ciąża, wyźrebienie, źrebak

Ircia   Olsztyn Różnowo
12 kwietnia 2012 13:24
Ircia2  wstawiaj zdjęcia siostrzyczki mojego Impulsa  😅
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
12 kwietnia 2012 16:37
Ja dziś byłam u mojego KLEJNOTA 🙂

Z tej okazji że wzięłam aparat porobiłam mu pare fotek. No robi się z niego nie lada czupiradło. Do tego zauważyłam że oczy mu jaśnieją i robią się "błękitne". Jedno takie "rybie" nawet 🙂 Aż się boję co z niego wyrośnie. Ciekawski jest niesamowicie. Dziś łaził po podwórku z mamuśką i stwierdził że to nuda i wlazł do dużych klaczy na padok przez ogrodzenie. Na szczęście z klaczami chodzi wałach szetlandzki który stanął w jego obronie jak ojciec 🙂 eh te maluchy 🙂

Zabawa moją rękawiczką:


Na wybiegu:


Rozwijamy zawrotne prędkości:


Wysokie foule 😀


No i się zmęczyłem więc do mamusi: (tu widać jego niebieskie oczko):


No jak sąsiedzi przyszli to muszę się przywitać i sprawdzić kto to :


POZDRAWIAMY wszystkie końskie maluchy  😀
Alicja- jeszcze nie obcykał, że może wyjsć pod płotem?
Też o tym pomyślałam 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 kwietnia 2012 23:58
Ależ on jest genialny 😀
marysia, ansc - Alicja napisała, że obczaił trasę ucieczki 😉
Alicja
Urocze dziecko  😍, to szetland ?
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
13 kwietnia 2012 09:54
Ircia jak tylko uda mi się zrobić fotki dobrej jakości to wstawie.
Wszystkie wasze maluchy przesłodkie🙂 niech się zdrowo chowają!
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
13 kwietnia 2012 18:29
armara tak to szetland 🙂 mamusia niestety NN ale tatuś dobry szetlandzki papierek :P
Kurczak tfu tfu - dzięki  :kwiatek:
marysia550 no obcykał bo tak właśnie wlazł do dużych koni na padok 🙂
z radością informuję, że dzisiaj o 3:55 przyszedł na świat kolejny maluch 😍 jeszcze go nie widziałam, ale z tego co wiem to jest rudy i duuuży (tak duży, że trzeba było kobyłe szyć 😵 )
lecę do stajni 💃
fruity_jelly bez zdjęć to tu lepiej nie wracaj  😁
mój ma już miesiąc i jest mały problem. miał ranki na stawach skokowych z tyłu, myśleliśmy, że uderzył/obtarł, ale się okazuje, że on gryzie się... co robić? spotkał się ktoś z takim zachowaniem ?  🙄
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
14 kwietnia 2012 17:59
alicja słodkie to wasze maleństwo 🙂 Te króciutkie nóżki 🙂

a tu Easter wstydliwy:



powolutko sie pokazuje:



bo ogr w koncu jest



no i w calej krasie:



trza giry policzyc :



i startujemy

Ircia   Olsztyn Różnowo
14 kwietnia 2012 19:22
Condina cóż będę pisać... 😍
no to oficjalnie przedstawiam: bezimienny jeszcze ogierek od klaczy Mona Lisa młp po ogierze Agrest młp
jest cudowny 😜 przyjazny do ludzi chociaż trochę się jeszcze wstydzi 😁 i ma 115 cm w kłębie w pierwszym dniu życia 😵



Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
14 kwietnia 2012 20:08
O, matko, ale gigant  😲 😲
fruity_jelly- będzie... spory  😉 😎 😁
Rudy jest boski oczywiście.  🙂
szczerze, do tej pory się dziwię jak on się w tym brzuchu upakował że się zmieścił 😁 ale mamuśka ma dobrze ponad 170cm to się chyba w mamę wdał. zresztą.. dla mnie bomba 😎
podoba mi się strasznie odcień tego rudego, taka czekoladka 🙂 prawdopodobnie będzie miał też cztery skarpetki 🙂
fruity_jelly ale wielkokoń będzie 😲 moja ma 120 cm. w kłebie (jako 8 latek  😁 )
ale wielgachny zrebol! cudo

Condina- Easter wstydliwy na 4 zdjeciu wymiata... ideał!
dziękujemy :kwiatek:
ciągle nie mamy koncepcji na imię, chyba musimy jakiś plebiscyt zrobić 😀 ja na razie roboczo mówię do niego dzidzia albo wiewiór, bo ogon ma jak kita u wiewiórki i uszy też jakieś takie.. wiewiórcze, tylko pędzelków na końcu brakuje 🤣
a u nas nowy lokator 🙂 urodzony dziś nad ranem 🙂
jestem śliczny i duuuuuuuży 🙂

og. Mistral kf (Harlem kf - Miss kf po Grafit kf)




czekamy jeszcze na jednego 🙂
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
15 kwietnia 2012 18:38
Zygzak, fruity ___ gratki 🙂 fajowe 🙂

dawac wiecej fot!!!! ja kochac maluchy!! choc one nie zawsze mnie  🤣 🤣  ale ja je bezwarunkowo  💘

Złota, Ircia __ dzieki  :kwiatek:
Condina
Ty wiesz, że ja jestem najwiekszą fanką Easterka, ciacho Ci rośnie. Pilnuj dobrze, a jak zniknie to wiesz gdzie szukać  😁
fruity_jelly
Gratki, kawał chłopa - niech się zdrowo chowa  💃
Piękne te wasze maluchy 🙂
A ja mam pytanie trochę z innej beczki.Taraz od maja jak pojawi się trawa na łakach podawać klaczy źrebnej witaminy czy trawa łąkowa wystarczy do pokrycia zapotrzebowań witaminowych ? A takie witaminy jak DOLFOS Horsemix Mare  może ktoś stosował ?
dzięki dziewczyny :kwiatek: jeszcze dwie fotki małego, więcej będzie po pierwszym spacerku, bo mam tylko brzydkie boksowe 😤
no cześć 🙂


mam jeszcze pytanie, pisałyście, że wywalacie na jakiś czas lizawki z boksów coby źrebak ponadprogramowej sraczki nie dostał. kiedy można z powrotem ją wstawić? 👀

edit: dwa razy to samo zdjęcie wstawiłam 🤦
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
16 kwietnia 2012 07:48
słuchajcie, jak to jest z tymi preparatami mlekozastęczpymi ? który najlepszy ? i czy można karmić takim bebiko ludzkim ??
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
16 kwietnia 2012 10:39
To i ja wstawię Unitrę,córcię Uni i Elektora urodzona 11.04.2012
ale świetne są Wasze maluchy  😜
niech zdrowo rosną!  😀
No ,na ten rok , mam dosyć. W nocy przyszedł na świat ostatni oczekiwany ,w naszej stajni. Jutro ,lub po jutrze zrobię zdjęcia, to wrzucę na re-voltę. 🙂
ten to dopiero jest gigant  😉 😁
fruity_jelly  jejciu jest piękny  😍 ja proszę więcej zdjęć  🙂
:kwiatek: więcej może w weekend jak będzie ładna pogoda i wyjdzie pierwszy raz na dwór, co też zależy od kondycji mamuśki, bo ma pozszywane to i owo 🙄
młody dzisiaj odkrył ile przyjemności może być w drapaniu zgrzebłem. a jak się drapie po szyjce to już w ogóle jest najlepiej na świecie, robi taaaakie miny zadowolone i próbuje odwzajemnić pieszczoty wiskaniem 😀 w ogóle jest bardzo grzeczny, podchodzi już śmiało, daje się dotykać, nie gryzie ani nie kopie
a to jaki instynkt macierzyński się w matce obudził to jest niesamowite. na początku nie wiedziała chyba o co chodzi, a teraz niech no się tylko sąsiadka z boksu obok odezwie albo krzywo spojrzy na małego to uszy po sobie i z zębami 😲 co chwila sprawdza czy gdzieś dziecko nie zginęło, czuwa nad nim.. strasznie fajnie jest to obserwować 🙂 i to jak mały poznaje świat, dzisiaj już koniecznie chciał spróbować co mama ma dobrego w żłobie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się