Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Coś w tym może być.
I kucykową gapę pod mój zad. Wyjdzie idealnie.
wątek zamknięty
Dworcika - nie ładnie tak konia w dół na siłę ciągnąć!  🤬
no i to siodło S (superuniwersalne)  😁
wątek zamknięty
Hahahahahaha, no nie mogę  🤣 Ja zawsze myślałam, że najpierw trzeba siodło do konia dopasować, a potem się o wygodę martwić, ale byłam głupia 😵
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 kwietnia 2012 09:05
W moim siodle Rexine jest rozstaw łęku M (medium), a były jeszczę ,,wąski" i ,,szeroki". A nie mam pojęcia, jaki to rozstaw (31? 32?). I ta M uniwersalna nie jest. Siodło stało się za wąskie... Ale nie jest to wszechstronna 17,5"s tylko 16"M  😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 kwietnia 2012 09:17
To po jakiego grzyba ktoś wymyślił wymienny przedni łęk, skoro siodło w rozmiarze "S"( 😂 ) pasuje na każdego konia?  😵

EDIT: Dodałam zdjęcie do oceny 🙂 O takie oo: http://www.photoblog.pl/mozii/92198588/moj-mistrz.html
wątek zamknięty
ooo Mozii no Ci powiem, że jesteś zgarbiona i masz za nisko rękę i bardziej pięta w dół  😁 😁 😜 😜
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
18 kwietnia 2012 15:31
ooo Mozii no Ci powiem, że jesteś zgarbiona i masz za nisko rękę i bardziej pięta w dół  😁 😁 😜 😜


... I noga trochę głębiej w strzemię!  😁
wątek zamknięty
z tą Ską siodła to ona chyba rozumuje rozmiarówkę siodeł tak, jak jest np. w czaprakach Mattesa czy cuś 😀 😁

a kto oglądał wczoraj Kubę Wojewódzkiego?  😁 😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
18 kwietnia 2012 15:38
"Witam!
Nie!
Pozdrawiam!
PS. koleżanka z re votly wytknęła ci juz pare błędów 😉 no nie garbisz się tylko pochylasz 😉"

Taką wiadomość dostałam na phb w odpowiedzi na moją prośbę o ocenę  😁
wątek zamknięty
Ojej... obraziła się? 😁

E tam... wierzy ktoś w przypadek istnienia tego bloga? 😉
wątek zamknięty
Mozii przepraszam sprostowanie - pochylasz się
ale ja się nie znam to wiesz, wybacz ten błąd  🙇 😜
wątek zamknięty
Ciekawa jestem skąd nasza Pani z Elbląga dowiedziała się o naszym kochanym forum..  🍴
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2012 19:52
wątek zamknięty
z tą Ską siodła to ona chyba rozumuje rozmiarówkę siodeł tak, jak jest np. w czaprakach Mattesa czy cuś 😀 😁


przecież Daw Magi mają taką numerację (a raczej literację) rozmiaru łęku  🙄
http://www.daw-mag.pl/catalogsearch/result/?q=rozstaw+%C5%82%C4%99ku
wątek zamknięty
PumCass   zachowaj zimną krew!
18 kwietnia 2012 20:16
A widzieliście kaskokapelusz? 😀


ale kask jest  😉
i jak się tak dokładniej nie przyglądać to wcale aż tak w oczy się nie rzuca  🤣
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 kwietnia 2012 20:20
Misskiedis najważniejsze, że kask jest. Dla mnie to żaden kwiatek 😉
wątek zamknięty
obroża, szczeniak gratis, rozwaliło mnie to  😁
wątek zamknięty
Intryga, gdzie? 🤔
wątek zamknięty
http://www.24opole.pl/438920,Sprzedam-OBROZA,ogloszenie.html
ups, odp dodałam nie do tego wątku  😡 ale skoro tak to i tu wkleje, bo nikt nie wie o co chodzi 😁 przepraszam  :kwiatek:
wątek zamknięty
'Gratis oddam... 600zł'  😁
wątek zamknięty
Takie promocje, tylko w polsce  👀
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
18 kwietnia 2012 20:58
Misskiedis najważniejsze, że kask jest. Dla mnie to żaden kwiatek 😉


A dla mnie kwiatek ale pozytywny 😉
wątek zamknięty
Time, Intryga, to z powodu zakazu sprzedaży zwierząt z niezarejestrowanych hodowli i czegoś tam jeszcze. mniej kwiatek, a bardziej "Polak potrafi" 😉 dodawać gratisów nikt nie zabronił.
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 kwietnia 2012 21:16
Dokładnie, ew. można też napisać "oddam za zwrot kosztów utrzymania", czyli cena każdego psiaka to np 500zł, nikt nikomu nic nie zrobi, bo nie ma do tego podstaw, tym bardziej, że nie da się udowodnić tego, że akurat te 500zł się na jedne szczenię w ciągu jakiegoś tam okresu czasu wydało 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
18 kwietnia 2012 22:01
PumCass, i od słońca chroni, a na hali ładnie wygląda :P
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 09:15
oceniamyjazdy   (Ocena, 18) wczoraj o godz. 18:31 spam
Miło. Nie zapomnij na rv sie pochwalić 😉

mozii (Patrycja, 21)
Och! Oczywiście, że się pochwaliłam! W końcu moje koleżanki z re-volty Cię wyręczyły, tak więc powinnaś im podziękować 😉 Wystarczyło zrobić kopiuj- wklej z ich wypowiedzi, nawiasem mówiąc ironicznych 😉 Czy kiedyś zobaczymy twoje zdjęcie na koniu?

Rozmowy ciąg dalszy  😁 A taki kask to dobry patent na hali jak słońce przez świetliki za mocno przygrzewa  😀
wątek zamknięty
co prawda oceniamyjazdy prawi niezłe farmazony, ale podziwiam to z jaką klasą i opanowaniem przyjmuje nabijanie się z Niej/Niego w tym wątku  🙂.
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 10:21
oceniamyjazdy  (Ocena, 18) 34 min. temu o godz. 10:45 spam
Nie jestem tak dziecinna jak ty, na re volcie swoje racje wyglaszacie nie wiedząc ze są rozmiarowki S , M itp Haha powodzenia 😉

mozii  (Patrycja, 21) 4 min. temu o godz. 11:15 nieprzeczytana
No poczułam się dotknięta... Dziecinna w czym? Poddawaniu się Twojej ocenie? Może Ty poddaj się ocenie innych, dobrze Ci zrobi 😉W czym są? W rozmiarze siedziska? Kpisz czy o drogę pytasz? Tak się składa, żenie ma takiej rozmiarówki dla SIEDZISK. A żeby było jeszcze zabawniej to DawMag oczywiście używa literówek jako oznaczeń, ale dla danego typu siodła i rozstawu przedniego łęku. Ale ok. Skoro tak mówisz, to powiedz mi ile stopni ma łęk w rozmiarze S?

Zostałam posądzona o infantylność, bo poprosiłam o jej zdjęcie z jazdy...  😵 Idę skoczyć z krawężnika...  😕
wątek zamknięty
Nie no... oceniamy jazdy po prostu się bardzo nieskładnie wypowiadała. "S-ka" dla ślązaka miała być właśnie rozstawem łęku. I do tego siedziesko 17,5 dla mnie. Chyba. Niemniej jednak za diabła go w tym nie widzę, śmiem twierdzić, że i sugerowane "M" byłoby dla niego katorgą. I nadal nie wiem jak to przełożyć na rozmiarówkę innych marek. Nie wszyscy operują systemem S, M, L 😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 10:30
Taką rozmiarówką operuje w zasadzie tylko DawMag. Inne firmy podają w stopniach rozstaw przedniego łęku. Łęk standardowy to 30 stopni. Zaręczam Ci, że fragmenty naszej rozmowy otrzymam w odpowiedzi na moje pytania  😁
DawMag ma od S do XL. Chcąc to dopasować do ogólnej rozmiarówki łęków, to będzie odpowiednio S= 29 stopni, M= 30, L= 31, XL=32.

UWAGA DLA OCENIAMYJAZDY!!!
Jak masz mi odpisać tym samym co napisałam tutaj, to nie odpisuj wcale  😅


EDIT: literówka 😉
EDIT2: Mina tego konia -->  😂 😂 😂 😂
http://swiatkoni.pl/gallery-photo/170291.html
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.