Kącik folblutów

My star Dziękujemy za życzenia!
Ja Wam i waszym konisiom życzę wielu powodów do dumy!



A ja dzisiaj zabrałam Sonka do mnie do domu!  😁 Kto chciał tego przewiozłam , a potem pasł się na trawce i był dokarmiany wszystkim co było w kuchni.  😁 Aż się kłócili kto ma go trzymać.
W sumie jak go brałam trochę się bałam a on zupełnie nic! Pierwszy raz wyjechałam na nim ze stajni sama , u mnie na podwórku pełno psów , wszystkie biegały dookoła niego i szczekały , ludzi pełno a on niczym się nie przejmował. Grzeczny jak aniołek.  💘
My Star- dziękujemy i też życzymy wszystkiego dobrego 🙂

chomcia, sonkowa - zazdroszczę takich wycieczek! u mnie do znajomych daleko, a do domu to już wgl i na ciacho nie pojadę 🙁
Sonkowa - robiłaś foty ? Ależ masz towarzyskiego konia ! Na Boże Narodzenie szykuj mu miejscówę w domu 😉
martun co to za filmik?  🤔
jakiś mocno amatorski wyścig 🙂
Lovecruellove cały czas byłam z koniem bo się troszkę bałam więc nie miałam jak wziąć aparatu.. Rodzinka robiła , tylko zanim oni mi go wyślą to rok minie.  😵
Po długiej przerwie mamy nowe zdjęcia z dzisiaj. Forumowa Elena :kwiatek: :kwiatek:




No i dzisiaj mieliśmy nasze rozdziewiczanie upadkowe😀 trzymałam się dzielnie przez rok;p
Czerpakowa chyba wiesz co się za upadek należy haha i chłopak sobie bardzo fajnie wygląda 🙂

Ja dostałam foty chłopaków i z wczorajszego treningu 🙂 Na pierwszym wygląda jakbym trzymała się paska od wytoku 🤣



A ja wczoraj w końcu doczekałam się upragnionego terenu na plażę!  🏇


Sonek był bardzo grzeczny jak na pierwszy raz. Przez większość czasu był prowadzącym , szedł śmiało do przodu , niczego się nie bał. Po wjechaniu na plaże prawie dostał zawału.  Ale był dzielny i nawet do wody wszedł. Jak chciałyśmy zagalopować Sonek wyrwał jak głupi i był w takim amoku , że nie reagować na nic. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Dziewczyny zostały gdzieś w tyle a ten gnał.  👀



Zdjęcia baaardzo kiepskie , ale chyba już nigdy nie doczekam się ładnych zdjęć z plaży.  😵
Dopiero co zajrzalam w ten watek - dziekuje wszystkim za cieple slowa, na prawde wiele dla mnie znacza :kwiatek:

Czerpakowa, wez ty jezdzij tego konia porzadnie, widac, ze cala jazde spi 😀
Sonkowa, też tak chce!!
Drobna no właśnie wiem! W stajni jakoś bardzo się ucieszyli bo jak na złość widownia była duża😀 a za chłopaka dziękuję :kwiatek:
Ikarina oj no po co go budzić jak sobie tak smacznie śpi 🙂 a poza tym on pewnie nie chce widzieć co z nim robię :P
Sonkowa zazdroszczę tej plaży strasznie!!  😍

Ja dorobiłam się kilku Tadziozdjęć i powiem wam, że mimika mojego konia mnie czasem mocno zaskakuje 😉





Sonkowa zazdro!  😍 super! ile się czasu z Ziela jedzie nad morze ? 😉
escada minki świetne! 😉 i pięknie jej w tej bieli. 😉 o wiele lepiej niż mojej, SUPER!  💘
Na plaże jechaliśmy z 40 min , a z powrotem godzinę , bo konie dziewczyn nie wyrobiły goniąc Sonka i musieliśmy wracać caałą drogę stępem.  😵
I mam nadzieję , że wybierzemy się w wakacje razem na plażę!




escada Ona jest cudowna!  😍
Sonkowa galop po plaży to takie moje małe marzenie - zazdroszcze !
escada mimika pysia pierwsza klasa! I do tego jak pięknie malowany  😍
drobna super chłopaki! Skary szczególnie mi się podoba, ciasteczko   🍴

A my we wtorek skakaliśmy cross, ostatni już raz przed Jaro.
Było tak  😍 Chociaż trochę mnie targał i było pare nieporozumień jeżeli chodzi o prowadzenie się, ale konio ma złote serce, wielkie chęci i oby tak przez cały sezon.
I był fotograf  😎







chomcia Zdjęcia się nie wyświetlają..  🙄 Widać tylko ostatnie.
już poprawiłam  😉
Cudowne zdjęcia! Zawsze miałam jakiś uraz do crossów , ale teraz strasznie mnie ciągnie do tego żeby sobie spróbować , pojechać i poskakać.  💘 Tymbardziej jak wiem , że dla mojego konia to normalność i na pewno troszkę mu tęskno..
Pamiętam jak 3 lata temu pierwszy raz pojechałam na cross, gacie miałam pełne, śmierć w oczach przed zwykłą kłodą.
Koń (ten sam co na zdjęciach) miał wtedy 6 lat, jakieś zawody wkkw za sobą, ale ok 1,5 roku przerwy.
Już wtedy nauczyłam się mu ufać i to podstawa. Skakał wszystko jak leciało nawet ze mną (wielka kupa strachu) na grzbiecie. Teraz cross nie jest już dla nas większym problemem od tej strony emocjonalnej.
Oczywiście pojawiły się inne problemy, bardziej techniczne, np. wąskie fronty, rowy.. Ale wszystko jest do przeskoczenia  🏇

Sonkowa próbujcie próbujcie! Tym bardziej, że jak mówisz konio już zasmakował tych klimatów  😁

edit.literówki
escada- no znam skądś taką mimikę haha piękna jest :kwiatek:
chomcia- bardzo mi miło 🙂 skaruś mój, a rudy koleżanki, niestety nie jeżdżony ochwatowiec, więc mięśni nie ma ;p
a crossu kiedyś, gdzieś też chcemy spróbować i powodzenia w Jaroszówce!!
drobna mimo to chłopak wygląda naprawdę super!
I dziękujemy, już jedno podejście było (31.03), ale niestety moje zdrowie nie pozwoliło nam wystartować.
Zaczynamy L-ką, więc mam nadzieję, że obędzie się bez większych problemów.
Najbardziej obawiam się .. czworoboku  😁
To nasza pięta achillesowa, a ten L-kowy program przyjemny nie jest  🤔
Niestety nie mamy gdzie.. Może w wakacje uda się pojechać z koniem i coś skoczyć. Chciałam pojechać w wakacje taki mini cross dla amatorów ale jak na złość w tym roku nie organizują!  👿 Właściciel stajni coś wspominał , że chce coś postawić. Miejmy nadzieję , że mu się uda w przeciągu najbliższych 10-ciu lat.  😁


Właśnie chomcia , powodzenia w Jaroszówce!  🏇
chomcia, widać że obydwoje mieliście z tego treningu niezłą frajdę  😀. My prawdopodobnie poskaczemy crossówki po blisko roku przerwy w ten weekend ( i nie mogę się już doczekać  :emoty327🙂.
escada, zdecydowanie mam słabość do skarych malowanych folblutów ( nasz Orfik ma łysinę i 3 skarpety  🙂😉- Twój jest mocno chwytający za oko, śliczny.
drobna, zawsze się powtarzam w przypadku Twojego konia- uwielbiam go oglądać 💘.

A u nas cały czas ostatnio pada. Wg prognozy do soboty włącznie. Całe szczęście, że tutejsze prognozy są średno sprawdzalne 😉. W poniedziałek cały dzień lało, przedwczoraj padał najpierw deszcz, potem grad wielkości grochu i grzmiało , wczoraj padało cały dzień, dziś póki co za oknem szaro-buro, ale nie pada - więc śmigam zaraz do stajni z nadzieją , że dziś nie zmoknę na jeździe 😀.
czeggra1, u nas pogoda podobna 😉 W niedziele sniegu ma byc troche (podobno).

A ja korzystajac z okazji, ze nikt nic nie pisze, wcisne filmik z Paddym i korytarzem w roli glownej. Wiem, ze technicznie jeszcze sporo mu brakuje i ciagle ma "ciagoty wyscigowe", ale chlopak sie stara, no!

Ikarina, Paddy super, bardzo mi się podoba 😜!!! Widać, że chłopak ma serducho do skakania 😀.  No i macie fajną halę 🙂.
ikarina, czepiasz się  🤬 albo krygujesz  😀 Będziesz miała Pociechę!
jakiś mocno amatorski wyścig 🙂


To nie jest wyścig, tylko bieg poranny w Wielkanoc, z figurką zmartwychwstałego Jezusa!
czegrra1- bardzo mi miło 🙂 u nas ma lać na weekendzie, a w tygodniu ładnie    🙁
ikarina- Paddy 😍 będzie z niego dobry skoczek ;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się