Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Altiria, dokładnie. Radość podwójna 😀
Jeśli ktoś byłby zainteresowany kupnem nowych Conversów w cenie 99 zł (krótkie, wysokie, różne kolory) to proszę wysyłać swoje emaile na PM, a prześlę dalej maila z instrukcjami. Żeby nie było, nie jest to ogłoszenie tylko przekazuję informacje o okazji  🙂  Sama zamawiam najprawdopodobniej - wysokie, brązowe  😍

P.S. Uprzedzam, że to nie ja sprzedaję, jestem tylko zwykłym kupującym. O tej ofercie usłyszałam od znajomych, jedna koleżanka nawet sobie zakupiła. Wszystkie informacje przesyłam Wam na maila  😉
Graba.   je ne sais pas
07 kwietnia 2012 17:39
Klaudia, nie jestem przekonana co do oryginalnosci tych butow...
Jak już mówiłam, jestem tylko kupującym. Nie wiem więcej niż to co jest zawarte w mailu z informacjami. Są tam też zdjęcia, moi znajomi chwalą sobie tą transakcję.
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
11 kwietnia 2012 20:22
Czy któraś z Was ma buty firmy Szydłowski? Wygodne są?

Zakochałam się w jednych szpilkach, ale niestety nie mogłam przymierzyć, bo nie było mojego rozmiaru. Znalazłam je jednak w necie, w dodatku o 50zł taniej i zastanawiam się czy warto ryzykować.
To te cudeńka  😍:


Przymierzałam jeszcze takie:


Też mi się spodobały, ale kurcze muszę wybrać  👀
Ja się na butach nie znam, ale te drugie  😍 boskie!
a ja się dzisiaj wzbogaciłam o takie wariaty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 kwietnia 2012 17:10
Marzą mi się superstary, ale takie sprzed lat, a nie to dziś produkowane ścierwo.
JARA ja jeszcze takie mam. Chyba mają już 11 lat, ale całkiem nieźle się trzymają 😀
Kupiłam sobie dzisiaj mokasynki Ecco  💃
Skracałyście kiedyś obcasy? Co w przypadku buta z platformą? Można ściąć i obcas i platformę na równej linii?  :kwiatek:
Podejrzewam, że można, ale może się okazać, że po takim "zabiegu" but już wygodny nie będzie. Zmienia się całkiem "kopyto"(?) tak się to nazywa?. Tak na logikę..
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 kwietnia 2012 13:56
szukam pewnych butów, widziałam dzisiaj na ulicy dziewczynę w takich i się zakochałam. otóż podobne do tych, tylko brązowe, niższe i koturn z drewna/imitujący drewno, ktoś takie widział? błaaagam  :kwiatek:
buuuuu za duże te Superstary 🙁🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2012 16:14
a jaki rozmiar wzięłaś? (i jaki nosisz normalnie?)- ja miałam w życiu chyba 4 pary superstarów, rozpiętość od 39 do 40 i 2/3 i wszystkie były identycznej wielkości  😁
no właśnie ja miałam 3 pary do tej pory, dwie 37 i jedną parę 38  😁 teraz wzięłam 38. tylko, że to brat mi je kupował i przywiózł. kazałam zmierzyć dla pewności wkładkę i lipa  👿
ja mam ostatnio zakupione cudeńka, a mianowicie  😅 :

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg51/scaled.php?server=51&filename=20120413174811.jpg&res=landing[/img]

a te z listopada tamtego roku, ale i tak mi sie strasznie podobają 🙂
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg707/scaled.php?server=707&filename=20120413174455.jpg&res=landing[/img]
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 kwietnia 2012 18:07
Olafasola-każde fajne🙂 tylko w pierwszych uważaj na tą gumę-mam dwa pary butów z ową i trzeba uważać żeby zbytnio nie rozciągnąć, bo później brzydko wygląda
Horciakowa, pewno już za póżno, ale te drugie są przefantastyczne! 😜

Ja sobie dziś kupiłam parę tenisówek. Całkiem przyjemne. Za 69 z deichmanna  😉 Pomijając wycieczkę do tego centrum handlowego. I tak musiałąm dojść na koniec świata, a na dodatek jeszcze zabłądziłam i nadłożyłam drogi. A będąc wstarych butach, które to zmusiły mnie do zakupu nowych, ostatni raz miały okazję zmaltretować mi stopy, uch 😵
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie! 👀

Szukam tego typu butów:
[img]http://static.pullandbear.net/2/photos/2012/V/1/1/p/1095/111/100/1095111100_2_1_2.jpg?timestamp=1332950956895[/img]

Te są z Pull&Bear, ale szukam czegoś tańszego.
Zależy mi, aby były w podobnym kolorze, kroju, obcas może być ciut większy.
Orientuje się ktoś, gdzie mogę coś takiego dostać?
incognito no właśnie jak widać już się zaczęło tak robić.  na szczęście na razie na nogach jest gładka gumka i nie ma takiej fali. oby za szybko mi sie tak nie zrobiło, bo na nogach są cudowne 🙂
moja dzisiejsza zdobycz  😜



Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 kwietnia 2012 13:07
galopada_
Cuuuuudowne 😍 , skąd?
Pauli w ,,moim" miescie jest taki mały sklepik z bardzo fajnymi skorzanymi butami  😉 a do tego większosc strasznie w moim typie wiec jakbym miała mozliwosc to bym połowe kupiła  😂
Babi gdybyś znalazła to podziel się tą informacją bo też jestem zainteresowana takimi bucikami i jakich piszesz 😉
Horciakowa ja mam ja mam ! To był mój pierwszy zakup czółenek( ok 10cm) i nie miała okazji spędzić w nich całego dnia ale po 4h nowicjuszki w obcasach były bardzo wygodne
i chwalę ich za solidność wykonania  😀
galopada_ SZAŁ!!  😍 Dlaczego ja nie mogę podobnych w Krk znaleźć?  🙇
Kaarina jak weszłam i je zobaczyłam to modliłam sie zeby nie było mojego rozmiaru. No ale niestety(dla mojego portfela) był  😁


http://pilpol.pl/salacollection-m-4.html to strona tej firmy ale nie wiem czemu nie ma tam zakładki z damskimi butami  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
14 kwietnia 2012 21:35
a ja szukam jakiś zwykłych do dreptania. i znalazłam:

klik
miałam kiedyś podobne, były bardzo fajne, wydają się idealne dla moich potrzeb. w katalogu wishot 2012 ich nie ma
widział ktoś takie same tylko w rozmiarze 38 i w innym kolorze (nie niebieskim)? 🙂
Dziewczyny pomocy, znowu zachorowałam na ludlow'y, dokładnie na model 34A o takie: 


W zeszlym roku prawie je kupilam, przegrały z victoria. Poszukuję rozmiaru 38  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się