Zdjęcia Naszych Koni

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
02 stycznia 2009 07:02
Klami - tego osobnika mi tutaj brakowalo. dzieki za zdjecia🙂 :kwiatek:
wątek zamknięty
klami - pięknie się prezentujecie

caroline, dlaczego wstawiam takie a nie inne zdjęcia? odpowiem twoją metodą - BO TAK

mało ci do tego co i gdzie wstawiam oraz dlaczego, o interpretację cię nie proszę, konia rolować jak ty swego też nie zamierzam ani nikomu - a tym bardziej tobie - udowadniać cokolwiek nie czuję potrzeby i nie zamierzam tego robić, tłumaczyć się też nie będę osobie, która na podstawie zdjęć, które wyliczyć da się palcach(!) wyciąga wnioski takie, jakie wyciągnęłaś ty
koń ani nie chodzi za pionem non stop ani nie jest non stop jeżdżony na czarnej

tym śmieszniejsza jest twoja reakcja, kiedy człowiek sobie przypomni jakie masz podejście do interpretacji czegokolwiek na podstawie zdjęć

a wątek ma nazwę ZDJĘCIA NASZYCH KONI a nie interpretacja zdjęć czy też metody treningowe czy cokolwiek sobie tam dopisałaś do znaczenia
nie był też to przykład czegokolwiek

więc dajże sobie na wstrzymanie i zacznij znów ignorować moje posty - po prostu

ps. na pierwsze pytanie dostałaś też odpowiedź, bez podtekstów - nie wiem gdzie się ich doszukałaś, czyżby w tym że Czarna Czyni Cuda? - zaś neutralności drugiej wypowiedzi oraz kolejnej nie skomentuję

i dla mnie koniec tematu
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 stycznia 2009 08:56
Moon troche urwis szczegolnie przy jedzeniu do kolegi z boksu obok  😁 ale ogolem grzeczny chlopak
wątek zamknięty
wrzucam zdjęcia z treningu
trenowaliśmy zwijanie języka w rurke jakby kto miał wątpliwości  😀iabeł:


oraz stanie na jednej nodze...

... w różnych konfiguracjach


i do tego portrecik


wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2009 09:09
Piękny Pursat  Twój Posman 😉 Powiem krótko: kocham jego maść 🙂

Dzięki :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzięki jeszcze raz za miłe słowa 😀
Moon niezle, skąd go znasz? 😉 no nie powiem nie jest aniołkiem, taki księciunio z niego :p ale nie sprawia zadnych kłopotów 😉 a słyszałam ze nieezły gagatek z niego był za czasów ogiera.
wątek zamknięty
Aaa, znasz go z Sopotu tak ? 😉

I jeszcze jedno zdjęcie 🙂
Z moim drugim kochanym
Dexter i Colin ;]
wątek zamknięty
Dexia ;], jaka niesamowita wiewiórka! więcej poproszę  :kwiatek:

pursat - złotko
wątek zamknięty




🙂
wątek zamknięty
Piekne rudzielce!
Dexia on jest niesamowity, mam słabosc do rudych z czterema wysokimi skarpetami i łysnia-wkoncu takiego wymarzonego miałam mieć a wyszedł skarogniady 😉
wątek zamknięty
Heh, a ja za to kocham skarogniade i kare a wyszło moje slicznosci rude 😀 dzis po południu cos wstawie, bo teraz do stajni jade, porobie dzis jeszcze jakies zdjecia, moze nawet pod siodłem 🙂
wątek zamknięty
Dexia czekam z niecierpliwością 😉
p.s chętnie zamienie mojego gada na tą rudą pieknosc  😁
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
02 stycznia 2009 11:05
jak zimowo 😉
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2009 11:20
[quote author=k_cian link=topic=37.msg136120#msg136120 date=1230892235]
pursat - złotko
[/quote]
Szkoda że tylko latem 😁

Dexia - kawał konia 😀 ładnie malowany 🙂
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
02 stycznia 2009 11:30
k_cian, dziekuje za odpowiedź, zarowno jej treść jak i ton wiele wyjaśniają. to, ze sie bronisz, jak sie bronisz, ze probujesz przy tym ujadaniu jeszcze podszczypywac i podkrecac atmosfere. a nie umiesz nazwac celu ani przyczyny takiego jezdzenia konia.
i jak zwykle - "konczysz dyskusje" jak juz sie wyszczekasz  😁

a rzecz w tym, że to co widac na twoich zdjeciach wzbudza kilka achów na forum - jak ładnie odpasiony konik i ma owijeczki pod kolor do czapraka  😍 - oraz spory niesmak tym, ze systematycznie wrzucasz zdjecia z koniem uwalonym na rece i z zadem w Honolulu, nierzadko z totalnie sztywną szyją. I tak jak są konie, dla ktorych ich jezdzcy mają plan i cel w jezdzeniu konia na jakims patencie czy za pionem (o ile dobrze pamietam - np. Lov), to w twoim przypadku - zwlaszcza po tych twoich odpowiedziach - nie wyglada na to. napisze ci wprost co osoby postronne (nie tylko ja) widza na zdjeciach, ktore wklejasz na forum: konia uwalonego na ręce, niepracujacego zadem, z jezdzcem zapartym miedzy wodza a tylnym łękiem siodła. To co te zdjecia przedstawiaja dalekie jest od tego co zwykło sie nazywac sensownym prowadzeniem konia. I niezmiernie ciekawe jest kiedy (a) pokazesz jakies rezultaty takiego jezdzenia konia, jakies pozytywne efekty, lub (b) kiedy przejrzysz na oczy.

Tym bardziej jest przykre to co widac na tych zdjeciach, ze byl taki moment kiedy patrzac na wasze zdjecia mozna bylo poachac nie tylko nad kolorem czapraka, ale rowniez nad tym jak wyglada wasza praca. A teraz to niestety po prostu żal patrzec - i na obrazek ze zdjec i na te puste achy...
wątek zamknięty
Aquarius
ależ Ty jesteś spostrzegawcza! są nowe butki i może są kapkę krótkie, ale za tą cenę nie mam co narzekać.

k_cian dziękuję. Mam nadzieję, że Tomasz kiedyś nauczy się robić tak piękne foty jak Ty masz.

Margaritka  ładnie dała! zad jak malowany  🙂
wątek zamknięty
Koniczka, jak dla mnie to Grom stracił brzucha 🙂 Zawsze był taki pękaty jak piłeczka, a teraz wygląda proporcjonalnie. Może to takie zdjęcia, nie wiem, ale dlaczego nikt na to nie zwrócił uwagi poza mną? 😉

Dexia, nooo, malowany jak pisanka - super.
wątek zamknięty
Dziewczyny - ostatni raz proszę o spokój. Myślę, że wszystko już sobie wyjaśniłyśmy, a temat jest skończony.
Wątek nazywa się "zdjęcia naszych koni" - interpretacja stylu jazdy nie jest tu potrzebna, jak się nie podoba - można na PW. Nie chodzi o "achy" i "ochy", ale darujmy sobie złośliwości.
Następnym razem obędziemy się bez dyskusji na PW.
wątek zamknięty
Monia, dzieki. Aktualnie glownie pozowaniem sie zajmujemy... 😉Ale niedlugo niedlugo..... a bede mogla pokazac aktualne fotki juz z normalnej roboty.

Dexia, rudzielec jest przepiekny. I chyba rowniez go kojarze.

taggi, merci. Tak stwierdzilam, ze chyba dojrzelismy do tego zeby pokazac sie szerszej liczbie voltoviczow (do KR jednak mniej zaglada).

kcian, merci.... a juz calkiem niedlugo bedziemy mogli sie pochwalic fotkami z normalnej roboty.

margaritka, powiem jedno.... ale kobylasta ma duuuupke!!

ola, sliczny rudzielec. A jaki zimowy klimacik.
wątek zamknięty
To my śniegowo, bo my kochamy zimę  😉



synchronizacja 😉




łapiemy płatki śniegu 😉
wątek zamknięty
klami czekam niecierpliwie i kibicuję wam strasznie  😅


jeszcze jedna wiewiórka 😉

wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
02 stycznia 2009 14:48
Lukasowa fajne to z płatkami śniegu
Dexia ślicznie malowany
To i ja dołączam do grona Rudzielców.Chociaż czasami tęskno mi za gniadym  😉
Moja Rudzielcowa (zdj.A.G.)

i jej synek (koleżanki)
wątek zamknięty
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
02 stycznia 2009 15:10
Kilkudniowa przerwa w śledzeniu wątku i już tyle nowych fotek ślicznych kopyciaków doszło. Dajecie czadu 🙂
U nas w końcu też trochę posypało śniegiem to była dzisiaj mała sesyjka. Wstawiam jej rezultaty:




mój grubasek


śnieg trzeba najpierw powąchać


a potem spróbować


"Co tam masz dobrego?"


"ja sprawdzę, ja!"
wątek zamknięty
Portrecik Siwego 😉
wątek zamknięty
Ale Chonsu dostojnie wygląda w siwościach, super  😀
wątek zamknięty
DEXIA ty szmulko!! a mi nic nie powiedzialas o nowosci swojej!! juz ja ci dam na pw ;p pieeeeknie!!
wątek zamknięty
Alice super Chonsu wygląda! 1000 razy lepiej mu w krótkiej grzywie 😜
wątek zamknięty
Lukasowa koń wygląda teraz rewelacyjnie! Ta szyjka, zadek, czy to nowa stajnia go odmieniła?

K_cian twój kasztan jak zwykle czaruje  🙂

Alice siwy nabrał klasy w krótkiej grzywie  😜

Tu mój z zeszłorocznej ciepłej zimy: jest crunchips, jest impreza!


wątek zamknięty
zuza dzięki  :kwiatek:

Pinesska nie zmienialiśmy stajni na nową w ostatnim czasie 😉 ostatania nasza przeprowadzka była rok temu i to na 2,5 miesiąca do innej stajni z której wróciliśmy z powrotem do Słupna 😉 ale miło, że widać zmianę w Luku  😅 :kwiatek:
wątek zamknięty
Pinesska hehe jaki kochany 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.