Interpretacja zdjęć- koń+jeździec :)

Tak, trudne, bo i ile w miarę mogę ją przyhamować dosiadem w kłusie, to nie zawsze mi się to udaje, a chcę się na razie skupić na utrzymaniu równego tempa i równowagi😉 Jeśli wspomogę się ręką, to jest ok. Nie wiem, czy to ze względu przez jej budowę (zazwyczaj się tak sama wysoko nosi), czy charakterek typu: "Muszę zobaczyć co tam jest".
Zobaczę, jak mi dziś wyjdzie, każda rada na wagę złota, bo do soboty jestem sama na 'placu boju' 😉

o, rtk idealnie pokazala na focie to co ci chcialam na qnwortalu pokazac🙂
to jest wlasciwy kierunek🙂
Będziemy dążyć do ideału :kwiatek:
Thymos powodzenia!  :kwiatek:
jak tu dodawac zdj ?? bo mi ise nie chca zadne dodac -.-


komentujcie 🙂 co źle i wgle a zwłaszcza co do miejsca gdzie mam łydki..? 🤬
juz wiem jak dodawac zdj... tylko sa male bo nie chce przesylac w 2000 wiadomosciach  😉
jak mi idzie?? co zle 😀 ?
troche mocniej mam łydke do przodu niz zazwczaj, ale moze przez to, ze mialam troche za krotkie strzemiona  🙄 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] wielokrotny brak edycji postow
gniadula litości! EDYTUJ POSTY!  😵
Cariotka   płomienna pasja
10 kwietnia 2012 19:22
mi żal Tego konia...wg mnie jest za chudy.
Cariotka w którym miejscu za chudy ?  🤔
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
10 kwietnia 2012 19:27
Tia pewnie z głodzony  😂
no może tak ;D
ja tam nie widzialam zeby byl chudy 🤔 ... moze tak wyszedl na zdj dziwnie  🙄 on ma 3 latka wiec moze jest jeszcze drobniutki 😁
ale piszcie jak tam ja z tego co widac 🙂 ?
Cariotka   płomienna pasja
10 kwietnia 2012 19:41
no to może tylko tak na zdjęciach wyszedł krewetkowato....
Tak, całkiem jak Krewetka Tygrysia  😂
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
10 kwietnia 2012 19:46
gniaulka jeździsz 3latka ?  🤔
koń ma 3 latka  🙂 .. ja jedze dluzej ... tzn niesystematycznie od 5 lat a tak systematycznie to od y... roku  😀


no dobra ale moze ocencie jakie popelnilam bledyz tego co widac na tych zdj 😀???
Chodziło o to, że jeździsz na koniu który ma dopiero TRZY LATA !
ahaa ... to tak  🙂
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
10 kwietnia 2012 19:54
Ale JAK TO ?!  😵
olaboga.
Ale czemu jezdzisz tego 3latka pogietego jak paragraf, a wlasciwie zlamanego?
Pominawszy ulozenie ciala w pozycji...hmmm... jakby to oglednie. Toaletowej.
instruktorka stwierdzila, ze mam na nim jezdzic, no to wsiadlam... tak wgle to co mam zrobic zeby ta szyje inaczej układał Oo  🤣 ... bo to troche dziwnie wyglada  🙄  no i jemu chyba tez niezbyt wygodnie by bylo tak calyczas jezdzic  👀
gniadula Podstawowy błąd to.... ustawienie! Tak się nie jeździ trzylatka (trzyletniego konia...pomijam już fakt, że 3letni koń to powinien co najwyżej raz na jakiś czas na lonży chodzić... sam, bez jeźdźca)... Kiedy on został zajeżdżony? Tylko ty na nim jeździsz?
Szyję ma układać tak, jak wstawiłam na zdjęciach na poprzedniej stronie...
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
10 kwietnia 2012 19:59
Powiedz instruktorce że jest głupia i niech sama se jeździ 😉  🏇
jezdzila na nim instruktorka i jeszcze jedna dziewczyna jesienią jak miał no... równo 3 latka, teraz jest juz troche wiecej 3,5 moze niecałe
pomijam już fakt, że 3letni koń to powinien co najwyżej raz na jakiś czas na lonży chodzić... sam, bez jeźdźca)...

moze nie przesadzaj, co?? i do kiedy ma sobie chodzic tak sam bez jezdzca, do 7 roku zycia? 😂
nicka`   nie masz żadnej szansy ale ją wykorzystaj
10 kwietnia 2012 20:03
rtk no właśnie, jednak są to bardzo długie wodze, co w momencie jak koń podniesie głowę ? Zbiera się wodze ?  🤦  (pytam serio, bo nie wiem )
gniadula chodzi po prostu o to, że Twój młody wiek i i jego młoy wiek + wasze niedoświadczenie robi szkodę obojgu  🙂

edytuj posty!  😤
nicka, ale ten koń caly czas jest na kontakcie. To nie jest tak, że na długich wodzach nie ma kontaktu. A póki kontakt jest, to panuję nad szyją 😉. Jeśli tylko czuje jakieś usztywnienie to rozluźniam, przejeżdżam i jadę dalej 🙂
no to tutaj na juz... 12 letniej klaczce  😉 ... jakie oceny<to było w wakacje, wiec bardziej aktualne co do mojej postawy i wgle sa zdjecia na tamtym koniu, no ale macie i piszcie co zle>

* wiem, ze ogolnie łokcie do siebie i palce do konia, ale poza tym 🙂 ?

za duze zdjecie!
ciekawie połamany koń...
Nie sądzę, że jestem tak dobrym jeźdźcem by komentować kogoś, ale sądzę, że za bardzo się pochylasz do przodu ...
I nadgarstki PIONOWO ( :hihi🙂.


Konie z twoich zdjęć są bardzo ciekawie połamane   😵

Edit: Pisałyśmy razem orangebay  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się