Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

oceniamyjazdy  (Ocena, 18) 13 min. temu o godz. 22:16 spam
wiesz co, wyslij mi link do zdjecia z fbl wraz z notką poniewaz jak mi wysyłasz samo zdjęcie to nie mam pewnosci czy to z twojego fbl 😉

galopada  (Aleksandra Wianecka, 20) 11 min. temu o godz. 22:17
http://www.photoblog.pl/galopada/111876698
liczę na szybką ocenę!

oceniamyjazdy  (Ocena, 18) 2 min. temu o godz. 22:27 spam
wątpię ze będzie szybko 😉 dużo twoich koleżanek z re volty się też zgłosiło.. no ciekawe dlaczego ;d nie bede wam odbierała zabawy :>


cholera  😁
wątek zamknięty
buuuu 🙁 nawet ja chcialam sie zglosic, ale zastanawialam sie jak to zrobic, nie majac fotobloga...  😁
wątek zamknięty
no ale napisała, że nie odbierze nam zabawy więc mam nadzieje ze dowiem się co robię zle na moim biednym koniu  😎
wątek zamknięty
Ciężkawo... do pięt się nie przyczepi...
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
16 kwietnia 2012 21:51
Dworcika o tym samym od razu pomyślałam! 😁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
17 kwietnia 2012 08:05
galopada_ o kurde ;/ może udziela się na forum, a my nic nie wiemy  😵
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2012 10:37
oceniamyjazdy ujawnij się  👀
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/siwaa26/120663949/3.html

Podoba mi się  podłoże i ogłowie zrobione z kantara i sznurka sizalowego... Ale najważniejsze, że kask jest :>
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
17 kwietnia 2012 14:58
Mnie się bardziej podoba ta przeszkoda  😁 Taka... krosowa  😁
A kask to powiem szczerze taki raczej pozytywny kwiatek patrząc na większość fotek tego typu wrzucanych tutaj  😉
wątek zamknięty
Z kasku się cieszę, może nadałam mojej wypowiedzi, niechcący, za bardzo ironiczny wyraz 😉

A teraz, nie wiedziałam gdzie to dodać, nie z fotobloga, jedni będą krytykować, inny podziwiać - ale kwiatek 😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 16:39
Mamy wątek specjalnie dla końskich filmików 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
17 kwietnia 2012 19:06
duarka, a co tu jest kwiatkiem?
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/oceniamyjazdy/120650037/http-www-photoblog-pl-nusima-1.html 
Nanana, zdjęcie kogoś z forum? 😀

Widać rozluźnienie konia w skoku.Ma ładne ułożenie nóg przednich (mogłyby być wyżej troche), ale przeszkoda nie jest jakoś niewiadomo jak duża więc w niczym to nie przeszkadza. Prawidłowo siedzisz jak na tę faze lotu, a raczej odbicia. Masz idealną linie ciała do konia (równoległą). Dobry kontakt z pyskiem konia. Jedynie co masz źle z ręką to wygięcie za mocne w nadgarstku.
Podsumowując, widac zgranie między Toba a tym koniem, że ufacie sobie nawzajem 🙂


Nie wiem jak wy, ale ja już leżę 😂
wątek zamknięty
'rozluźnienie konia w skoku'?
czy ja o czymś nie wiem?  👀
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 kwietnia 2012 19:31
Ja padłam przy tych nogach konia.
Nauczy mnie ktoś, żeby mój koń w skoku podnosił nóżki wyżej ? 👀
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
17 kwietnia 2012 19:32
Ojezu, to coś jest z Elbląga... Może powinnam się na trening zgłosić jak do domu przylecę? Dwa lata na koniu nie siedziałam, ale taka trenerka cudowna to na pewno w 20min mi wszystko przypomni i będę jak miszczu świata jeździć  🏇
wątek zamknięty
In., ja tak samo pomyślałam  🤣 Jestem ciekawa kto to, nasz elbląski jeździecki światek do dużych nie należy, więc możliwe, że znam, hmm 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ja bym chyba musiała całą wymianę wiadomości z pb tu wstawić, bo aż nie wiem od czego zacząć 😁 oceniamyjazdy poprawiała mi humor przez kilka ostatnich dni.
wątek zamknięty
Dworcika - dawaj  😜
wątek zamknięty
Ja bym chyba musiała całą wymianę wiadomości z pb tu wstawić, bo aż nie wiem od czego zacząć 😁 oceniamyjazdy poprawiała mi humor przez kilka ostatnich dni.


aww.. czekamy😀
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/oceniamyjazdy/120650037/http-www-photoblog-pl-nusima-1.html 
Nanana, zdjęcie kogoś z forum? 😀

Widać rozluźnienie konia w skoku.Ma ładne ułożenie nóg przednich (mogłyby być wyżej troche), ale przeszkoda nie jest jakoś niewiadomo jak duża więc w niczym to nie przeszkadza. Prawidłowo siedzisz jak na tę faze lotu, a raczej odbicia. Masz idealną linie ciała do konia (równoległą). Dobry kontakt z pyskiem konia. Jedynie co masz źle z ręką to wygięcie za mocne w nadgarstku.
Podsumowując, widac zgranie między Toba a tym koniem, że ufacie sobie nawzajem 🙂


Nie wiem jak wy, ale ja już leżę 😂



O jestem i ja ;D eh musimy sie nauczyć podnosić wyżej nogi ... 😂
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 kwietnia 2012 21:07
Bumm jak się już nauczycie, to daj mi znać, bo ja za cholerę nie potrafię dojść jak konia tego nauczyć. A chciałabym żeby moja kobyła tak umiała, szybciej się sprzeda jak wyżej nóżki będzie podnosić 😁
wątek zamknięty
Poprosilam o ocenę mnie i konia. Żeby ją nieco podkręcić (pozdrawiam oceniamy jazdy 😉 ) zasugerowałam, że "wydaje mi się, że siodlo źle leży". No i poszłoooo:

ona
Jeśli nie opanowałas jeszcze poprawnego siodłania, to co ty wgl robisz na koniu ? Proponuję zapytać się moich koleżanek na re-volcie, one są mocne w gębie przymajmniej przez internet  🙂

ja
Nie pisałam o poprawnym siodłaniu, ale o dopasowaniu siodła, a to moim zdaniem różnica. Żeby dopasować siodło trzeba mieć jednak większą wiedzę niż, żeby go poprawnie osiodłać. Siodło leży w dobrym miejscu, ale czy leży dobrze?Czyli na temat jazdy niczego się nie dowiem?

ona
wiesz... siodło to w większości musi pasować pod twoe 'siedzenie' a zeby uniknąć niedopasowania do konia to najlepiej miec rozmiar S ...

ja
S?Jaki "S"?A już zakładając, że jednak na tym koniu siedzę, to możesz coś jednak o tym powiedzieć? O mnie? O koniu?

ona
tak, S np 17,5 S ... S'ka jest uniwersalna i pasuje na większość koni , a o sobie to juz sama sobie napisałaś ; ]

ja
Czyli więcej błędów nie ma?A koń?Ten koń jest duży, bez kłębu, myślisz, że S będzie pasować?

ona
co do cb to jeszcze pięta w dół , dajesz koniu sygnały piętą a nie łydką, a co do konia to ze zdjęcia wynika że nawet dobrze idzie ale nie wiem czy to mi sie wydaje czy tak jest/było - probujesz go na siłe ściągnąc z głową w dół , S pasuje na wiekszość koni i tak własnie mysle ze by Ska na niego tez pasowala

ja
Ale my mówimy o rozstawie łęku czy wielkości siedziska? Bo mówisz, że na niego S, a wcześniej mówiłaś, że S to 17,5" i teraz nie wiem 😉Ten koń mocno wybija i trzeba go na początku jazdy trochę powyginać, bo jak podnosi głowę, to kłus jest trudny do wysiedzenia. A co z zadem?

ona
nie, nie mówiłam że S to 17,5 , podałam przykład że rozmiar 17,5 S bo moze być np 17,5 M itd , na zdj wygląda na to ze ładnie podstawia zad

ja
No ale S chyba by było za ciasne na takiego konia. Przecież to najmniejszy lęk. Poza tym widzialam, że siodła mają raczej rozmiary łęku: 31,32,34 itp. Nie spotkałam się z S, M itp. A 17,5" to chyba rozmiar siedziska a tego się chyba nie dopasowuje do konia?Jeśli ładnie podstawia zad to dlaczego mam nie wsiadać na konia?

ona
to 17,5 to nie jest dopasowanie do konia tylko do cb... a ile ma ten kon w klebie ?

ja
Nie wiem dokładnie, ok 1,65. Wiesz, to jest ślązak. Dlatego nie jestem pewna czy tak wąski rozstaw byłby odpowiedni.

ona
no to jesli slazak to M ... ale na zdj nie wyglada na tak duzego

ja
Spory jest. Ciężko na niego siodło dobrać. A "M jakiej numeracji odpowiada? 31? 32? 33? 34?A pisałaś o re-volcie, chodzi o to forum? Trochę boję się tam odezwać :/ Jesteś tam zarejestrowana?

ona
nie, nie jestem

ja
To o jakich koleżankach pisałaś? O.o Możesz kogoś konkretnego polecić? Ty mi chyba już nic więcej nie pomożesz?

Odpowiedzi się nie doczekalam. I śmiem wątpić w ewentualne jej otrzymanie 😁

zdjęcia
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 21:20
http://www.photoblog.pl/plamam/120715723/appassionata.html   😂


Hahaha, na filmiku to fajnie wygląda 😂
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 kwietnia 2012 21:27
Dworcika boisz się wchodzić na re-voltę ? 😁 Biedactwo Ty nasze ! :przytul: ... 😂
Padłam 😀
wątek zamknięty
No tak trochę to się jednak boję. Że znowu się zasiedzę i zostanę na zbyt długo...
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
17 kwietnia 2012 21:54
Już zaczynałam zgrzytać zębami jak po raz kolejny pisałyście o oceniamyjazdy, bo to już jest tak straszliwie nudne, że masakra, no ale teraz to mi Dworcika bardzo humor poprawiłaś 😁
wątek zamknięty
"S-ka" to by tu wyszła jak stringi nagrzbietne chyba. S, S, S... nie kojarzę.
Cieszę się jednak, że ta rozmowa nie tylko mnie śmieszy 😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 kwietnia 2012 21:59
Dworcika, S od Superdopasowanedoślązaka 😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.