Kącik Małolata...:D

wy sobie w sobote wsiadacie a ja ide do szkoly 😎

popadam w skrajnosci w skrajnosc, taka ilosc egzaminow [9] mnie przytlacza 🙁

Hermes 1. nawet ich w tym roku nie otworzylam 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 18:46
niemiłek, ja właśnie też nie, a na jutro mam prawie całe zrobić 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2012 18:50
Hermes, zależy, co kolega lubi. jeśli nie ma auta, to zrzucić się nawet w 10 osób na malucha  😁
A ja w niedziele jade na zawody z koleżanką jako jej luzaczka  😅
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 19:27
Wiecie co? Otworzyłam paczkę, zaciekawiona otworzyłam żel na kopyta... Myrdam palcem i myślę... "Ale to jest kisiel na kopyta" 😂
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2012 19:41
Matko, mam sprawdzian z chemii i nic nie umiem. Ba, nawet nie ogarniam. 🙁
Hermes, zależy, co kolega lubi. jeśli nie ma auta, to zrzucić się nawet w 10 osób na malucha  😁


myslisz ze jezdnego malucha w dobrym stanie mozna tak od reki teraz dostac? 😉

mils z czego? chemia najprzyjemniejszy przedmiot! 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
12 kwietnia 2012 20:08
niemiłek prawda! Ale ja też bardzo lubię naszą panią i jej teksty "A to zołza!!! Nie chce reagować!" "Dziewczynki... Czy wy jesteście na targu, że tak gadacie?"  😁.
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2012 20:15
niemiłek PW leci dobra kobieto!
Ubóstwiam cały świat, ale rodzice mogliby chociaż trochę mi nie uprzykrzać  🙄
Kocham ich, ale powinien być jakiś umiar z tym ich całym arhaistycznym poglądem na wszystko co związane ze mną...  🍴
Facella No ja już się w sumie pogodziłam, że nie mam szans, oficjalnie dano mi to nawet do zrozumienia, ale jednak... ciężko "przerzucić" się na kogoś innego - dokładnie. Ten ktoś był idealny dla mnie pod każdym względem... A na horyzoncie nikogo nie widzę... Jakoś się pozbieramy!

A ja niestety nie będę wsiadać w sobotę, ba - szykuje się nawet tygodniowe L4. Powrócił kaszel i koń znowu jest na antybiotyku. 🙁 Jutro jeszcze osłucha go wet. Jak tak dalej pójdzie to z zawodów pod koniec miesiąca nici, bo nie zdążymy się nawet rozskakać...
o jak mi przykro jednak nie ide w sobote do szkoly, jade jutro na calonocne czuwanie do klasztoru hyhy 😎
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 kwietnia 2012 20:37
Facella, kolega to taki typowy wariat, styl rasta i te sprawy 😉
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2012 20:57
niemiłek że słucham?! 😲
Hehe, wróciłam do słuchania Arki Noego, czuję się dzieckiem. 😁 Uwielbiam ten stan!
mils chemia to najfajniejszy przedmiot <3

Pochwalę się wam, ZDAŁAM BIERZMOWANIE! Jestem z siebie niesamowicie dumna, ale w sumie łatwe pytania były, ale liczy się to że zdałam 😉 Teraz tylko przysiąść do egzaminów (już to widzę), a z ocen jakoś dam radę.
mils do Kalwarii jade na jakies mlodziezowe czuwanie, kumpela mnie wrobila 😁

mils chemia to najfajniejszy przedmiot <3


moj ziom :emota200609316:
niemiłek ja nie rozumiem jak można tego nie lubić <3 chociaż teraz strasznie się nudzę na lekcjach, bo przerabiamy materiał, który ja przerabiałam do olimpiady.
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2012 21:24
niemiłek też chcę, też chcę!
niemiłek ja nie rozumiem jak można tego nie lubić <3


No można, można. 😁
mils nie znasz się i tyle ;p
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2012 21:31
tilly nie, po prostu nie rozumiem. 😉
Aaa. Niedługo koniec roku! Kiedy ja poprawię oceny o__O?

Zaczynają zapisywać nam sprawdziany na 14 maja -,-.
mils jak coś to zawsze się możesz mnie spytać, materiał z gimnazjum mam cały opanowany ;p

Sisisa u nas mówią, że po egzaminie będzie luz, ale jakoś tego nie widzę. Pani od polskiego się wzięła za powtórki, jutro mam kartkówkę, w przyszłym tygodniu sprawdzian, 3 kartkówki i lekturę <3 Co z tego, że z polskiego mam już 16 ocen, a z edukacji dla bezpieczeństwa żadnej.
tilly nie mieliscie z EDB resuscytacji na ocene? u nas kazdy musial zaliczac, ale i tak bylo fajnie, bo luzne godziny. 😀
tilly, e tam, w gimnazjum to w ogóle jest luz, biol-chem pozdrawia... 🙂.
losieq mieliśmy w I semestrze. Ale po prostu ja tak olewam ten przedmiot, zeszytu nigdy nie założyłam, książkę zgubiłam we wrześniu, praktycznie nigdy mnie nie ma na lekcjach, bo siedziałam na przygotowaniu do olimpiady, ćwiczeń nie robię, bo nie mam książki i co lekcje nauczyciel mi grozi pałą ;p

Sisisa ja idę na biol-chem-mat, pobijesz? ;p
tilly, tak, ja mam rozszerzoną biologię, chemię, fizykę, po, polski i łacinę  😵.
Sisisa matko święta, gdzie ty do szkoły chodzisz? A co chcesz zdawać na maturze? Bo wiesz, ja mam koleżankę, która jest w biol-fiz, a zdaje WOS i geografię ;p
ja matgeo a zdaję chemię i biologię 🙂
A my dzisiaj w szkole mieliśmy dzień patrona i podczas przerwy, już mi się nie chciało siedzieć to uciekłyśmy do domu. Tylko, że koleżanka miała odebrać jakąś nagrodę i wydało się  😂 Teraz myślę, jak się wytłumaczyć.  😁
tilly, zwykłe, nienajlepsze lubelskie liceum 🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się