Stajnie w Lublinie

milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
13 kwietnia 2012 08:47
orientujecie się może coś w sprawie ujeżdżeniowych HMW? są już jakieś wstępne listy, wiadomo czy zawody będą jedno czy 2-dniowe?  🙂
17.04.2012 (wtorek) na UP w sali 101 Agro II (ul. Akademicka 15) o godzinie 19.00 odbędzie się wykład, który poprowadzi dr Krzysztof Skorupski, autor książki 'Psychologia treningu koni'
tematy wykładu:
1) Szkolenie koni - bariery komunikacji
2) Szkolenie koni - niewykorzystane możliwości.

wybiera się ktoś? 🙂

edit: literówka
Brzmi ciekawie 😀 ktoś nie będący studentem UP też się może wybrać? 👀
tak, pytałam i jest to wykład otwarty, osoby z zewnątrz też są mile widziane 🙂
Jest tu ktoś kto w niedzielę startuje w pikerze ?
[quote author=fruity_jelly link=topic=80.msg1370755#msg1370755 date=1334308649]
17.04.2012 (wtorek) na UP w sali 101 Agro II (ul. Akademicka 15) o godzinie 19.00 odbędzie się wykład, który poprowadzi dr Krzysztof Skorupski, autor książki 'Psychologia treningu koni'
tematy wykładu:
1) Szkolenie koni - bariery komunikacji
2) Szkolenie koni - niewykorzystane możliwości.

wybiera się ktoś? 🙂

edit: literówka
[/quote]

JA!!!! Dobrze że tu zaglądnęłam bo nawet bym nie wiedziała, ile będzie trwał?
nie mam pojęcia jak długo, nie było podanej informacji 😉 ale podejrzewam, że przynajmniej 1,5 godziny (realizacja 2 tematów plus zapewne będzie można zadawać jakieś pytania) ja też dopiero dzisiaj zobaczyłam kartkę naklejoną na drzwiach uczelni 😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2012 12:56
Uwielbiam Skorupskiego  😍 Szkoda, że nie będzie mnie wtedy w Lublinie, chętnie bym poszła 🙁
smarti, mogę Ci potem wysłać notatki 😁 bo to chyba jedyny wykład na którym będę cokolwiek pisać 😂
ponawiam pytanie o listy, ja jeszcze sie co prawda nie zgłosiłam, bo zastanawiam się jakie konkursy jechać i chcę to w ten weekend rozstrzygnąć, a do tego jesczze muszę licencje pooplacać...

Tak wstępnie chcę jechać, któreś P - tak naprawdę wszystko jedno, które... i N-1 - niestety inne Nki są za trudne jak na debiut w N i nieadekwatne do konkursów rozgrywanych na ZOO toteż oszczędzę sobie i koniowi stresów...
Termin jest do wtorku i myślę, że dopiero następnego dnia będą jakiekolwiek listy i decyzja ile dni będą trwać zawody.
Wiadomo jak dzisiejsze zawody w Pikerze? Jak sytuacja w poszczególnych kategoriach wiekowych jeśli chodzi o MW? 😉
.
Wow, 90 koni? To chyba ładna liczba jak na lubelskie.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 kwietnia 2012 18:43
Koni chyba było dziś trochę mniej, bo konkursy zakończyły się koło 17 🙂
Vanilka- ślicznego masz siwusa😀  poleciało pw
Tak!Prosimy o zdjęcia 🙂
.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
14 kwietnia 2012 21:35
Mam nadzieję, że jutro też sprawnie pójdzie 😉 Pojawimy się z wielkoludem 🏇 Zaczepiajcie mnie bom ślepa ze spooorą wadą 😁
edit: pies sam wrócił do Klubu i na całe szczęście nic jej nie jest...

sorry, że w tym wątku, ale w tej chwili mam reguły daleko...

UWAGA!!! ZAGINĄŁ PIES!!!

W dniu 15 kwietnia około godziny 13.15 w okolicach Lubelskiego Klubu Jeździeckiego zaginął pies. Prawdopodobnie pobiegł w stronę ulic Janowskiej / Jana Pawła II / Wyżynnej. Pies może też błąkać się w okolicy LSM, bo tam mieszka.
Jest to suczka kundelek  w typie charta, pręgowana (umaszczenie jak u boksera), białe łapki z ciemniejszymi plamkami. Ma 7-8 miesięcy, wysokość do kolan człowieka.
WAŻNE!!! Sunia jest po złamaniu prawej przedniej łapki – widać szwy w okolicy łopatki, w najbliższym czasie czeka ją jeszcze jedna operacja wyjęcia z łapki śrub/gwoździ, którymi złączone były kości.
Dla znalazcy nagroda! Na Pieska czekają kochający i zmartwieni właściciele!
Pies ma na imię ZMORA, reaguje na Zmora, Zmorek, Zmorci.


Tel: 600-26-33-35 lub 506-090-600 Proszę dzwonić o każdej porze dnia i nocy!



Są jakieś wyniki z zawodów w Pikerze?
ankers wiem aby że nowym mistrzem woj lub seniorów został Paweł Jachymek  🙂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
15 kwietnia 2012 20:36
Pierwsze miejsce w juniorach Maciej Karcz,w juniorach młodszych-duże konie Kamila Świszcz
Pierwsze miejsce w juniorach Maciej Karcz,


Zbieżność nazwisk, czy to syn Doktora Karcza?  👀
Druga opcja 😉.
.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
15 kwietnia 2012 21:25
Vanilka- jeszcze raz dziękuję za zdjęcia 🙂 my Twoje zdjęcia też mamy, to Ci jutro wyślę 🙂
Arroch - na pewno syn Doktora 🙂

A można gdzieś na jakiejś stronie zobaczyć pozostałe wyniki?🙂
karolciaequilano   marzenia się spełniają
15 kwietnia 2012 21:45
Nesca92- z tego co wiem, Pani Kasia mówiła, że postarają się je udostępnić na dniach 🙂
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
16 kwietnia 2012 06:46
Na której klaczy Maciek wygrał?  🙂
gratulacje!
wstawiajcie fotki, chwalcie się  🙂
Wiadomo jaka była pierwsza trójka w MJ i Seniorach?
Gratulacje dla wszystkich zwycięzców!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się