Stajnie w Lublinie

Tak u Drwala stoi Drop.
miiluutkaa, N-ke wygrała Arleta Konowałek, a ten kary to wałach Happy Rythm 😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
05 kwietnia 2012 19:14
Wyniki pozostałych konkursów masz na stronie lzjtu 😉
Czy Baskil jest jutro otwarty?
[quote author=fruity_jelly link=topic=80.msg1361973#msg1361973 date=1333638210]
miiluutkaa, N-ke wygrała Arleta Konowałek, a ten kary to wałach Happy Rythm 😉
[/quote]

Ile ona ma lat. Powiedz mi coś o niej, bo fajnie jeździ, a w jej koniu się zakochałam wprost. Piękną ma tą łatkę na nosie. A gdzie ona stoi bo nigdzie o niej nie słychac, ani w bonanzie, ani w kaprioli.
pony   inspired by pony
05 kwietnia 2012 21:22
Arletka jest rocznik 96 i stoi ( o ile nic sie nie zmieniło) w stajni p. Tracza🙂
tak, Arletka jest rocznik '96 i stoi z końmi u pana Tracza. w Bonanzie dawno temu jeździła i startowała na Karotce, z Kapriolą nigdy powiązana nie była :P swego czasu też stała u Wójtowicza. z tego co z nią ostatnio rozmawiałam to ona teraz na zawody stara się wyjeżdżać gdzieś poza nasze województwo co imo jest przemyślane, bo porównując parkury stawiane tu a np w Warce to jest przepaść 🙄
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
05 kwietnia 2012 22:21
miiluutkaa Dodatkowo to baaardzo miła i sympatyczna dziewczyna myślę, że możesz śmiało do niej zagadać  😉 Oby więcej takich ludzi w naszym środowisku  😅
Dziewczyny, które wyrażały chęć wysłania zbiorowej paczki. Przepraszam że dopiero teraz piszę, ale niestety wczoraj nie dałam rady się ze wszystkim wyrobić, przewertować szaf w stajni i podjechać do Lublina 🙁.
Ja nie zorientowana , gdzie jest stajnia Pana Tracza? Bo mój dziadek ma tak na nazwisko ale to raczej nie tam  😂
Horodyszcze, albo Horodyszcze kolonia. Stajnia nazywa się Tranczo 🙂
strona stajni:
http://www.majeszczak.pl/hosting/tranczo/
Wydaje mi się, że to nie jest ta stajnia z linka. Stajnia Pana Tracza w której stoi Arleta znajduje się w Nowogrodzie
Monia dobrze gada stajnia w Nowogrodzie nieco w bok od trasy Lublin - Łęczna 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 kwietnia 2012 21:59
No raczej Arletka koni pod Chełmem nie trzyma  😉 Ale przejrzałam sobie stronę tego 'Trancza'- wygląda bardzo sympatycznie  😀
A, rzeczywiście, są dwie stajnie panów o tym samym nazwisku 🙂 Nawet w komórce mam oba numery XD Z tego co pamiętam, stajnia w Nowogrodzie jest nie najtańsza jeśli chodzi o pensjonat, mimo, że w mojej okolicy. A p.Tracz (ten chełmski) robi też rajdy po Polesiu, niestety do niego nie dojechałyśmy, bo trasa była nieciekawa.
A jaka cena u P.Tracza (z nowogrodu?) i jakie warunki?
Cena z tego co wiem to 700 zł, warunki pensjonariusze w osobach aż 2 sobie chwalą, konie wychodzą na wybieg, jest hala, ale to stajnia bardziej hodowlana niż pensjonat, więc nie wiem jak z boksami
hoorseshop95   'konie mówią po prostu słuchaj'
07 kwietnia 2012 12:09
teraz ostatnio nowo otwarta stajnia Stanka za Lubartowem.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2012 14:44
hoorseshop95 no i co z tą stajnią?
hoorseshop95   'konie mówią po prostu słuchaj'
07 kwietnia 2012 16:43
Byłam tam, fajne konie miła atmosfera. tani pensjonat oraz szkółka. polecam.
To stajnia 'rzut beretem' ode mnie 😉. Mają tam aktualnie 4 duże konie do jazdy i 2 nowo zakupione kucyki. Stajnia dopiero rusza, ale zapowiada się fajnie 😉. Z tego co wiem masa ludzi chętnych do jazdy, miła atmosfera 😉. O prowadzeniu jazd się nie wypowiem, bo nie miałam okazji tam jeździć, ale stajnia wydaje się warta uwagi 😉. Mają swoją stronę, ale to już może ewentualnie na pw.
breakawayy : To ja poproszę o tą stronkę internetową 🙂

Czytając to forum dowiaduję się o istnieniu tylu stajni.
Muszę wpaść kiedyś do jak najwięcej się da stajni i popykać fotek.  🤣
Zapraszam również do mnie w wolnej chwili 😉. My jesteśmy, jak już pisałam, 'rzut beretem' od Stanki 😉. Już leci pw.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2012 17:40
A czy ktoś może mi powiedzieć co się buduje w Bonanzie? Przejeżdżałam tam dziś rano i widziałam jakiś szary budynek, którego wcześniej nie było, wyglądał jak w budowie  😉 Aczkolwiek nie było mnie tam już parę ładnych lat, więc może to nie żadna nowość  🤣
Prywatne przedszkole 😉
breakawayy, ja poproszę pw i ile  kilometrów od Lublina : d
To jest kawałek za Lubartowem, więc będzie coś koło 30km, niecałe nawet 😉. PW poszło 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2012 17:51
Arroch eee... co?  🤔 Żartujesz prawda?  😉
Arroch eee... co?  🤔 Żartujesz prawda?  😉


Nie, autentycznie budują przedszkole 😉
breakawayy, no to nie za bardzo, póki prawka nie ma : c
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się