Kącik WKKW

Ktoś masz minusa , czemu Cię nie było , też widziałam Wrotka ale był tak zajęty że nie chciałam przeszkadzać .


Cierp1enie dawaj te zdjęcia ,już nie mogę się doczekać  💘 
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2012 16:00
monia, nie miałam serca dziecka targać na drugi koniec Polski,a nie miałam z kim w ten weekend jej zostawić 🙁 ale będę w Strzegomiu  🏇
Monia - dodałam 3 pomniejszone, wyszły dziwne tutaj  🤔 dodam jeszcze ze skoków coś

Ktoś - no właśnie nie tak wilk zły jak go malują 😀
Ktoś Szkoda ,miło było by poznać , jutro wrotka już zaczepie ,dziś bardzo dyskutował nad przeszkodami wiec nie chciałam im przeszkadzać . Może jeszcze się spotkamy  :kwiatek:   
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2012 16:19
monia, on zawsze dużo gada,więc śmiało podchodź 😉 jeżeli tylko będziesz w Strzegomiu,to chętnie poznam 🙂
Ktoś - ja się wybieram do Strzegomia, to mam nadzieję, że się poznamy 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2012 16:22
atakuj 🙂 ja mam nadzieję,kilku kibiców z sobą dowieźć 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2012 17:51
czy tylko ja nie wiem który to wrotek?  😡
byłam na skokach P, chciałam zostać do końca, ale padł mi akumulator w aparacie - durna ja, nie naładowałam go  😵 jak sie naładuje, to wrzucę jakieś zdjęcia.
Makrejsza, przy pakurze P już stały ławki.
widziałam rozstawione cztery czworoboki, nie wiem jak oni to ogarnęli.
widziałam też moje ulubione pary na czworoboku i wpadłam w zachwyt nad jednym z andaluzów od Zorilli  💘 Faroleo (nie wiem czy dobrze napisałam z pamięci) jest cudowny! chciałam podejść po przejeździe, ale śmiałości mi zabrakło  😡
Ktoś, wydaje mi się, że mam foty Ancymona. niestety pakrur był straszny (bardzo ciasny i gdzie bym nie stała, mogłam robić zdjęcia tylko na dwóch przeszkodach. paskudztwo), więc jest ich niewiele.
fotografów też było mało, ze znajomych widziałam tylko Kasię Borynę

Facella do jutra, ja będę koło 15;00 bo nie mam jak się zabrać z Lubina szybciej :/
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 18:05
Facella, wiesz, ja dzisiaj prowadziłam głownie życie towarzyskie na tych zawodach, mnie to nieszczególnie dotknęło 😉 Mi chodzi o to, że jak powiedzmy niekoniarska rodzina z dziećmi przyjdzie, to trudno ich tam na dłużej zatrzymać. Mój mąż nawet ze mną do Jaro nie przyjechał, bo ile można stać? Ja się emocjonowałam startami naszych dzieciaków, chodziłam z zawodów do stajni i z powrotem, w międzyczasie testowałam HB Contact 😉 On jest typ stacjonarny, ostatnio usłyszałam: "No dobra, jedzie jakiś gość na jakimś koniu, nic o nich nie wiem, nogi mi w d..ę włażą, w ogóle, co ja tutaj robię? wracamy do domu". I niestety, większość ludzi ma takie podejście jak on. Ile dzisiaj widziałaś osób spoza światka jeździeckiego?

Jeszcze raz powtarzam, że ogromny  👍 👍 👍 👍 dla organizatorów za ogarnięcie tego wszystkiego, bo to na prawdę wielka zagwozdka, ale fajnie by było, gdyby listy startowe były w kilku miejscach i gdyby postarano się o te miejsca siedzące od początku.

edit: nadużyłam słowa "ogromny"  😡 😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2012 18:26
Makrejsza, nie było wcale list startowych. w biurze wisiały lisy wg wyników po ujeżdżeniu i jak chciałam sprawdzić kto otwiera *, to nie było opcji. chyba, że wisiały gdzieś indziej. bo na pewno w tej kolejności nie szli, przynajmniej w P.
z tym podejściem ludzi to masz całkowitą rację. ale całkiem sporo osób było, nie jestem w stanie stwierdzić, kto spoza światka jeździeckiego.

Cierp1enie, a zostajesz do końca? będziesz mi paluchem re-voltowiczów pokazywać  😀iabeł:
z fotografów widziałam Kasię Borynę i tą taką niewysoką, strasznie ładną blondynkę (nie wiem jak ona się nazywa). i chyba Arletę, ale nie jestem pewna - widziałam z daleka i tyle.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 18:34
No widzisz, z tego co widziałam, to ogromna większość to koniarze, może nie mam racji...

Cierp1enie, a zostajesz do końca? będziesz mi paluchem re-voltowiczów pokazywać  😀iabeł:
z fotografów widziałam Kasię Borynę i tą taką niewysoką, strasznie ładną blondynkę (nie wiem jak ona się nazywa). i chyba Arletę, ale nie jestem pewna - widziałam z daleka i tyle.

Arleta ma ciemne włosy, jasne ma chyba Jarutin?

Ja będę chyba już od 11;00, bo przyjadę z moimi rodzicami  🏇  o ile nie będzie padać, bo mama mówiła, że mówili w tv o deszczu :/ i do 17😲0


u mnie na fejsie będzie trochę zdjęć z zawodów

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.343969422326778.81816.100001411701538&type=1
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2012 18:55
Cierp1enie, jak Arleta wygląda to wiem, a Jarutin zawsze sobie wyobrażałam nieco inaczej (jako szatynkę)
wracasz autem? jeśli masz wolne miejsce i nie masz nic przeciwko, to bym się chętnie zabrała, mogę się zrzucić na benzynę. chyba że się Ula zlituje i mnie weźmie...
ja też właśnie wróciłam i jutro jadę już na 8 (z wrocławia jakby się ktoś chciał zabrać).
co do organizacji to wg mnie delikatna klapa, ze względu właśnie na widzów, zlokalizować listy i toalety jest chyba raczej ciężko 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2012 19:24
wrzucam na razie tylko Farolero z rozprężalni, resztę zdjęć będę ogarniać... nie wiem kiedy, ale będę.

Jeanne, no nie powiesz mi, że te niebieskie toi-toie nie są widoczne  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2012 19:33
Jeanne, mam sprawę do Ciebie,ale chyba przeniosę się na pw.

Facella, jeszcze raz dzieki za fotki Ancymona  😅 :kwiatek:
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 19:33
są gdzieś listy na jutro???
Są już gdzieś dzisiejsze wyniki?
no nie gadaj, że tam są gdzieś toi toi'e? 😀
to ja jestem niedowidząca... 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2012 21:16
są, zaraz za budką z jedzeniem  😂
czy sa jakies wyniki z jaroszówki?
są, zaraz za budką z jedzeniem  😂


i przy wejściu z parkingu był jeden 🙂
a wc też jest w stajni jak coś 🙂 choć tam wieczna dłuuuga kolejka 😀
Do fotografów - ozłocę za zdjęcia kl. Różana pod K.Piasecką!  :kwiatek:
Mogłabym prosić kogoś o fotki? Jedzie P klase  😉
olek - pisz do Facelli
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2012 15:34
brrr paskudnie się kończą te zawody. Spisak i Kaźmierczak w ** nie ukończyli, obaj zrezygnowali po dziewiątce. chyba wygrał Warszawski. w * dwie dziewczyny zwozili z crossu karetką. nie wiem jak to się skończyło. wiele osób nie ukończyło crossu. Kleniuk przewrócił się z koniem, mnóstwo osób niegroźnie spadło. osobiście - zamarzłam. pogoda na zdjęcia fatalna. z moich ulubionych par chyba tylko jedna skończyła całe zawody...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 kwietnia 2012 15:40
Facella, No właśnie słyszałam,ze nie było fajnie.moi cieszyli się,ze pojechali tam z założenia treningowo przed Sopotem,żeby sprawdzić kilka rozwiązań,jeszcze po konsultacjach z Dibowskim...mam nadzieje,ze w Sopocie będzie jak zwykle super :-)
Jak tam Asior z Siwym?
Ja wiem tylko że 'nasze' andaluzy przejechały, Polaco  w * był 10 na koniec a Farolek nie wiem ale na czysto ktos w skokach 4pkt. Ponoć się podobały  😅
Też słyszałam że kros ciężki, może nie trasa ale ludziom jakoś nie szło?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 kwietnia 2012 15:51
dodatkowo pogoda paskudna. a na Farolka się spóźniłam, nie wiedziałam, że P idzie pierwsze  😤
przegapiłam Polaco i Ancymona, mimo, że uważnie słuchałam i pilnowałam listy  🙄
Trudno 😉 Wrzucę Wam zdjęcia które robił trener, ale jeszcze ich nie ma 😉 Obawiam się że będą same andaluzy ale może robił też kogoś innego.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się