Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

calore no właśnie o to chodzi,o notkę + o to,że bierze sobie cudze zdjęcia i obraża w pewien sposób ludzi. Nie wiem, komuś się chyba na prawdę nudzi i laska ewidentnie robi z siebie idiotkę,ale czemu  w taki beznadziejny sposób  😵
wątek zamknięty
że notka jest kwiatkiem, to rozumiem. ale ta emotka trochę sugerowała, że ze zdjęciem też coś jest nie halo
wątek zamknięty
ja tą emotkę raczej odebrałam,do tego własnie,że zdjęcie jest Ktoś,która na pewno nie kazała go tam wstawiać  🙂
wątek zamknięty
Aroid tak, to ja jestem na zdjęciu. Nutelkę dzierżawiłam. Sprzedaż jej to decyzja właścicielki. Dodałam komentarz tej dziewczynie. ciekawe czy zaakceptuje... 🤔 😵
wątek zamknięty
Nie licz na to, moich nie akceptowała, ale osobiście pluję takim ludziom w twarz 😫
wątek zamknięty
Aroid można jakoś zgłosić, że wstawia nie swoje zdjęcia? Mimo wszystko nie chcę być atrakcją jej fbl 😁
edit: zaakceptowała mój komentarz
wątek zamknięty
Moje komentarze też usunęła i napisała, że nie będzie akceptować bo nie są opiniami czy coś takiego .
I napisała że takie coś to na pw. Ale już mi sie nie chciało do niej pisać
wątek zamknięty
Niektórym ludziom to chyba naprawdę się nudzi, że chodzą po różnych fbl i szukają sensacji. Jaka oni muszą mieć niską samoocenę, że potrzebują publicznie oczerniać innych, w dodatku niesłusznie 😵

edit:Napisałam jej komentarz, żeby usunęła zdjęcie i notkę skoro nie pokrywa się ona z rzeczywistością. I, ze nie lubię jak to oczernia niesłusznie moich przyjaciół .Usunęła 😁
wątek zamknięty
Chyba kwiatkiem jest po prostu notka...

edit.

wysłałam ten post pod koniec poprzedniej strony a teraz wyświetlił mi się dopiero tutaj o.O
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 kwietnia 2012 10:46

haha wesołych świąt : D
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
06 kwietnia 2012 11:02
Nie którym ludziom to chyba naprawdę się nudzi, że chodzą po różnych fbl i szukają sensacji.




Sorki, ale muszę, bo mnie po oczach żre: "Niektórym" piszemy razem  :kwiatek:
wątek zamknięty
No nie trafiłaś z poprawieniem, chomąto jest poprawnie. 😉


Dzięki za zwrócenie uwagi, myślałam tylko o pierwszej literze i się nie zastanowiłam nad dalszą częścią 😀
wątek zamknięty
basia16816 myślę, że można. Trzeba napisać ładną wiadomość do administratorów 😉 Nad komentarzami jest coś takiego jak "zgłoś nadużycie", ale nie wiem na czym to dokładnie polega 😉
wątek zamknięty
co do fotoblogów seweryna i oceniamysnalizujemy to moim zdaniem wyraźnie ich karmicie. Gdybyście się ograniczyły tylko do zgłoszenia nadużycia to pewnie by sie im wreszcie znudziło...
tak, tak wiem, ze kusi żeby cos napisać 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 kwietnia 2012 16:44
basia16816: Oczywiście że możesz , proponuje najpierw napisać jej na pb że jeśli nie usunie twojego zdjęcia zgłosisz to do administratora photobloga. Jeśli nie podziała napisać że laska kradnie zdjęcia , dać dowód w postaci twojej notki za zdjęciem i szybko jej zablokują konto ; )
wątek zamknięty
Parodia Pimp my Ride
jak dla mnie bardzo pozytywny kwiatek : D
http://www.sadistic.pl/pimp-my-horse-vt111209.htm
wątek zamknięty
Fajny głośnik w tyłku 😂
wątek zamknięty
Mozii hahaha dobrze, że zauważyłaś ten błąd, tak to jest jak człowiek pisze po 21 😂 już poprawiam 😡
Aroid Nigna wpis został usunięty, więc nie zgłaszam do fbl. Jeśli sytuacja się powtórzy to zgłoszę
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Intryga  😵
wątek zamknięty
cudowne, prawda?  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest jednak dowodem na to ,że nic nie jest niemożliwe . Swoją drogą dobrze , że nie spotkałam jeszcze tak "wystylizowanego" konia , bo wtedy naprawde mogłabym  😵
wątek zamknięty
toż to prawdziwy powóz BARBIE!  🏇
wątek zamknięty
klikamy
fajne wędzidło ...
wątek zamknięty
o dzizas, z deka za małe!  🙇 😲
czy ludzie nie widzą?!
wątek zamknięty
Libeerte  🤔
Time a podobno ja jestem ślepa  😁
wątek zamknięty
Nie wiem nigdy gdzie to wrzucać, ale jeśli ktoś jest ciekaw nowości u Karolinki od Sokoła (na fejsie Karolina Wajner) i złych siodeł to ma nowego konia chyba 😁 i eeee... swoje małe west zamieniła na ujeżdżeniówkę? 🤣









PS. Ah ta moda i jeździectwo --> rękawiczki  😀
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
07 kwietnia 2012 17:45
Libeerte 🤔
Ludzie to naprawdę są ślepi ... 😵
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 kwietnia 2012 18:11
ciura bardziej od siodła bulwersuje mnie to, co ten koń ma w pysku, a dokładniej - jak ta dziewczyna tego używa... większość zdjęć to rozdziawiony pysk i przerażenie w oczach, na weście się nie znam, ale czy przy tym kiełźnie wodza nie powinna być tak mocno napięta, a luźna?
wątek zamknięty
ciura- yy.. ta dziewczyna jest w glanach  😕 współczuje konikowi jak dostaje takim cięzarem po żebrach  🤬
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.