Kącik Małolata...:D

Arroch a mnie Wroclaw jakos nie zauroczyl. 🙄

Zawsze trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma  😀

otoz to! 😁
Arroch, w Warszawie oprócz wyższych cen utrzymania są także wyższe zarobki 🙂.
Dostarczyłam już Twoje rzeczy Magdzie.
Arroch, w Warszawie oprócz wyższych cen utrzymania są także wyższe zarobki 🙂.
Dostarczyłam już Twoje rzeczy Magdzie.


i kryzys jak wszędzie 8) super, dzięki!


Małolaty pomożecie? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=380213255344622&set=a.375662212466393.97633.281522595213689&type=1&theater
BLS Polish Chapter zbiorowo walczy o fotkę 30X40 takiego mało znanego gościa Darka:
Z góry bardzo dziękujemy!
Anderia, idealnie ujęte!
Warszawa jest duża i brzydka, ale Wrocław  😍


Haha (aż się ujawnię, zamiast siedzieć cicho i tylko obserwować)  😂
Wrocław? Hmmm, mamy rynek, Ostrów Tumski (dzielnica księży  :hihi🙂 i trochę ładnych obiektów poza centrum, ale reszta to same po PRL-owskie blokowiska niczym nie różniące się od innych. Chociaż atmosfera jest. Ale może to kwestia "domu".

A moja trawa jest najzieleńsza! Mam i W-w i uroki mieszkania na wsi za jednym zamachem. Ale ( :hihi🙂 marzy mi się Lwów w granicach Polski.
ChingisChan   Always a step ahead! :)
05 kwietnia 2012 23:04
Colt wiedziałam, że czułam się obserwowana!! 😁
[quote author=Arroch link=topic=30353.msg1362409#msg1362409 date=1333655175]
Warszawa jest duża i brzydka, ale Wrocław  😍


Haha (aż się ujawnię, zamiast siedzieć cicho i tylko obserwować)  😂
Wrocław? Hmmm, mamy rynek, Ostrów Tumski (dzielnica księży  :hihi🙂 i trochę ładnych obiektów poza centrum, ale reszta to same po PRL-owskie blokowiska niczym nie różniące się od innych. Chociaż atmosfera jest. Ale może to kwestia "domu".
[/quote]

Przede wszystkim macie bardzo fajne miejsce zwane - Od zmierzchu do świtu, gdzie to mój wujek organizuje koncerty... żeby pojechać na darmowy koncert muszę przejechać z Lbn pół Polski  🙄
Colt wiedziałam, że czułam się obserwowana!! 😁


Nawet na rv nie można czuć się bezpiecznie 🙂

Przede wszystkim macie bardzo fajne miejsce zwane - Od zmierzchu do świtu, gdzie to mój wujek organizuje koncerty... żeby pojechać na darmowy koncert muszę przejechać z Lbn pół Polski  🙄


Fakt, imprez trochę mamy. Ale życie nie polega tylko na bieganiu od imprezy do imprezy. A mogłoby 😉
Za to lipa ze stajniami. Większość to masówki i komercyjne. Ciężko coś znaleźć.
Fakt, imprez trochę mamy. Ale życie nie polega tylko na bieganiu od imprezy do imprezy. A mogłoby 😉
Za to lipa ze stajniami. Większość to masówki i komercyjne. Ciężko coś znaleźć.


Ze stajniami to wszędzie chyba 😉 ja do konia dojeżdżam 40 km  😁
Arroch, na razie nie, ale na studiach i tak nie będę miała swojego konia. Jeżeli później zostanę w Warszawie, to postaram się o taką pracę, żeby było mnie stać, najwyżej będę mniej jeść 😁 Chociaż, biorąc pod uwagę świetnie układające się ostatnio okoliczności, większe jest prawdopodobieństwo tego, że po studiach lub ewentualnie na studia wyląduję w Gdańsku 😉

Alabamka, czy ja wiem.. Moja przyjaciółka ma dobrze (z mojego punktu widzenia) zlokalizowane mieszkanie w Warszawie, więc okolica raczej mnie nie interesuje. Chyba dojazdy codziennie rano na uczelnię by mnie zabiły 😁

mitery0322, tak to już jest, że "wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma" 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2012 07:44
No to po 11 jadę do Sami 😅
Hermes zdawaj relację !!  😅
a ja nadal zostaje przy zmianie Warszawy na Sopot albo inne nadmorskie, ew. Poznań lub Olsztyn ale to już ze względu na ludzi  😉
chociaż Anderia najlepiej to ujęła
Hermes koniecznie się pochwalić mi tu !  😅
aaaa, święta za chwilę, a tu ani krzty nastroju świątecznego  😵
Arroch, na razie nie, ale na studiach i tak nie będę miała swojego konia. Jeżeli później zostanę w Warszawie, to postaram się o taką pracę, żeby było mnie stać, najwyżej będę mniej jeść 😁 Chociaż, biorąc pod uwagę świetnie układające się ostatnio okoliczności, większe jest prawdopodobieństwo tego, że po studiach lub ewentualnie na studia wyląduję w Gdańsku 😉


Ale to do Asi pytanie było 😉

Ja niestety mam świadomość tego, że jak wyjadę na studia, to Badzio zostanie w Lublinie, bo nie będzie mnie stać na utrzymanie konia w dużym mieście, zakładając, że znajdę stajnie z taką opieką jak obecnie, a w to szczerze wątpię, na 5-6 workach paszy miesięcznie, z kontrolą weta raz w miesiącu...
niemiłek ogolnie, jakos zadne inne miasto mnie tak do siebie nie przekonuje jak Krk. 😀


no, nawet Huta ma swoj urok 😀

Zawsze trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma  😀


troche dla mnie dziwnie brzmi bo ja chce wrocic do Holandii 😁
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 kwietnia 2012 12:19
Hermes widziałam ją w ogłoszeniach, śliczna laleczka 😍
Jak wrócisz to zdawaj relację i dawaj zdjęcia ! 😅
borkowa Ja też nie czuję świąt 😉 Mi się to kojarzy tylko i wyłącznie ze "spędem" rodzinnym, kupa ludzi w domu, każdy udaje kogoś kim nie jest. Dla mnie to zwykły dzień różniący się od innych tylko tym, że wszędzie widzisz jajka, barszcz biały, koszyczki, palmy bla bla bla.
Ja też nie czuję świąt 😉
ani ja.

btw czy u was tez taka piekna pogoda jak tu? 😵
wczoraj bylo zimno i ponuro ale przynajmniej sucho. a dzis leje non stop.. 🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 12:46
u mnie nijak dość. wczoraj było okropnie zimno 🤔

mam dylemat:

kupić je? niby eko-skóra, niby tylko 22zł bez przesyłki, ale zostały... tylko żółte...
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 kwietnia 2012 12:50
Facella jak 22zł ... To szybko Ci się rozwalą, lepiej uskładać na lepsze rękawiczki, które trochę posłużą. I do tego jeszcze żółte ... 🤔
Łaaaa kocham mojego faceta 💘 (głośno myślę 😁 )
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 12:55
Mysza, rzecz w tym, że przecenione o ponad 50%, końcówka serii...
a rękawiczek potrzebuję na już, bo ostatnio na jeździe zdarłam sobie skórę z 4. palca, dokładnie tam gdzie trzyma się wodze  😵
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 kwietnia 2012 13:08
Jak potrzebne na już, to kupuj 😉
Ale palec i tak będzie bolał 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 13:09
wiem wiem, tylko nie chcę sobie w przyszłości znów go załatwić.
Ja też bez rękawiczek jeżdżę teraz, choć nienawidzę. W zimę jeździłam w bawełnianych 😁, a teraz to dla mnie katorga, łapki się ślizgają, brudzą, skórę mam twardą tam gdzie wodza przebiega. Może na święta uda mi się na nowe namówić, bo tamte oczywiście zgubiłam.
Ja polecam te rękawiczki za 10 zł z Decathlonu. Ponosić, wyrzucić i nie szkoda pieniędzy ;D.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 13:50
Sisisa, opłacałoby mi się to, gdybym miała pod nosem Decathlon. a tak to musiałabym zapłacić za przesyłkę i już wolę kupić coś porządniejszego.
mils   ig: milen.ju
06 kwietnia 2012 15:54
Aaa, ale miałam świetny trening! 😜 Tylko wszystko mnie boli.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 15:56
a co mi możecie powiedzieć o tych? dodam, że w innych sklepach chodzą po 49-55zł bez przesyłki, a tu przesyłka kurierem 10zł  😜
tylko nie żółte.
edit: Fair Play'e z dodatkowymi wzmocnieniami na 4. i 5. palcu  💘
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
06 kwietnia 2012 16:00
Facella bierz Fair-Play'a 😉 Wyglądają na porządniejsze no i mają te wzmocnienia przy palcach 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 kwietnia 2012 16:09
Wróciłam 😍 mam parę fotek NA NIEJ i luzem 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2012 16:11
Hermes, dawaj!
Mysza, tak chyba zrobię, tylko czekam aż mi podadzą tabelę rozmiarów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się