Stajnie na Śląsku

hej, czy ktoś z revoltowiczów bywa aktualnie w stajni Lukasyna w Gliwicach?  :kwiatek:  :kwiatek:
będę wdzięczna za info  :kwiatek:
Melanie pewnie ze jest ale na dzień dzisiejszy juz wszystkie obsadzone 🙂ponad 20 startów juz sie nazbierało🙂
Livia   ...z innego świata
11 kwietnia 2012 11:54
Precelek, uderz do forumowej An_kara 🙂
Ponawiam pytanie o zawody regionalne (maj) w Czechowicach  :kwiatek:
Precelek Trzymam tam zwierza, służę pomocą  🤣
Ponawiam pytanie o zawody regionalne (maj) w Czechowicach  :kwiatek:


na dzień dzisiejszy są w planach tak jak i pozostale ZR które są zaplanowane na ten rok🙂jutro będę w stajni to sie wypytam dokladnie czy juz są propozycje programów i możliwość zgłoszeń i dam znać co i jak chyba ze samemu do biorą można przekręcić i pytać bezpośrednio u Marzeny o zawody🙂nr na stronie internetowej www.stajnianadjeziorem.pl 🙂pozdrawiam
Witam,
przedstawiam wstępny kalendarz imprez jeździeckich w Stajni w Czechowicach
Programy na regionalne zawody są następujące:
26 - 27 maj

                        Sobota 26 maja              Niedziela 27 maja
Runda I
AMATORZY            L - 3                                      L - 4
                            P - 1                                      P - 6

Runda II              L - 4                                      L - 8
Runda III            P - 2                                      P - 3
Runda IV            N - 6                                    N - 7
Runda V              C - 4                                    C - 6
Runda VI            CC - 4                                  CC - 6

Oficjalne propozycje zostaną podane na stronach jeździeckich po zatwierdzeniu przez ŚZJ.
Pozdrawiam i do zobaczenia w maju !!
trzynastka   In love with the ordinary
12 kwietnia 2012 11:50
28.04 w Stajni Tur mają być siakieś westowe.. 🙂
28.04 w Stajni Tur mają być siakieś westowe.. 🙂


tak na stronie wczesniej podany jest plan zawodow 28 i 29 04 2012 bedzie western skoki i ujezdzenie🙂i nie w stajni TUR bo TURU juz nie ma jak juz cos to MZUK a stajnia to stajnia nad jeziorem🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
12 kwietnia 2012 20:49
mam nadzieje, że nie zostanę zjedzona ale jak już ogłaszacie zawody to ja może napomknę, że ze Sławkowa wyrusza 1go maja rajd dwudniowy do ogrodzieńca jakby ktoś był chętny to został jeden kopytny, wszelkie szczegóły na pw  :kwiatek:
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
13 kwietnia 2012 17:58
A ja mam pytanie z innej beczki.. Czy to prawda, że ogier Desant od pana Wojtyczki padł ? Jak tak to można prosić o jakieś info co się stało ?
A czy w/ na Panewnikach odbywają się zawody teraz?
Platyna skąd masz takie info? nic o tym nie słyszałam, ale sama jestem ciekawa..
Donia Aleksandra tak, 26. maja są amatorki ujeżdżeniowe. Wybierasz się?  😀
kasieceq a skokówki? bo wiem że w tamtym roku były. na ujeżdzeniowe jeszcze nie w maju 😉
o skokowych nic nie wiem, ale zwykle były gdzieś w okolicach września  😀
desire   Druhu nieoceniony...
14 kwietnia 2012 14:28
Platyna, ja słyszłam że był chory i jajka mu ucieli, bo sie za bardzo spalał będąc ogierem i nie potrafił po chorobie wrócić do dawnej kondycji i masy, tyle że to już troche czasu temu było  🙄  jestem też z bliższych okolic więc postaram się wyskrobać jakieś info, co tam sie dzieje 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
14 kwietnia 2012 14:29
Desant padł, miał kolkę,.
przykro  🙁 dawno?
29.04 w Mosirowskiej stajni w Zabrzu odbędą się amatorskie zawody ujeżdzeniowe, a 6.04 skokowe. 🙂
hmm szkoda ze na Mosirze 29 dokladnie tak jak u nas:/ szkoda bo na pewno bysmy wpadli z czechowickimi zawodnikami🙂ale moze dalsze imprezy sie nam nie zdubluja🙂pozdrawiam
Ponoć aby wystartować na mosirze potrzebne jest zaproszenie na zawody, to prawda?
nic takiego nie słyszałam 🙂
więcej informacji (w tym zaproszenie, ale nie wydaje mi się, żeby było potrzebne) na stronie stajni: http://stajniazabrze.pl/
Informacja o Westernowym Pucharze Śląska 😉
Amatorskie Zawody w ujeżdżeniu i skokach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Brak edycji postów.
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
17 kwietnia 2012 10:09
wszystkie stajnie na śląsku się musiały uprzeć na tego 29 kwietnia? :P
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2012 17:06
30 zł za przejazd ?  🤔 😵    To jeśli chciałabym 3 przejazdy (2 w 70 cm, 1 w wyższej klasie)  to 90 zł tak?  🤔  na MŚ  płaciłam mniej za start, a było wszystko zapewnione - karetka, sędziowie, woda dla koni, nawet jakiś barek z bigosikiem czy cuś  🤔wirek:
wiem,  że samo się wszystko nie opłaci (sędziowie, karetka [o ile będzie]  itd), ale to na prawde kupa pieniędzy - w szczególności jeśli chodzi o amatorów.
No też uważam, że to trochę dużo... 😀iabeł:
30 zł to dużo?  🤔 dla porównania Bolix w ten weekend: 100 zł wpisowe ogólne + 60 zł za jeden start, więc to jest chyba dużo, a nie 30 zł.. 😉 zresztą, każdy pewno chciałby dostać floo, podium puchar + nagrody rzeczowe, nie każdy ma tak wielu sponsorów, żeby wpisowe kosztowały co kot napłakał  🤣
30 zł za przejazd ?  🤔 😵     To jeśli chciałabym 3 przejazdy (2 w 70 cm, 1 w wyższej klasie)  to 90 zł tak?  🤔   na MŚ  płaciłam mniej za start, a było wszystko zapewnione - karetka, sędziowie, woda dla koni, nawet jakiś barek z bigosikiem czy cuś  🤔wirek:
wiem,  że samo się wszystko nie opłaci (sędziowie, karetka [o ile będzie]  itd), ale to na prawde kupa pieniędzy - w szczególności jeśli chodzi o amatorów.

ktos kto jezdzi po zawodach to zdaje sobie sprawe ze boks za 25 zl za dobe i startowe 30 zl to prawie ze za darmo!!! niestety zawody kosztuja i nigdy sie nie zwracaja ale mysle ze inny cel przyswieca startujacym bo tu nie o nagrody i kase chodzi proponuje posprawdzac cenniki stajni na slasku np. zbroslawice boks 50 zl a i startowe o wiele wyzsze niz 30 zl (od 60 w gore nawet do 150 wpisowego w zaleznosci od zawodow)wiec prosze o informacje skoro gdzies mozna wystartowac za 10 zl i wynajac boks za 15 zl i jeszzce dostac obiad:P🙂to ja sie pisze juz dzis🙂wiec bez urazy ale jestem w lekkim szoku ze ktos moze powiedziec ze to sporo
Czy ktoś bywa w Western Ranch Pietna, koło Krapkowic? 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się