepiej sobie poukładasz cały materiał niż Ci, co się uczą od dwóch lat, to zawsze tak wychodzi 🙂
Też odniosłam wrażenie, że szkoła jest wielka, ale budynek piękny! Taki jasny, dużo okien i przestrzeni 😜
Ile macie w sumie klas we wszystkich rocznikach?
Szkoła nie jest jakaś ogromna. Początek filmu i wchodzimy na hol, który dzielimy z muzeum. Zakręt w prawo i dopiero tam jest teren szkoły. Pod koniec filmu jest aula (w tamtej części nie ma już żadnych sal lekcyjnych, jedynie szatnia). Szkoła ma 2 piętra, ale korytarze są długie, więc może dlatego.  🤣 O ile dobrze policzyłam to 22 klasy łącznie mamy.

Dziękuję za kciuki za rozmowę. Gadałam... Kamień spadł mi z serca, ale jednak jest mi trochę przykro... trochę bardzo. Ale trudno, życie.
nopebow super film i szkoła  😀
Nie jestem nawet w połowie filmu, a siedzę z zapuchniętymi oczami i tonę w chusteczkach  🙄

niemiłek, jutro postaram się coś uskrobać  😉


edit: skończyłam film, jestem czerwona, opuchnięta i czuję niedosyt. chcę więcej!  💘
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
04 kwietnia 2012 23:58
Ja z moim rosyjskim nie stoję tak tragicznie jak się spodziewałam, że stać będę przy okazji pierwszej lekcji i pierwszej z nim styczności 😁 Nawet go polubiłam i chętnie zerkam do książek  🤣
Ja dzisiaj dodatkowe zajęcia miałam do 18 i opuściłam kolejny trening  😵 Dopiero skończyłam robić zadania z matmy na jutrzejsze korki. Czeka mnie jeszcze przyswojenie całego ewolucjonizmu, który mamy, żeby się wyrobić z materiałem na święta  Ale damy radę, damy radę... Oby do maja
mils   ig: milen.ju
05 kwietnia 2012 00:19
O kurczę, czeka mnie "trochę" więcej pracy niż przypuszczałam... 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się