Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

cieciorka   kocioł bałkański
15 kwietnia 2012 14:10
W sierpniu 2008 głośno było o zabójstwie z Anglii. Zamordowana została cała rodzina, matka, ojciec, córka, chyba też pies i konie. Ktoś wie, czy udało się rozwiązać sprawę, kto winny i jaki miał motyw?
Wiemy, że król jeździł ze świtą na polowania- ale czy królowie ''jeździli'' na ryby? Jeśli tak, to czy są jakieś dokumenty lub wpisy w kronikach potwierdzające to?
Interesuje mnie okres od ok 1000 r do 1700 r  😡


edit: ojej, jaki błąd! 😂 😂 😂 😂
cieciorka   kocioł bałkański
15 kwietnia 2012 18:59
wiedźma, chyba królowie.
Gdzie mogę pooglądać w sieci za DARMO jakieś seriale po angielsku? Jak coś znajduje to muszę płacić.
dlaczego czasami po przebudzeniu mamy wrażenie, że dopiero co zasnęliśmy?
Muffinka, jeszcze serialeonline.pl
Gdzie mogę pooglądać w sieci za DARMO jakieś seriale po angielsku? Jak coś znajduje to muszę płacić.


www.sidereel.com
Dziękuję :kwiatek:
Mam takie pytanie. Od kilku tygodni śpię sobie na takim o to materacu. (z braku łózka) Materac skrzypi nie miłosiernie, już nie o to chodzi że kogos obudzę  😀iabeł:ale sama się dobrze do snu ułożyć nie mogę. Na razie nie mam innej możliwości i muszę spać na tym  czymś.🤔 🤔 Da sie coś zaradzic na to skrzypienie?  :kwiatek:
Mam wrażenie, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2274159004  chciałam kupić 13 metrów rzeczonej wykładziny. Ale po rozmowie z Panią okazało się, że rolka ma 25 metrów, a można kupić całą rolkę tylko. No, ale na moje szczęście jest rolka o długość 15 metrów. No dobra, kupię 15. Ale patrzę, cena dot. 1 mb, a na aukcji jest 5 sztuk. Piszę do Pani:
"Witam
Nie wiem jak mam to licytować, bo skoro cena dotyczy jednego metra a chcę kupić 15 metrów to powinnam wylicytować 15 sztuk. A tu jest 5 dostępnych. "

Pani odpisuje: "sprzedaz dotyczy 1 szt czyli cała rolka 25m ".

Z kim jest coś nie "halo"?
In.   tęczowy kucyk <3
17 kwietnia 2012 19:17
Muffinka, ja oglądam na cucirca.com
Potrzebuję pomocy kogoś , kto mi wypełni w PDF druk "Zgłoszenie do rejestru koniowatego" lub wydrukuje, wypełni, zeskanuje i mi przyśle mailem. Nie mam takiej mozliwości....
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1375453#msg1375453 date=1334676447]
Mam takie pytanie. Od kilku tygodni śpię sobie na takim o to materacu. (z braku łózka) Materac skrzypi nie miłosiernie, już nie o to chodzi że kogos obudzę  😀iabeł:ale sama się dobrze do snu ułożyć nie mogę. Na razie nie mam innej możliwości i muszę spać na tym  czymś.🤔 🤔 Da sie coś zaradzic na to skrzypienie?  :kwiatek:
[/quote]

Też spałam na tym materacu, mniej skrzypi, jak leży na podłodze stroną z welurem  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2012 20:27
Mam wrażenie, że nie umiem czytać ze zrozumieniem. Na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=2274159004  chciałam kupić 13 metrów rzeczonej wykładziny. Ale po rozmowie z Panią okazało się, że rolka ma 25 metrów, a można kupić całą rolkę tylko. No, ale na moje szczęście jest rolka o długość 15 metrów. No dobra, kupię 15. Ale patrzę, cena dot. 1 mb, a na aukcji jest 5 sztuk. Piszę do Pani:
"Witam
Nie wiem jak mam to licytować, bo skoro cena dotyczy jednego metra a chcę kupić 15 metrów to powinnam wylicytować 15 sztuk. A tu jest 5 dostępnych. "

Pani odpisuje: "sprzedaz dotyczy 1 szt czyli cała rolka 25m ".

Z kim jest coś nie "halo"?


Kupujesz 1szt czyli rolkę o długości 25m.
Czyli płacisz 250zł.

Jak wklepiesz 5 to kupusz 5 rolek 25m czyli 125m 😀
JARA- ale wg allegro, jak kliknę 1 sztukę to do zapłaty wyskoczy mi 10 zł.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 kwietnia 2012 20:44
JARA- ale wg allegro, jak kliknę 1 sztukę to do zapłaty wyskoczy mi 10 zł.


Tak, bo ona chce małą prowizję zapłacić najwyraźniej. Ale w opisie aukcji jest napisane, że cena jest 1mb, a w bali jest 25m i trzeba kupić całą.
czy to prawda, że ciężarnej klaczy ubojnia nie ma prawa ubić? Zakładam, że tak - dlaczego? Tylko w bardzo zaawansowanej ciąży, jest jakaś granica wieku płodu? Dotyczy to także innych zwierząt?

I jeśli zdarzy się że taka kobyła jednak trafi do ubojni - to co się dzieje? Czeka w boksie, aż urodzi? Słyszałam, że ubić można dopiero po min. 24 godzinach od porodu - co się dzieje ze źrebakiem? Dużo pytań, ale strasznie mnie to zainteresowało.
Cień na śniegu,  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: dziękuję. Zaraz przekładam to ustrojstwo na drugą stronę i zasypiam w ciszy 🙂
dlaczego czasami po przebudzeniu mamy wrażenie, że dopiero co zasnęliśmy?


także jestem zainteresowana  🙂
Nagle mozilla stwierdziła, że, Flash Player jest niezainstalowany. Ściągam go i próbuję podczas próby instalacji wyświetla mi się za każdym razem, że jest on (flash) używany i proces się przerywa :roll:
Co z tym zrobić?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2012 18:54
[quote author=Florcik link=topic=20.msg1374939#msg1374939 date=1334644217]
dlaczego czasami po przebudzeniu mamy wrażenie, że dopiero co zasnęliśmy?


także jestem zainteresowana  🙂
[/quote]

W sensie że nie ma snów? Człowiek w czasie snu przechodzi różne fazy, zasypia "płycej" i głębiej na zmianę, dochodzi do takich "prawie wybudzeń" a sny są tylko w fazie REM i kiedy "wybudzimy" się w fazie REM zapamiętujemy sen a jeśli będziemy się wybudzać tylko w innych fazach to mamy wrażenie jakbyśmy nie mieli snów i dopiero co położyli się spać.
Nie jestem znawcą, tak słyszałam, jak coś to bić i poprawiać 😁
Chess, tez mialam problem z Flash Playerem, też był niby nie zainstalowany. Musiałam go zupełnie odinstalować, usunąć i ściągnąć i zainstalować jeszcze raz
Odinstalowałam, ściągnęłam i znów mam komunikat: Błąd: aplikacja jest obecnie używana
Wrrrr  🙄

edit

pomogło dopiero ściągnięcie nowszej mozilli  🙄
[quote author=szalonakobyła link=topic=20.msg1375834#msg1375834 date=1334693023]
Cień na śniegu,  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: dziękuję. Zaraz przekładam to ustrojstwo na drugą stronę i zasypiam w ciszy 🙂
[/quote]

No, nie wiem, nie wiem, napisałam, że mniej skrzypi  😉
Pomogło?
Chess, tez mialam problem z Flash Playerem, też był niby nie zainstalowany. Musiałam go zupełnie odinstalować, usunąć i ściągnąć i zainstalować jeszcze raz

mialam ta sama akcje przed chwila. odinstalowalam adoba na amen i zainstalowalam nowego. zadzialalo. mozilli nowej nie chce.
czy na Facebooku w osi czasu na profilach zniknely informacje o ulubionej muzyce, filmach, ksiazkach itp?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 kwietnia 2012 19:00
Dlaczego Gieldakoni.com zawiesiła działalność? Lubiłam tam wchodzić i przeglądać ogłoszenia 🙁
[quote author=niemiłek link=topic=20.msg1377665#msg1377665 date=1334856124]
czy na Facebooku w osi czasu na profilach zniknely informacje o ulubionej muzyce, filmach, ksiazkach itp?
[/quote]

Nie, gdy jesteś na czyimś profilu kliknij napis 'Kliknięcia „Lubię to”' - jest obok Mapy, Zdjęć, Znajomych...
grzesiek.1993 ehhh ja i technologia 😁 dziekuje bardzo!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się