Olsztyńscy voltowicze

Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2012 14:01
Kaktus Morena Siedlisko ? Nad jeziorem, w polach... Zresztą zależy, co chcesz mieć pod nosem 🙂
jezioro i las 😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
18 kwietnia 2012 08:26
jezioro i las 😉
    POLECAM  http://www.maltanka.pl/
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
20 kwietnia 2012 20:42
MAM PYTANKO 😉, orientujecie sie moze kto urzycza  przyczepy do przewozu koni ❓ BARDZO BARDZO PILNE
Ircia - sliczne malenstwo 🙂
Kaktus - mniej kameralne, ale tuz nad jeziorem Manor Hotel w Olsztynie, a bardziej kameralne http://www.samsara.mazury.pl w Łukcie 😉


Czy ktos z Olsztyna wybiera sie na Dągowiadę i miałby jedno wolne miejsce w trajlerze dla wałacha ?  :kwiatek:
ircia2   KARULA ZOŁZULA:)
21 kwietnia 2012 19:47
Angeel  :kwiatek:
sorki pewnie wyskoczę jak wariat
co to jest Dągowiada?
zawody, które organizuje Iza w Dągach  🏇
blackmare   ,,Pracuj nad sobą a z koniem się baw"
22 kwietnia 2012 16:01
Wielka prośba do ,,Olsztyńskich"  🙂
Czy znacie może jakieś fajne stajnie mieszczące się z północnej strony Olsztyna (w stronę Dywit, Barczewa, najlepiej jak najbliżej Słup) prowadzące pensjonat i posiadające aktualnie wolne boksy? Mam co prawda wstawiać konia do Tuławek ale nadal mam co do tego watpliwości.. Może macie jakieś opinie na temat tej stajni? Może być jak najbardziej na pw.
Pozdrawiam  :kwiatek:
Najblizej slup sa kiezliny 😉 nie wiem jak tam aktualnie z boksami, osobiscie mialam tam konia i jezeli chodzi o opieke i troske to absolutnie bez zarzutow 🙂
panterka tak jak Sillke napisała zawody, które są organizowane u nas w stajni. W tym roku odbędą się 26.05.2012. Wszystkich serdecznie zapraszam !

Teraz z innej beczki  😉 mam do oddania 3 kozy tylko w DOBRE ręce.  🤣 Jeśli wiecie kto byłby zainteresowany to proszę o kontakt.
Malina_M - dzwoń śmiało pod numer podany w moim poprzednim poście . Wszystkiego się dowiesz  😀. Ja będe oglądać tor chyba w środę .
Również polecam Kieźliny, na razie nie ma wolnych boksów, trzeba by było dzwonić w tej sprawie do właściciela, a nuż widelec się coś zwolni.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
27 kwietnia 2012 13:30
Witam jako że w wątku o wetach nie dostałam odpowiedzi zapytam jeszcze tutaj:

czy ktoś może mi powiedzieć cos o tych weterynarzach? - jakieś opinie którego byście polecili?

-Piekałkiewicz Wojciech
-Peczyński
-Raś
-Katarzyna Strzelczyk
-Kossakowski
-Zbigniew Wróblewski
-Justyna Gaładyk

oraz czy orientujecie się ile wet (z tych wypisanych) bierze za zdjęcia RTG (który w ogóle je wykonuje)?
potrzebuje wet głównie od nóg (jako że najbardziej zależy mi na sprawdzeniu pod tym kontem) oraz aby ogólnie zbadał konia.
Zdjęcia RTG robią na pewno Peczyński, Piekałkiewicz, Raś. Ja robiłam mojemu koniowi z 1,5 roku temu i płaciłam 50zł od zdjęcia plus dojazd. Zdjęcia robił mi Piekałkiewicz, i to jak dla mnie jedyna rozsądna osoba. Zdjęcia dostałam na płytce i mam je do dziś. Nie polecam tych olszyńskich wetów, mają stary sprzęt, nie nagrywają na CD i każdy z nich mówi co innego 😉.
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
28 kwietnia 2012 08:17
Poszukuje właśnie z okolic bo tam mamy oglądać konia i myślałam, żeby znaleźć kogoś na miejscu bo jednak ciągnąć weta z Warszawy jest średnio wykonalne. Ale dzięki za opinie :kwiatek: zawsze to jakiś pogląd na sytuację.
Całkiem ucichło jakoś 😉 więc przerywam ciszę 😉 Czy ktoś obecny lub nie na zawodach w Novum mógłby podrzucić jak się nazywają koniki ze zdjęć  :kwiatek:
Pierwszy to Net a drugi nie wiem niestety 🙁
Drugi jak dobrze pamiętam to Tara z Mątek.
Tak, sillke dobrze pamięta, że to Tara z Mątek.
Dzięki za info  :kwiatek:
Olsztyniacy , czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i niedrogiego  weterynarza z Olsztyna który ma sprzęt aby wykonać USG ścięgien.  :kwiatek:
oooooooooo jak moj kochany necik ladnie wyszedl  :kwiatek:
Ładne konisko to i ładnie wyszło 😉
jej! jakie ładne zdjęcie, moje i Neta. 🙂 masz może jeszcze jakieś w zanadrzu?
i jeśli ktoś by miał jakieś moje zdjęcia to chętnie przyjme 😀
1 maja  😉
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
02 maja 2012 17:02
Olsztyniacy , czy możecie mi polecić jakiegoś dobrego i niedrogiego  weterynarza z Olsztyna który ma sprzęt aby wykonać USG ścięgien.  :kwiatek:
                  Polecam Marte Jaskólską ma nowy sprzęt,🙂
Również polecam panią Martę Jaskólską, ostatnio przyglądałam się jak robi USG ścięgien i ma mega wiedzę 🙂
Olsztyniacy przypominam o zbliżających się zawodach w Dągach i oczywiście zapraszam serdecznie. Już można się zapisywać 😉 Jest tylko jedna zmiana w propozycjach bo zamiast konkursu skoków klasy P będzie konkurs 5 przeszkód (70-110 cm)  🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się