Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Fantazja ale ci się kobyła rozrosla!  😀
a ja mam dowód na to, że skoczkowie i pingwiny, mogą się dobrze dogadywać  😁
wątek zamknięty
Amnestria kurczę, mam nadzieję, że się w końcu wyjaśni co mu jest... 🙁 trzymam za Was kciuki!
Klami dodaj jakieś foty z ujeżdżeniowym ogrem! ;D
Wojenka dodaj jakieś foty, tego Twojego pięknego Księcia!!!
Raven ale ciacho!  😜 a przpomnisz, bo ja nie w temacie jaki ma papier? 😉
Libella jak ja uwielbiam tą Twoją kobyłkę! jest taka kobieca! więcej fot, więcej!!! 😉
Koniczyna ale fajny Siwy! ile ma lat? 😉
Fantazja super jest Twoja kobyłka, bardzo w moim typie! 😉 wiesz już kiedy będzie mogła do Ciebie dołączyć? 😉 i gratulacje za sukcesy w pracy! 😉
Aroid świetne macie fotki! ;DD fotogeniczny jest! 😉
ententa pewnie, że mogą! 😉 uwielbiam Twojego Rudzielca! więcej, więcej! 😉

A ja już jestem w domu, ale całkowicie spokojna. 😉 Moja kobyła wygląda zniewalająco, wgl nie mogę uwierzyć, że koń może aż tak się zmienić w ciągu 2 miesięcy! 😉 Wiem, że ma dobrze. Wygląda przecudnie, w jezdności się mega poprawiła, więc cieszę się z tego co jest i uważam, że podjęłam najlepszą decyzję na świecie! 😉
Zresztą zostało mi tylko 41 dni rozłąki (teraz będzie odliczanie  😂 ) i potem będę do października mieszkać za ścianą. 😉 Więc żyć, nie umierać! 😉 Strasznie pozytywnie mnie naładował ten wyjazd! 😉
Na koniec jeszcze znowu my. 😉

wątek zamknięty
Kochani, dziękuję za wsparcie :kwiatek: Mam nadzieję, ze re-voltowe kciuki pomogą i przynajmniej jutro (badanie będzie skoro świt) postawiona zostanie diagnoza.
Jeszcze raz dziękuję pięknie i uciekam do kulawca 😉
wątek zamknięty
Fantazja może to efekt zdjęć, jego ochraniacze wydają się być taaaaaakie duże 😲
gryglodor robienie mu zdjęć to najcięższe z możliwych zajęć, zero ekspresji z jego strony, tylko łeb spuszczony i stoji 🙁 Tak a pro po, uwielbiam fioletowy kolor na siwych koniach :kwiatek:
wątek zamknięty
Fantazja,, gryglodor, jak sie pani fotograf zlituje to cos wstawie. 😉 Ubaw miał chyba kazdy kto zobaczył jak zmierzam na plac w ujeżdżeniówce... czy jak usiłuje podciągnąć popreg, a ogór zaczyna wtedy galopować nie ogarniając chyba faktu, że zawisam z jego boku. Hahaha....

gryglodor, o !!! W koncu u siwej ! Super wygląda.

amnestria, trzymam mocno kciuki. 😉 Bedzie dobrze.
wątek zamknięty
Fantazja obawiam się,że systematycznie pracować nie będziemy nigdy, bo praca na etacie, dzieciak, 3 konie w stajni i dom jeszcze ogarnąć to dużo ale wsiadać na pewno będę częściej. Fajnie, że szefowa Cię doceniła, takie coś człowieka uskrzydla.
Gryglador Matador ma 8 lat. dla mnie prawie każdy siwek jest fajny, uwielbiam tą maść (dopóki nie trzeba konia wyczyścić). Mi się Twoja kobyłka też podoba i nie mogę się doczekać jej źrebaczka!
wątek zamknięty
Wojenka   on the desert you can't remember your name
10 kwietnia 2012 13:02
gryglodor, nie mam żadnych fot, może w weekend uda się zrobić i Małemu i Dużemu Księciu  🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 kwietnia 2012 13:20
Amnestria, kciuki mocno trzymane, a wiesz przecieć, że re-voltowe kciuki działają cuda. Mój końjest tego żywym przykładem!  :kwiatek:
Gryglodor, wreszcie siwa!  😜
Ententa, oczywiście, że mogą  😁 Pozytywna fotka!
Fantazja, ale ci zazdroszczę takiej pracy i takiej szefowej!

A moja kobyła się grzeje 👿, a nie ma chyba nic gorszego niż grzejąca się kobyła. Za to chodzi jak złoto, ale próbowała mnie dzisiaj katapultować jakpojechałyśmy na spacer na łąkę. Nie wiem jakim cudem zostałam w siodle, bo podobno wyglądało to średnio... Czym straszy ten koń tym głupszy...  🤔wirek:

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg96/scaled.php?server=96&filename=art4719.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg171/scaled.php?server=171&filename=art4752.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg21/scaled.php?server=21&filename=art4750.jpg&res=landing[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg844/scaled.php?server=844&filename=art4773.jpg&res=landing[/img]
wątek zamknięty
Pogoda była dzisiaj piękna, porzuciłam więc na chwilę lonżownictwo (o matko, wreszcie) i wykorzystałam fotografa 🙂 A więc pierwsze fotki z nowej stajni, tadam!

Ojej, dziewiątka z marchewek! Czyli inwencja twórcza z racji braku tortu urodzinowego 🙂


Jeździmy!





wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
10 kwietnia 2012 14:33
Koniczyna Matadoro super wygląda, a wiesz nawet ostatnio przeglądałam nagrania i okazało się że mam małego Matadora w akcji z Bolero, i Milusię na Tusi - to już tyle czasu minęło 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
10 kwietnia 2012 14:58
Dzionka, nareszcie zdjęcia! 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, fajnie Dzionisław wygląda! A tort faktycznie pomysłowy. I największy 😎

Dzisiejsi my autorstwa milusi :kwiatek:. Znowu zapomniałam o włączeniu trybu sport i większość jest rozmazana 😁. A z galopu nie mam nic, bo co prawda wszystko widać, ale siedzę like a total pokraka, więc nie publikuję 🙁.
(moje miny...)

wątek zamknięty
Aroid :kwiatek: moja Siwa też była okropna do fotografowania, a teraz to jej się coś przestawiło i pozuje, stoi w miejscu i wgl jest dużo lepiej, wcześniej się kręciła, albo szukała czegokolwiek do jedzenia.
Klami dzięki!  :kwiatek: to już w końcu 10 miesiąc! 😉
Koniczyna oj, ja też się nie mogę doczekać! 😉 w sumie nawet nie brudzi się aż tak bardzo, najgorzej to jak włoży gdzieś głowę wtedy jest masakra, ale teraz czyściuteńka. 😉
Wojenka okk!  to czekam z niecierpliwością! 😉
arivle uwielbiam Twoją Rudą, świetna jest! 😉 i pięknie jej w tym granacie! 😉
Dzionka o jaki super tort! 😉 bardzo poomysłowe! 😉 i super Was widzieć razem! 😉
ankers ależ fajny rudzielec! 😉  💘

A to jeszcze jedno dodam:
wątek zamknięty
ankers, ale faaajne! 🙂 Wierz mi, robię gorsze miny. 😁 Btw, to jest ta Twoja ujeżdżalnia? Czy gdzieś indziej? Bo chyba ją widziałam gdzieś na zdjęciach u kogoś innego i zastanawiam się czy na pewno dobrze widziałam. 😡

gryglodor, Kwitnąco mamuśka wygląda. 🙂

Dzionka, Pomysłowa ta 9. 😀 Dzionek dobrze wygląda jak na konia powracającego do roboty. 🙂

ententa, Jak radośnie. 🙂 Dziewczyna na siwym ma niebieskie (zielone?) włosy? 🙂

a my też się nie opierniczamy 😅 głupio mi wstawiać zdjęcia takiej jakości porównując z tyloma pięknymi fotkami, no ale grunt, że ktoś nas wreszcie uwiecznił, choć tylko na jedną stronę:

wątek zamknięty
Dzionka dziewiątka pierwsza klasa 😁 Fajnie wyglądacie, a ten Twój wymarzony komplet rzeczywiście szałowy 😉

ankers jakie ładne to drugie zdjęcie, bardzo przyzwoicie się wozicie, bardzo 😉
wątek zamknięty
Dzionka fajnie Was widzieć w dobrej formie!
Arivle kobyłe masz prześliczną  :kwiatek: (przepraszam, już zmieniłam  😡 )
Sankaritarina włosy są kolorowe  😁 zielone, niebieskie, różowe  😀
ankers super rudzielec! pięknie wyglądacie!
gryglodor dziękujemy!  :kwiatek: Siwej pięknie w tym kolorze  😍
wedle życzenia, jeszcze 2 rudziaki 😉


pozdrawiamy 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 kwietnia 2012 17:25
Ententa, Arivle, nie arivale. No i dziękuję!  :kwiatek: Twój rudy też jest piękny!
Gryglodor, jest świetna szczególnie jak próbuje rozpłaszyć panią na trawniku  😜
Dzionka, ale fajnie znów widzieć Dzionka!!!

Edit. haha ale brzydka literówka  😡
wątek zamknięty
arivle, poprawiasz Ententę, a sama robisz błąd pisząc o Dzionce Dionka  😁. Fajnie Ruda wygląda 😀.
Dzionka, no nareszcie doczekałam się zdjęć! 😉 Dzionek świetnie wygląda, no i fajnie tam macie w nowej stajni 😉.
ankers, fajnie sobie pracujecie 😀, a twoje miny są całkiem w porządku 😉.
Koniczyna, ale sobie razem z siostrą fajnie jeździcie 😉. Gratuluję terenu 🙂.
Dzisiaj u mnie akcja obornik i odrobaczanie. Padam z nóg, ale cieszę się, że dzisiaj dużo zrobiłam.  😉 Byłam wczoraj na Pionierze w terenie, a razem z nami pojechała Temidka tyle, że bez jeźdźca  😀. Szła jakby wiele razy była w terenie, a była pierwszy raz. Idę teraz pojeździć 😀.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 kwietnia 2012 17:58
Akselka, to prawda, brzydką literówkę zrobilam, oj brzydką. Z tym, że Ententa któryś już raz przekręca tak mój nick. 😉 Zawsze wciskając tam to a  😁
wątek zamknięty
Oj, bo ja czytac nie umiem! 😁
wątek zamknięty
Drogie Rekreanty, bardzo prosze o trzymanie kciukow przez ... jakis czas 😉 Zawsze re-voltowe kciuki byly skuteczne, mam nadzieje, ze i teraz nie zawioda.
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 kwietnia 2012 18:59
epk- 😁 szkoda, że te moje wiedźmie moce nie zakrzywiają kasoprzestrzeni  😜
ankerschyba przesadzasz z tą pokraką  😉
dzionka-ależ mi się Dzion teraz podoba  😜
etenta-Rudzik chyba co raz fajniej pracuje?

Mój koń dziś też powoził mnie miło i bezkonfliktowo, za to o mało nie przywitałam  matki ziemi z dwóch arabiszonów  🏇 Jeden myślał że jest strusiem pędziwiatrem... 😂
wątek zamknięty
Ententa o chryste jak ja lubie rudziszony takie ciastkowate😀 zjawiskoooowy! 🙂
Milusia nie poczulas w sobie kojota?😀😀😀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
10 kwietnia 2012 19:14
faith-nie wiem czy poczułam się kojotem, ale na 100% miałam wtedy nadcisnienie  😁
wątek zamknięty
cieciorka, no bez przesady, chyba wrzucam tutaj zdjęcia non stop 😀 Ale wreszcie z nowe stajni, to fakt 🙂

ankers, może nie fajnie wygląda, ale rzeźbimy rzeźbimy 🙂 Dziękować! I bardzo ładne masz to rude, zazdroszczę jazd z Milusią!

gryglodor, dziękuję! I nie mogę się doczekać maleństwa! Przypomnisz po jakim ogierze ma się rodzić? Co byś wolała, chłopca czy dziewczynkę 😁?

Sankaritarina, no wreszcie coś z roboty! Bierz go w obroty, bo ma plus 10 do lansu z czymś na grzbiecie od razu 🙂

Atamanka, dzięki :kwtk:

ententa, piękny rudziak i aż nie chce się wierzyć, że to młodziak! Pamiętam wasz stary filmik i o wieele bardziej mi się teraz podoba to ja jest ustawiony i ja pracujecie! Super, widać, ze robicie szybie postępy w robocie 🙂

arivle, dzięki 🙂

akselka, oj zgadzam się, nowa stajnia bardzo przyjemna dla oka 🙂 Aż się chce siedzieć i gapić na konia, mimo że niezbyt piękny obecnie 😉

Angeel, a za co te kciuki, co się dzieje? Trzymam 🙂

milusia, że też ci się chce na tych arabach męczyć 😀 Dla mnie to wyższy stopień wtajemniczenia 😁 A Dzion nie wygląda jakoś super, totalny brak mięśni... Jak zawsze pod siodłem dużo zyskuje po prostu 🙂
wątek zamknięty
Dziękuję wszystkim, mi też Rudy się podoba 😁
Sankaritarina, tak, to moja ujeżdżalnia, jedyna 😉.
wątek zamknięty
gryglodor, o !! No to juz niedługo bedziesz miała maluszka !!


lol.... a mój biedny chory Pączuś podobno uprawiał dzis rano przeskakiwanie ogrodzeń. No, bo niewazne ile ma sie terenu do dyspozycji, za płotem i tak trawa smakuje lepiej.
wątek zamknięty
Dzionka - powiem jak uda mi sie cokolwiek ruszyc 😉 Poki co przyda mi sie zimny prysznic.
wątek zamknięty
Sankaritarina  :kwiatek: dzięki! 😉 Twój świetnie też wygląda! 😉
Dzionka tatuś to Chacco-Fly z nowielickiej hodowli. 😉 tatuś Chyba bym wolałabym klaczkę, chociaż mam przeczucie, że będzie ogierek! Byleby było zdrowe! Już się nie mogę doczekać!  😜 Może to trochę głupie, ale sama się czuję jakbym na dziecko czekała! 😉 Normalnie, aż nie mogę. Często łapię się na tym, że siedzę sobie i wyobrażam go sobie! 😉
Angeel też trzymam kciuki! 😉
wątek zamknięty
gryglodor, aa, super!!! Miałam zaszczyt stępować na tatusiu i oglądać jego treningi, jest po prostu rewelacyjny. Ale ci champion urośnie, aż mi się nie chce myśleć 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.