Akademie Wychowania Fizycznego

Pursat   Абсолют чистой крови
24 października 2011 08:48
Jak dla mnie to był najgorszy piórnik na jakim byłam. 😉 Taki sobie... ;]
w porównaniu do pierwszego to był bardzo słaby, ale siedziałam aż do wyrzucenia z klubu :P tylko znowu w niewyjaśnionych okolicznościach ominęły mnie konkursy..
i też weszliśmy za free 🙂
dziewczyny wiem, że nie ten wątek ale robiłam porządki w szafie i mam do odsprzedania Vademecum pilota grup turystycznych G. Gołembskiego z 2009 roku. W ogłoszeniach ogólnych mogłoby zginąć, a może której z Was się przyda. Więcej info na PW.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 grudnia 2011 13:05
Hej Krakusy!
Powiedzcie mi, na którym semestrze wybiera się specjalizację zawodową a na którym instruktorską?
I jak jest z sesją? Na stronie pisze, że trwa od 30.01 do 10.02, a ja mam już zapowiedziane egzaminy na 23, 26 i 30.01, to oprócz nich mam też zajęcia czy nie? 😡
ja specjalizację miałam od III semestru, a specjalność od IV, a wybiera się jakoś pół roku przed 🙂
jeśli masz rozpiskę zajęć to masz zajęcia i egzaminy a danym dniu, i czasem są takie egz przed sesją ale z data w sesji wpisywaną w indeksie  😎
alee, jeżeli nie zdasz egzaminu przed terminem sesji, to Ci nie mogą tego wpisać  😁
to, to chyba tylko w teorii ... niestey  😁
aha, no to my sobie na to nie pozwalamy, bo to jest nieprzepisowe 🙂 po to są terminy sesji 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
15 grudnia 2011 14:37
Jak zdam, to wpisują z datą z sesji, a jak nie zdam, to nie wpisują? Trochę niekonsekwentne. 😉
termin przed sesją to jest zerówka- jak nie zdasz to Ci nie mogą wpisać i następny egzamin masz w sesji- dalej nazywany pierwszym 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2012 14:19
Zasady zerówki są dla mnie jasne. Myślałam, że chodzi o wcześniejszy termin, dogadany indywidualnie z prowadzącym. 😉
ee to na zaocznych nie funkcjonuje 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2012 15:07
Na dziennych też nie jest to jakieś powszechne, ale było kilka takich przypadków. 😉
Witam
Czy ktoś z  AWF Kraków  wybiera się na AMP-y do Wrocławia ???
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 czerwca 2012 11:38
Krakowscy AWFowcy!
Czy ktoś zna pana o nazwisku Stelmach? Mam z nim obóz w Beskid Niski w lipcu i chciałabym się dowiedzieć, czy mam się jakoś specjalnie nastawiać psychicznie 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się