Revoltowicze z Podkarpacia

galopada_   małoPolskie ;)
21 lutego 2012 09:26
jeszcze my gdzies tam bedziemy w sierpniu  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 lutego 2012 16:40
galopada_, planujecie jakieś zawody zrobić u siebie? Wy pod nasz OZJ czy Lubelski jeszcze przypadacie?
no właśnie, bo znowu was pod Podkarpackim OZJ nie widać w kalendarzu.

EDIT: Znalazłam Was w Lubelskim ZJ - 5 sierpnia.
galopada_   małoPolskie ;)
21 lutego 2012 18:35
no kurcze bo my jesteśmy na podkarpaciu a przynależymy do lublelskiego 😉
"bliżej" Wam do Lublina 🙂 no fakt, że większość imprez na Podkarpaciu, a właściwie niemal wszystkie to 3 ośrodki: Glinik, Zabajka i LW + do tego czasem dochodzą Wierzawice, ale generalnie centralna i południowa część regionu. Hmmm choć czasem chyba jeszcze Pustków się trafiał, ale w tym roku, to nie wiem czy coś tam będzie.

A w Lublinie nie widziałam zawodów w Janowie Lubelskim - "odpuścili" już całkiem, bo w zeszłym roku też nie mieli Mistrzostw.
galopada_   małoPolskie ;)
21 lutego 2012 19:03
bo w Janowie w miejscu gdzie byly zawsze te duze zawody to teraz powstaje jakis osrodek nad zalewem. bylam na wakacjach i po tych drewnianych stajenkach gdzie zawsze stały konie nie ma sladu a są jakies fundamenty  🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 lutego 2012 22:32
Podobno po drugiej stronie drogi ma być parkur(tam były boiska z tego co pamiętam). Ale co z tego wyjdzie to się okaże.. 🙄 W każdym razie atmosfera tam niepowtarzalna, zawody też przygotowane rewelacyjnie, szkoda by było, jakby nie wróciły do kalendarza 😕
Kogo na Podkarpaciu polecacie do inseminacji?
nos nam inseminuje Guzy  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
14 kwietnia 2012 07:35
Mrozowski się zajmował inseminacją, ale jak mu to szło tego Ci nie powiem  😉
Dziękuję.

[quote author=galopada_ link=topic=1843.msg1371681#msg1371681 date=1334383500]
nos nam inseminuje Guzy  😉
[/quote]
Galopada, a możesz mi dać jakieś namiary na niego? 🙂
nos nie posiadam do niego numeru ale dzisiaj załatwię  :kwiatek:
Do inseminacji polecam dr. Janusza Filipa, inseminował dużo koni i ma spore doświadczenie

januszfilip.pl kontakt etc
nos, podaję numer do dr Guzego : 661940230, tylko  nie wiem czy jeszcze aktualny 🙂
a do inseminacji też polecam dr Janusza Filipa, specjalizuje  się właśnie głownie w rozrodzie i ma dużo szkoleń za sobą. Mam z nim stały kontakt i wiem, że ciągle pogłębia wiedze w tym zakresie 🙂 Poza tym bardzo fajny kontaktowy człowiek.
desire   Druhu nieoceniony...
21 maja 2012 17:18
Kochani, potrzebuje namiary na kogoś kto sprzedaje bardzo dobre siano, cena w zasadzie nie gra roli, ale nie może to być żaden syf  okolice Ustrzyków Dolnych itp. (może być dalej).  Bardzo proszę o pomoc  :kwiatek:
Wie ktoś może coś na temat egzaminów na brązową odznakę w tym roku w Zabajce/ Leśnej Woli?
w Zabajce miały być egzaminy końcem maja lub początkiem czerwca, ale pewnie nie będzie. W LW były w kwietniu, więc nie wiadomo kiedy następnym razem. Egzaminy są jeszcze Gliniku u Uchwatów, pewnie będą na wakacjach.
dołączam  się  🙂
U kogo trenujecie? Kogo polecacie, a kogo lepiej unikać? Szukam osoby dojeżdżającej  😉
Orientuje się ktoś, na kiedy zostały przełożone odznaki w Zabajce, które miały się pierwotnie odbyć 26 maja?
Witam,

szukam stajni żeby wstawić 4 konie, okolice krosna tak do 60 max. Czy ktoś może coś polecić? Uchwaty, Lalin to wiem, może być kameralna stajnia, prywatna. Ktoś coś może polecić?
blackhorse, trochę poniewczasie, ale jutro są egzaminy w Zabajce  😉

kasia&figa, szkoda, że Krosno, bo u nas od lipca będzie kilka miejsc, tylko nie wiem czy 3, czy dałoby radę dla 4 - ojkielnarowa.odt.pl
Witajcie, wybieram się w połowie lipca na kilka dni do Jarosławia, szukam stajni gdzie można by było pojeździć, ew zobaczyć piękne podkarpackie tereny 😀 Polećcie coś w miarę niedaleko od Jarosławia 😀
galopada_   małoPolskie ;)
23 czerwca 2012 19:11
ginuha do nas z Jarosławia masz ok 80km  😉
Obawiam się że dla mojego TZ to będzie za daleko żeby zawieźć mnie na koniki ;P
Jako że 3 tygodnie wakacji spędzę w domu właśnie na podkarpaciu,
planowałam jeździć tam konno.
Jedyną stajnią w okolicy jest stajnia w Hawłowicach.
Ktoś z was tam był? Jak owa stajnia się sprawdza?
Jakie konie? Bo ja tam byłam tylko ogólnie, obejrzeć ośrodek, nigdy natomiast nie wsiadałam.
m.indira   508... kucyków
24 czerwca 2012 09:25
masz PW, jak cos pisz do Drobnej trzyma u nas konia to Ci odpowie, tylko pewnie dopiero w poniedziałek bo jest teraz na zawodach z moją ekipą
No to ja od wczoraj z koniną w Kielnarowej :-)

Prosimy o przyznawanie się, kto tam jeszcze z re-volty stoi/bywa? Koniara 79 to wiem i kto jeszcze?
Właścicielka Hermesa też tu chyba bywała?
Teraz mam bliziutko, no zobaczymy co się uda zrobić z koniem, niemowlakiem i aktywnym 4,5 latkiem 🙂
Qwash, bywam a właściwie to bywałam swego czasu nawet z końmi.... 🙂 Teraz wpadam na okolicznościowe imprezy.... 🤣
Insomnia_90   equo ius civile
11 lipca 2012 18:07
też się melduje ;-) Witam serdecznie przez forum także  właścicielkę "koniny" o najbardziej oryginalnym imieniu w stajni ;-)
Brzezinka a to fajnie, może się spotkamy teraz częściej niż raz na dwa lata :-)

Insomnia hej :-) a Ty nie miałaś nicka w którym było coś z Hermesem? :-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się