Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

BASZNIA   mleczna i deserowa
11 kwietnia 2012 15:34
Kawalkada w Rakowni nie prowadzi pensjonatu jednak, moja kolezanka tam jezdzi, jedynie rekreacja tam jest.

Ranczo z linku Thymosa powala  😵
szkoda tylko, że tak daleko...

20km z Łopuchowa 😉
jak się przejedzie samochodem Murowaną Goślinę to dalej już pikuś
Jak się przejedzie.... Z Poznania do Murowanej można i jechać 1,5 h przez Koziegłowy... 😉 A czasami to można nie wyjechać z Poznania w ogóle 🤔wirek: Kompletna masakra  👿

Napisałam do tego rancza co wstawiła Thymos. Pytałam się o cenę. Jestem bardzo ciekawa  😎 1500 zł/mc?
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 kwietnia 2012 19:22
800 zdaje sie, Thymos ?
800 zł? Mało jak na takie warunki. Chyba w żadnej z wielkopolskich stajni nie ma takich luksusów.  😲 trociny, boks weterynaryjny, myjka z ciepłą wodą, boksy wyłożony gumową podłogą. Robi wrażenie  😲
rewelacyjne warunki i cena niewysoka, szkoda tylko, że tak daleko 🙁
Tak, mówił właściciel, że taka cena. Ciekawe jak tam jest w realu  😎
Ja bym miała z domu ok.30-35km, a do Łupuchowa mam 15😉
zawsze to jakaś oszczędność na paliwie, ale z drugiej strony w tej stajni króluje west, i żadnych przeszkód nie będzie, czyli idealne podłoże dla pseudodresażystów. Cisza i spokój, czyli to na czym my się skupiamy - głównie.
Jak na razie, przez to, że muszę kupować trociny, organizować transport i gdzieś je składać, koszty mam identyczne. Więc... Trzeba zobaczyć po prostu. 🏇
spin round'y, beczki i itp bardzo niszczą podłoże 😲
Nawiązując do beczek, bo to z innej beczki będzie... Wie ktoś, gdzie w okolicach Poznania, można jeszcze dostać siano? Potrzebuję to wiedzieć jak najszybciej, a nie wiem czy Ogłoszenia są tak chętnie przeglądane jak kiedyś.  😉

Thymos pojedziesz tam? To zdaj relacje. Chociaż na mój portfel to i tak za dużo.
ooo dołączam się do pytania Być. o sianko🙂
hugolina009 w ostatniej Gazecie Wrzesińskiej ktoś siano w kostkach ogłasza. Jak byś nic nie znalazła to daj znać, popytam. Albo jakimś balotem (mam tylko duże, okrągłe) poratuję.

Edit: Być siana nie proponowałam, bo ja pod okolice Poznania to się nie łapię. Najłatwiej siano poszukać w regionalnych gazetach, ogłoszenia rolnicze.
Z sianem to jak z kobietą, jak lubi być adorowana to jest jak nie to jej nie ma. Mam coś na oku, ale wolę się popytać, żeby później nie łapać się za głowę, bo tu taniej niż tam, a jakoś taka sama. Szukam dalej!
a czy któras pod poznańska stajnia  organizuje może towarzyskie  zawody  w najbliższym czasie?  Interesuje mnie ujezdżenie.
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

15 kwietnia 2012 11:37
No cóż, niestety z ujeżdżeniem jest kiepsko. Najbliższe, o jakich wiem, to Gruszczyn w październiku.
o tych na Woli niestety za późno się dowiedziałam🙂 pytam o najbliżesz miesiące, nie zawsze można wszystko znaleźć w internecie .
Ja też czekam na jakieś poznańskie ujeżdżeniówki. Być może Wole powtórzą za 2 tygodnie.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
15 kwietnia 2012 17:14
Ja też czekam na jakieś poznańskie ujeżdżeniówki. Być może Wole powtórzą za 2 tygodnie.


Za dwa tygodnie akurat Jeziorki są, więc chyba nie będą ryzykowali konkurencyjnej imprezy.  😉
Czy ktoś z Was ma może namiary na jakieś małe stajnie przydomowe? Poszukuję stajni dla koleżanki (przeprowadza się do Poznania).
z góry dziękuję  :kwiatek:
Z której strony? Ja mam jedna, od strony N, pytanie czy z Poznania musi byc dojazd komunikacja miejska?
Byłoby bardzo fajnie, ale każda lokalizacja wchodzi w grę 🙂
Witam wszystkich..
Chciałam spytać czy ktoś z Was wie cos o Greczychowce?
Jest to agroturystyka ale slyszalam,ze cudne miejsce dla koni.



Dzięki.
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 kwietnia 2012 16:47
Na pewno genialne tereny-troche znam te rejony. Ale trudno nazwac " okolicami Poznania " 🙂.
Orientuje się ktoś ile kosztuje pensjonat w Racocie? A może ktoś tam bywa  👀 potrzebowała bym nr telefonu do jednej osoby tam pracującej.
BASZNIA   mleczna i deserowa
29 kwietnia 2012 11:48
Kopyciak, nie wiem, ale wiem, że Mirek Szłapka z zawodniczką jedzie jutro do Racotu, a ta zawodniczka to chyba będzie żona Romana Kusza 😉. Jak znasz, to się do nich uśmiechnij 🙂.
Basznia znam  :kwiatek:  Już  udało mi się kontakt złapać.
Kopyciak- do Racotu chcesz iść?🙂 w zeszłym roku płaciłam 680zł za miesiąc za jednego konia. Stałam ponad rok, więc jak chcesz coś wiedzieć pisz 🙂
Demonowa możesz napisać coś więcej o tym co dzieje się w Lusowie? Bo chciałam się tam wstawić konia,więc potrzebuję jakiś informacji z pierwszej ręki.
strangemari poszło pw.
Witam.
Wiem, że zapewne setki tych pytań tutaj było, ale na prawdę nie chce mi się przeglądać 40stron.
Sprawa wygląda tak. Wybieram się do Poznania na studia, nie ukrywa, że nie uśmiecha mi się pozostawienie konia 400km od siebie.
Szukam pensjonatu, nie musi być to nie wiadomo jak dobrze prosperująca stajnia sportowa. Chcę żeby koń miał przyjemne warunki mieszkalne, pastwiska, możliwie halę, dostawał regularnie jeść. W grę wchodzą tylko obrzeża Poznania, bo nie wiem w którym momencie będę dysponowała samochodem.
Byłabym wdzięczna za wszelkie sprawdzone namiary.

Pozdrawiam  😉

żeby nie zaśmiecać, może być na PW  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się