Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

to się cieszę bo miałam cynk że tam trawy to raczej zero - ale to domena 99% pensjonatów podlaskich 🙂
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
31 stycznia 2012 16:59
777 niestety, a tam, gdzie jest trawa - nie ma pensjonatu 🙂
powiem tak, jak wygląda dokładnie podłoże na wiosnę i latem - nie wiem, bo jestem tutaj od listopada. ale zanim spadł śnieg, to trawka jest na każdym z wybiegów🙂 na jednym, jest część obok wanienek z wodą, gdzie jest błotko, ale reszta to trawka😉
hej, możecie polecić jakiegoś rymarza w okolicy? pękła mi skóra na szwie w siodle... 🙁
może będzie mały pensjonacik 20 km od białego z 20 h łąk
ale na razie to tylko plany
o a z której strony ??
w stronę na bobrowniki
czy okolice Łomży to już Podlasie?
Tak. Administracyjnie.
Czy ktokolwiek z Was wie cokolwiek o stajni w Chrabołach pod Białymstokiem?
Będę wdzięczna za kazda informację 🙂
pracowałem tam jako instruktor (miedzy innymi) przez jakiś czas jak coś to na maila lub PW ale ogólnie to raczej  nie polecam
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
06 marca 2012 09:16
może jest ktoś chętny na najbliższy możliwy eksternistyczny egzamin instruktora szkolenia podstawowego PZJ ???? zawsze to koszty dojazdu się rozłożą 🙂
Może ktoś ma jakieś zdjęcia z tamtego rajdu w Gieniuszach (data na zdj) inne, niż te co są na stronie klubu ? 🙂 Szukam zdjęć Parysa, ciemnego konia po prawej. 😉
Czy ktoś się wybiera z przyczepką do Warszawy w kwietniu?
potrzebuje jednego miejsca ew. mam jedno miejsce w przyczepie
Drodzy Podlasianie
Jeżeli byłby ktoś zainteresowany paszą Eggersamnn jesteśmy do dyspozycji( możliwość próbek)
Mniej więcej co 2-3 tygodnie mamy u siebie J.Płatosa jeżeli jest ktoś chętny na treningi prosimy o kontak.
Już teraz zapraszamy na zawody majowe.
Pozdrawiamy🙂
Jestem zainteresowana dzierżawą bąrdz wspołdzierżawa. Okolice Białegostoku. Najlepiej u kogoś prywatnego.
Witam,
Mam pytanie czy w okolicy Białegostoku jest ktoś kto zajmuje się dopasowywaniem siodeł? Ktoś kto mógłby przyjechać i ocenić siodło na koniu?  Dziekuje za informacje :kwiatek:
W okolicy Białegostoku nie ma nikogo, kto zna się na dopasowywaniu siodeł,
a zaprosić kogoś z dalszych okolic też graniczy z cudem, albo kosztuje kosmicznie drogo
Może ktoś oferuje stanówkę ogierem kn (lub hc, coś w tym stylu, do pokrycia rudego kn) u nas na Podlasiu ?
🙂
Na pewno jakiś czas temu był Kaduk, hc, kasztan, zadzwoń do związku może, bo kilka lat wstecz był w Masiewie w chowie tabunowym
[quote author=Daniella_283 link=topic=434.msg1389195#msg1389195 date=1335906438]
Może ktoś oferuje stanówkę ogierem kn (lub hc, coś w tym stylu, do pokrycia rudego kn) u nas na Podlasiu ?
🙂
[/quote]

Masiewo i Sacharewo - okolice Hajnówki/ Narewki.
Czy ktoś ma jakieś informacje na temat Stajni Pieńki, pod Białymstokiem ? Jakie opinie ? Polecacie/nie polecacie ?  👀
Pieńki są prawie 40 km od Białegostoku więc ciężko to określić mianem "pod" 😉 . Informacji aktualnych niestety nie posiadam, ostatnio byłam tam 6 lat temu.
Drodzy Podlasianie,
Pilnie potrzebujemy instruktora, prosimy o kontakt osoby zainteresowane współpracą pod nr tel. 604971913.
Ktoś się wybiera na IX Dzień Konia na Podlasiu dziś w Pomigaczach ?
Jak ktoś będzie to proszę o wrzucenie zdjęć, ja niestety nie mam jak tam się dostać.
Czy jest tu jakaś dobra dusza która posiada ujeżdżeniówkę w rozmiarze 16 " lub 16'5 ?
A w najbliższy weekend będą z łuków szczelać w Supraślu.
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
02 sierpnia 2012 20:26
wawrek byłeś ??
nasz tinkeros startował 🙂
Niestety nie mogłem. Żona w wysokiej ciąży i muszę bacznie pilnować. Widziałem foty na fb. Czy są w ogóle gdzieś wyniki imprezy?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się