Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Kupowałyście coś w sklepie e-sizeer.com? Strasznie podobają mi się niebieskie espadryle Lacosty  💘 ale nie lubię ich ceny.   😫
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 kwietnia 2012 21:18
Kampari mi się podbają granatowe 🙂 widziałam je wczoraj na żywo  💘 ale ta cena.. chociaż gdzieś mi mignęły w niższej cenie. Więc poszukaj  😉
Szukałam, niestety przecenione są tylko większe rozmiary- noszę 36. I chyba kupię, tak sobie myślę, że baaaardzo potrzebuję  😁 . I zacznę zbierać na nową szafkę, bo nie ma gdzie tych wszystkich par upychać. Zakupoholizm. A widziałaś niebieskie? Mają taki żywy kolor jak na zdjęciach lacoste?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 kwietnia 2012 21:26
Kampari widziałam granatowe i czerwone tylko  😉
Chyba że twoje granatowe to moje niebieskie?  🤣 Mówię o tych:
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 kwietnia 2012 21:34
Kampari  a ja myślałam że o tych niebieskich mówiłaś http://www.schaffashoes.pl/espadryle-CALAVANTE_2_SP_W_BLUE-Lacoste,13648 , ale te co Ty pokazałaś widziałam je wczoraj i fajne są na żywo  😉
noen   A story of a fighter of our human race
16 kwietnia 2012 09:35
Kampari, swietne, gdzie kupilas? 🙂
A ja nabyłam kolejne szpilki 😅
Na żywo wyglądają absolutnie fenomenalnie i co ważne - są super wygodne - założone na wesele w sobotę o 18 i zdjęte w niedzielę o 6 rano - nogi nie bolały, nie poobcierały się, bardzo stabilne i wygodne, super stopę trzymają. Pierwszy raz mi się udało tak dobrać buty w Zarze i jestem zachwycona.
Noen, jeszcze nie kupiłam, cały czas się nad nimi zastanawiam 🙂 Są tutaj : klik
zima, piękne są 🙂
justxx   Life is but a dream
16 kwietnia 2012 18:47
zima świetne są 😀



Ja już jakiś czas temu kupiłam sobie takie buciki :




Tylko na tym zdjęciu jakieś blade są.. Na żywo mają intensywniejszy różowy (pastelowy) kolor 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 kwietnia 2012 20:08
Justxx, ale piękne!  😜 Skąd, co, jak?
justxx   Life is but a dream
16 kwietnia 2012 20:14
arivle z allegro  😀 😀
justxx   Life is but a dream
18 kwietnia 2012 19:08
Przed chwilą zamówiłam sobie takie szpileczki




Zostały sporo przecenione i akurat mój rozmiar został i musiałam je zamówić  😀
Chociaż mam już takie czarne  🤣 🤣
Dziewczyny, dziewczyny! Szukam butów za kostkę, lub wyższych, sznurowanych, najlepiej skórzanych (niekoniecznie). Coś w tym stylu:


Tylko bardziej proste, bez klamerek i tej wywijanej cholewki. Spotkała się któraś z Was z takimi?
justxx   Life is but a dream
18 kwietnia 2012 20:03
idziosława - na DeeZee widziałam podobne 🙂 albo w CCC
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 kwietnia 2012 20:07
Nabyłam właśnie takie czarne http://allegro.pl/jazzowki-balerinki-neex-wiosna-943-37-rnik1-i2256385120.html
w ramach rekompensaty za oddanie wiązanych botek na szpilce w ciemno granatowym kolorze siostrze🙂 były ciasne na mnie-ale i tak kupiłam, a na siostre jak ulał, więc jej podarowałam i musiałam nadrobić🙂
justxx dzięki. Kurcze, patrzę na stronie DeeZee i nie widzę, ale przejdę się  :kwiatek:
Jak można wyczyścić płócienne espadryle? Chcę sobie kupić, ale nie wydam 300 zł na buty, które po zabrudzeniu będą do wyrzucenia  😵 help!
justxx   Life is but a dream
18 kwietnia 2012 21:11
Kampari - możesz kupić specjalną piankę do czyszczenia obuwia : ) ja taką kupiłam do swoich miodówek i brud schodzi od razu 🙂
Ale w internecie widziałam tylko pianki do zamszu i nubuku. Można ich używać też do płótna? Czy są jakieś specjalne do takich materiałów?
justxx   Life is but a dream
18 kwietnia 2012 21:17
Też mam właśnie do zamszu i nubuku, chociaż moje buty nie są wykonane z żadnego z tych materiałów 🙂 Moja mama czyściła tą pianką skórzane buty, więc myślę, że tym płóciennym nic by się nie stało
jezu, dziewczyny, jak wy dajecie rade chodzic w takich szpilach?? ja sie zabijam...  🤣
idziosława  mam podobne ze stradivariusa tylko kupione chyba w listopadzie, musiałabys zobaczyc na allegro tylko zamszowe i nie są wiązane


emade dzięki 🙂 Takie też przymierzę, bo podobają mi się bardzo, ale polowałam na sznurowane.
nieee  😉
Jak wygodne i się podobają to jestem na TAK  😀

Tak apropo, tu ktoś kiedyś dodał wpis z takimi trampkami na konie z zapytaniem, czy ktoś miał. Trampki były bodajże koloru niebieskiego i czerwonego, teraz właśnie ich szukam. Kosztowały chyba 49,99zł? Nie pamiętam, ale właśnie tu szukam jakiś trampek i wpisu, który pyta czy ktoś je ma  🤣
HELP!!!!!  🙇
to chyba ja, o te ci chodzi? 🙂
http://www.okser.pl/hkm-trampki-sznurowane-grand-prix-p-4521.html
(pisałam razem z nopebow,  😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się