Pensjonaty we Wrocławiu

Sharma, wpisz platan w wyszukiwarce...
darolga   L'amore è cieco
24 marca 2012 00:58
zima,zapraszamy na Hannę, ambitna rekreacja, a i pracy przy koniach Młoda może też zaznać ;-)
Dziękuję, już ją ulokowałam w dobrym miejscu, a Hanna straaaaaaaasznie daleko od jej domu 🙂
Drodzy Wrocławianie 🏇

Chciałabym się skontaktować na priv z pensjonariuszami, którzy mają konie w Magnicach.

Czy ktoś będzie tak miły i poda mi do kogo mogę napisać?
Kto aktualnie z Re-voltowiczów jest pensjonariuszem w Magnicach?

Bardzo dziękuję za pomoc. :kwiatek:
Pozdrawiam.

ewamloda w Magnicach przez pewien czas stały escada i Zairka, stajnię prowadzi gutekwbt
espana dzięki🙂 !
tylko, że Zairka na pewno teraz w Lizawicach🙂
Właśnie chodzi mi o aktualnych pensjonariuszy Magnic...

ja mam na gg osoby które tam stoją, ale chyba nie ma ich na volcie
🏇 UWAGA OSOBY z LISTY na przyjazd BOGDANA 🏇
Bardzo proszę o zgłaszanie do mnie swoich numerów komórkowych na PW, te osoby które mi nie podały jeszcze  😀
Perlica- naprawdę potrzeba aż tak gigantycznej czcionki?
Witam chciała bym się zapytać czy jest stajnia we Wrocławiu w której konie wyglądają jak w Mrozowie  z czego wiem tam nie ma miejsc ;((((
Prosiła bym tylko nie podawac takich stajni jak Lizawice,Partynice bo dośc daleko.
azja   koń pleśniowy
06 kwietnia 2012 22:36
Witam chciała bym się zapytać czy jest stajnia we Wrocławiu w której konie wyglądają jak w Mrozowie  z czego wiem tam nie ma miejsc ;((((
Prosiła bym tylko nie podawac takich stajni jak Lizawice,Partynice bo dośc daleko.

Warzyna 🙂 kilka kilometrów dalej. Stamtąd przyszłyśmy do Mrozowa. Warunki bardzo zbliżone - choć więcej pastwisk i to sporych kilkuhektarowych  🤣 Co do Mrozowa to z miejscówkami kiepsko, nikt nie myśli o wyprowadzce  🙄
Potwierdzam Warzyna! Jest jeszcze wolne miejsce🙂
Z tego co wiem, w Mrozowie mamy teraz kolejkę ktora raczej szybko nie zniknie bo nikt z nas się nigdzie nie wybiera  😍
No właśnie słyszałam coś o Warzynie  że bardzo fajna stajnia jak i Mrozów
Wspomniałam o Mrozowie bo dośc niedaleko od mojej stajni ja mieszkam na Nowym Dworze więc kawałeczek jest  tym bardziej że nie posiadam auta(niepełnoletnia) ani skutera ;/
a Jak w Warzynie  z kasą za pensjonat,orientuje ktoś się ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
07 kwietnia 2012 20:07
600 za m-c 🙂
Dakota69 a dojazd PKP i jakieś 15 minut spacerkiem 🙂 Również bardzo polecam ta stajnie, gdybym miałam wracać do Polski a koń do Wrocławia to tylko tam  😍

"Uciekasz" z Mokrego?
PKP marna sprawa bo trudno przekonać mamę że nic mi nie będzie itd. nie ogarniam PKP
Cięzko mojego tatę przekonać mam generalnie trudna sytuację związana z przeniesieniem ;/
A co myślicie o Gałowie  jak generalnie z karmieniem ..?
Czy ktoś może udzielić mi informacji o klaczy Haftka: http://www.allekonie.pl/gielda-koni/page/show_ad/catid/3/adid/17380
🏇 Czy może ktoś powiedzieć którędy najlepiej dojechać do stajni Warzyna od strony Smolca mniej więcej? 🏇
[move]SPRAWA PILNA[/move]

:kwiatek:
azja   koń pleśniowy
09 kwietnia 2012 21:21
Perlica jak jeszcze mieszkałam w Smolcu to jeździłam tyłem przez Skałkę, Leśnicę, Brzezinkę Średzką. Teraz możesz się wbcić na obwodnicę autostradową, wyjechać koło stadnionu, myknąć przez Stabłowice, potem bokiem przez Wilkszyn i jesteś. Proste  🤣
to nie dla mnie tylko dla Bogdana, a oni nie tutejsi więc to nie takie proste  😂

Azja dziękuję  🙇
azja   koń pleśniowy
09 kwietnia 2012 21:38
To może lepiej jak pojedzie główną drogą przez obwodnicę i przelotówką na Środę Śląską / Legnicę bo będziecie się szukać ze trzy dni  🙄 podałam skróty  🤣 a mi powiedział że już ma pełny grafik a okazuje się że będzie rzut kamieniem. Trudno - siodełko i tak mi poszerzy przy  pomocy poczty 🙂
no bo grafik jest pełny bardzo a odległości duże od danych stajni, bo aż Jelenia Góra nawet 🙁
PKP marna sprawa bo trudno przekonać mamę że nic mi nie będzie itd. nie ogarniam PKP


To tak trochę  🚫 ale PKP wcale nie jest takie złe 😉 Po nicku domyślam się, że masz 16 lat więc spokojnie możesz kilka stacji przejechać. Szynobusy to luksus wyglądający jak tramwaj, tani w dodatku. Wiadomo, czasami jest sporo osób, ale na takich krótkich odcinkach to nie powinien być problem. Tylko niestety nie wszędzie można szynobusem dojechać.
znajoma mojej kumpeli rozważa przeniesienie konia do wrocka i spytała się mnie czy są jeszcze stajnie we wrocku lub okolicach (30-40km obojętnie z której strony) za 500zł/m-c, niestety ceny poszybowały do góry i nie mam pojęcia czy gdzieś jeszcze taka cena wchodzi w grę przy jej wymaganiach:
- owies 3xdziennie (w razie W może dowozić swój)
- siano 2xdziennie
- aby konisko wychodziło na wybieg ze stadem (im większy padok i liczebność stada tym lepiej, super jeśli byłaby na nim trawa)
- piaszczysty plac do jazdy i możliwość wyjazdów w teren.
- punkt do dogadania to ścielenie konisko powinno mieć miękko w boksie (boks nie musi być sprzątany codziennie)

z góry dzięki

odp może być na pw
Szymanów koło Strzegomia spełnia warunki, wiem że z własną paszą to można i na 400zł się dogadać
a w wojnarowicach w 2 stajni nie jest 550 ?
650zł
Owszem w Wojnarowicach w małej stajni boksy sa po 550zł, ale raczej nie bedzie tam juz miejsca bo ostatnio przyszły 2 nowe konie, ale warto zadzwonic do własciciela moze wykombinuje cos jeszcze🙂 650zł jest w duzej stajni😉
Frans znam taką stajnię, ale 80 km od Wrocławia w kierunku Kluczborka. Przeniosłam tam dwie moje klacze i mimo odległości jestem oczarowana obiektem i opieką nad kopytnymi  😍 Warunki wzorcowe + hala jako luksusowy dodatek😉  🏇 www.stajnia-grom.pl
Więcej info mogę na priv.
pozdrawiam
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się