Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

amnestria, o kurde, ale kiszka 🙁 Współczuję... Kiedy ten wet będzie, jutro?? Ciekawe co jest, bo naprawdę lipa że jest coraz gorzej, a go tak nosi... Zaraz się chłopak dobije jak nic. Zdrówka!

Dzion dzisiaj ruszony, fajnie chodził. Rany się przez te dwa dni praktycznie pogoiły, został tylko jeden łysy placek. Jutro będę miała pierwsze odwiedziny w nowej stajni, fajnie 🙂
wątek zamknięty
A zatwardziały skoczek dziś ..... obeznawał sie z ujeżdżeniówką i jazdą na strzemionach, do których tak na styk w ogóle dosiegałam. Hahahaha......
Dobrze, że ogór postanowił byc grzeczny, bo jakby mi wystrzelił z krzyża jak to ma w zwyczaju, to bym sie jak nic z piachem placu spotkała.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 kwietnia 2012 19:39
Amnestria, a może ty mu jakieś ziółka na wyciszenie zaparz? Tylko to pewnie za jakieś 2 tygodnie efekty przyniesie 👀
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 kwietnia 2012 19:49
Ale dziś cudna pogoda była  😜
Jak się okazało, nie było żadnych skutków ubocznych wczorajszych walk i mogliśmy dzisiaj zrobić trening półgodziny galopu a la longue  😀. Było bosko, dawno mi koń tak nie chodził  😜
wątek zamknięty
bo czasami trzeba komuś poprostu przyp......ć
wątek zamknięty
Klami to dziś faktycznie jakiś dzień na opak 😉 Wy dresażujecie a Libel, zatwardziały nielot, skacze ogrodzenia  😁
Amnestria jakbyś zamawiała jakieś ziółka dla Ducha to daj znać, chętnie się podłączę  🤣 serio 😉
wichrowelove ale fajne konisko! Masz więcej fot?

A nas dziś Bischa odwiedziła 🙂 Libelek co prawda nie był już taki grzeczyn jak wczoraj, ale i tak dostał jabłucha 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 kwietnia 2012 20:22
Nadrabiam nieco Kącik 😉
amnestriao kurde, niedobre wieści 🙁 A to Dziad Wagarowicz jeden no...
Dzionka super, że Dzion już w Warszawie 😀 Niech Anderia jutro obficie foci! Może któregoś dnia też się do Was wybiorę. Wszak to sąsiedzwo mych włości 🙂
Anderia 100 lat dla Indiańca 🙂 A fakt, urodzinowa jazda była zacna!
Mój 5-lat skończy w piątek 😵 Toż to już poważna młodzież!
wendetta Fajnie kasztaniasty wygląda 🙂 I zazdroszczę hali... 😉
Aroid super sesyjka!
Libella miło Was widzieć! Jak zdrówko kobyłki?
quanta Czorny jest absolutnie fantastyczny 😵 I trzymam kciuki za zdrowie Ogryzka.
Klami a ogieras ujeżdżeniowo jak jest zrobiony jeśli można spytać? 🙂 Bo do tej pory te skoki i skoki... 😉
milusia super Zwiastun wygląda 😍 Kiedy odwiedzacie Aromer?

A my pozdrawiamy Wielkanocnie 🙂
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
09 kwietnia 2012 20:22
ogurek, co prawda, to prawda  😉
wątek zamknięty
Amnestria, ja ze swoją mam to samo. Dostaje melisę od p. Podkowy, ale dopiero 3 tyg i jak na razie  efektu nie widać. Poza tym nie dostaje owsa, tylko 1 kg granulatu niskoenergetycznego na dzień. A energię ma i tyje to chyba z powietrza...
Pojechałam dzisiaj w teren, wyluzować się i spuścić parę z turbo dupki 🙂 Ale było fajnie  🏇

Raven, jaka ładna kolorystyka 😉
wątek zamknięty
Libella, hahaha... Ano chyba tak. Dzień na opak.


Ja nie wiem jak wy tak na codzień jezdzicie. Pierwsze 15 minut kłusa to był dobry ubaw dla ewentualnych patrzacych. Jak chciałam użyć ostrogi, czy w ogóle w jakimś celu noge przesunąć, to strzemie gubiłam. Hahahaha.... Potem już było całkiem fajnie, nie licząc oczywiście moich umierających sciegien.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
09 kwietnia 2012 20:26
Oj tam, niegrzeczna, nie było źle 😁 Miło było was poznać, chociaż jak już Ci mówiłam, byłam pewna, że Libelka wyższa jest 😁 Nie lubię do odwiedzanych koni z pustymi łapkami jeździć 😁 A jabłko po dotarciu do domu się odnalazło oczywiście w torbie, a w stajni przekopałam całą torbę.
wątek zamknięty
Raven ale Was dawno nie było! Niezły kawał konia Ci się zrobił 😜 Co słychać?
Liblowe zdrowie (odpukać!) dobrze. Tzn. od zimy nie kulała 😁

Klami ja z kolei jakiś czas temu wsiadłam w skokówkę i się bałam, że sobie kolanami szczękę wybiję  😁
wątek zamknięty
Libella, cos w tym jest. Siła przyzwyczajenia. Pewnie powinnam była skrócic sobie strzemiona i nie rzucac sie od razu na jazde na wyprostowanej nodze jak całe zycie w skokówkach cc tylko jeżdże. Mniej by bolało. Aczkolwiek nie wiem jak wysiadujecie na takiej nodze jakies końskie wybryki, z krzyża strzały szczególnie.

Raven, tylko skoki skoki, bo my skoczki oboje. A ja juz szczególnie. Ogóras w tej chwili hmm.... nie znam sie kurcze, ale C klasowe elementy trzepie chyba wszystkie, włączając w to szeregowe zmiany na przykład.
Slicznie tak wielkanocnie wyglądacie.
wątek zamknięty
Raven, aaaaaaaale szyja i puupa! Pokaż więcej🙂
wątek zamknięty
wendetta, o rany wieki Cię nie było! Co tam u was??

Q ładne żółte 🙂 kary wygląda naprawdę zjawiskowo.. 🙂

Raven, takie śliczne dziecko wyrosło a taki był niepozorny.. 🙂

amnestria bardzo mocno trzymam za was kciuki!

aniaagre, weź ty nie marudź, pamiętaj o równowadze w przyrodzie, dojedzie trenerka raz dwa trzy razy i będzie obłęd i niebo! 🙂
wątek zamknięty
Raven, co ty babo tylko jedno zdjęcie masz?! I tu i na facebooka tylko jedno i to samo! Dawaj więcej koniecznie. Już ci słodziłam gdzie indziej, ale się powtórzę - Dragon wygląda bosko, sto razy lepiej niż go pamiętam z poprzedniej naszej wspólnej stajni 🙂! Jak wrażenia z jazdy? Napisz coś więcej 🙂
wątek zamknięty
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
09 kwietnia 2012 21:46
Dzionka, MoniaaA 😀 Niestety bateryja padła w trakcie zdjęć i Koniczka niewiele zdążyła uwiecznić 🙁 A jeśli chodzi o ambitniejsze ujęcia, to muszę poczekać na wizytę mego nadwornego fotografa 🙂
Co do jazd, postępów itd. to hm... bywa różnie 😉 Ogólnie w czasie zimy, w ramach walki z nudą pouczyliśmy się różnych N-ormalnych ( :cool🙂 elemetów, które za jakiś czas będziemy szlifować. Ale póki co, musimy odkurzyć podstawy, bo one się kłaniają 😵 Ale z Koniczkowym wsparciem staramy się dzielnie walczyć 😉
Burza dojrzewa chłopak jeszcze, więc liczę na to, że się bardziej "odfolbluci" 😉 Pod względem fizycznym i psychicznym. Ale jak na młodziaka naprawdę jest rewelacyjny 🙂
Libella staram się czytać w miarę regularnie KR, ale czas czas - tego mi brakuje mocno 🙁 Ale cóż, sama jestem sobie winna 😉
To oby Twoje babsko nie wykombinowało jakiegoś L-4 😉
aniaagre tak kurczakowo 😁
Klami eee no to z ogierasa ogarnięty dresiaż jest 😀 Fajnie miec wsparcie doświadczonego konia w zmaganiach z samym sobą 🙂
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
09 kwietnia 2012 21:50
A fakt, urodzinowa jazda była zacna!

Na pewno nie ze strony jeźdźca, choć koń, fakt, starał się za dwóch  😁
Tak swoją drogą, zmiana planów, nie jadę jutro do Dzionki - ale kiedyś to nastąpi, może wciśniemy się razem  😉
No i zła wiadomość, nie będzie torcika w stajni  🙁 Przyjechała jedna ciocia, druga, trzecia i tak jakoś zszedł.
wątek zamknięty
Anderia, oż kurde, przypomniałaś mi o jakimś torciku! No nic, coś na spontanie jutro przygotuję🙂
wątek zamknięty
Raven, ogarniety ogarniety. i to całkiem niezle. Zreszta przeciez skoczek musi takie rzeczy znac i umieć. Dużo łatwiej takiego prowadzic w parkurze niz takiego co to tylko chody zmienia i przed siebie idzie. Ogóras czasami nawet hmm.... mi tu profesorzy. Reka mi opada?? Brykamy, szarpiemy sie. Reka wstecz i o zgrozo opadła ?? Walniecie z zadu, ale nie brykniecie, tylko walniecie takie, że kregosłup mi kilka dni umiera. Reka wstecz i wysoko ?? No to podskakujemy przodem, jak nie puszcze to prrr... i świeca.
Fajnie sie młody Ci wyrabia. Juz nie jest taki szczupaczek jak był. Ładny kon.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 kwietnia 2012 06:29
Raven-ale boskie konisko Ci się zrobiło  😜 Gratuluje! Kiedy jakieś zawody?
My do aro wybieramy się tak koniec kwietnia, początek marca  😉 Mam nadzieję, że wypali wyjazd  🙂
wątek zamknięty
Oj Burza, nie wiesz że baby muszą trochę pomarudzić  😂 Najbliższy termin sądu ostatecznego nade mną i Grimmą w czwartek.. Mam  nadzieje, że już nic nie przeszkodzi i wreszcie się ta jazda odbędzie..
Raven, Ty masz kurczaczka na koniu a ja sobie przed świętami na głowie zasponsorowałam 😉 Ale Twój koń wygląda zjawiskowo  😜
wątek zamknięty
RavenMy do aro wybieramy się tak koniec kwietnia, początek marca  😉


Aaa, Milusia, umiesz zakrzywiać czasoprzestrzeń???  😀iabeł:
wątek zamknięty
Mam kilka fotek ze świątecznego weekendu. Na dwóch pierwszych jest moja siostra


a to ja i powrót z mojego pierwszego (mini) terenu 🙄
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 kwietnia 2012 08:38
epk-wygląda na to, że umiem  😁 😜
koniczyna-gratuluję terenu  😉
wątek zamknięty
milusia, Wiedziałam, że masz jakieś wiedźmie moce.... 😀iabeł:
wątek zamknięty
Milusia miałyśmy pojechać we dwie, ja na koniu a Młoda na rowerze ale Amelka jej nie dała 🙄 Byłoby dłużej ale i tak się cieszę 😀
wątek zamknięty
Nadrobiłam zaległości.
U mnie dużo się działo.....
Anky do nas nie przyjechała, bo coś tam jej wypadło, ale przyjechali ludzie od niej i próbowali konia, podobno podoba się; mieliśmy w stajni stage 2-dniowy, od 7 rano do 20 wieczorem, w tym samym czasie jeden koń dostał alergii, prawdopodobnie pszczoła go ugryzła, wyglądał jak Rocky Balboa po walce; jeden z groomów pojechał do domu bo zmarła jego mama 🙁 , zostaliśmy we dwójkę z 35 końmi; dzień przed stagem przyszła taka ulewa z piorunami, że przez 2 godziny nie dało się wyjść nawet ze stajni; szefowa nazwała mnie "tesoro" co oznacza dosłownie kochanie, dziękowała wielokrotnie za pomoc, dostałam od niej prezent na Wielkanoc, extra pieniądze i 2 dni wolnego 😀
to wszystko w przeciągu jednego tygodnia

Koniczyna, regularnie już pracujecie?
Raven, super wygląda chłopak  😜
Dzionka, super że Dzion już z Tobą, czekam na zdjęcia z treningów
quantanamera, ale śliczny ogr  😍  jestem ciekawa zdjęć/filmiku pod siodłem
Tristia, dziękuję bardzo  :kwiatek:
Aroid, fajne foto nr 1
Klami, dawaj jakieś zdjęcia z jazdy ujeżdżeniowej

pozdrawiamy Kącik


wątek zamknięty
Raven dziękuje, zjawiskowo wyglądacie 😀

Fantazja dzięki, ależ wielkie te Twoje konisko 😜
wątek zamknięty
Aroid, nie takie duże, ok. 164cm, obecnie w kondycji padokowej 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.