Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 kwietnia 2012 13:05
Mozii miałaś skoczyć z krawężnika ... 🤔
Jeszcze żyjesz ? 😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 13:26
Za niskie krawężniki mam koło pracy choroba...  😁
wątek zamknięty
Dworcika, z tego co wiem, to bakster ma plecy co najmniej tak szerokie jak hersztu, jak nie bardziej 😉 ciekawa jestem jak kolezanka chce zapakowac go w S 😉
Mozii, maly off, ale wydaje mi sie, ze twoje przelozenie rozmiarowek jednak nie jest dobre- lek XL w daw magu, to prestigowskie co najmniej 38. wiem, bo nawet na mojego konia jest za szeroki, a to wyczyn 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 14:39
Nie spieram się, ponieważ do końca nie wiem 😉
Co nie zmienia faktu, że koleżanka pt. oceniamy jazdy ma o tym raczej marne pojęcie 😉
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2012 15:39
katija, jesteś pewna? ja mam xl dla Kudłatka i hmm chciałoby się jeszcze ciapkę poszerzyc 😉
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
19 kwietnia 2012 15:41
Najlepiej byłoby po prostu zmierzyć rozstaw tego łęku, albo zrobię co innego- zadzwonię do szefa i on mi powie jak co wygląda w stopniach w DawMagu  😁
wątek zamknięty
Mozii tylko z dywanu na podłogę nie skacz !  🤣
wątek zamknięty
katija, no kawał chłopa jest i zaręczam, że S-ka byłaby jak stringi nagrzbietne.
wątek zamknięty
Dworcika moja mama jak to usłyszała to popluła się kawą  😂
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 kwietnia 2012 22:06
Intryga Twoja mama taka duża dziewczynka, a jeszcze kawą pluje ? No masz ! Toż to dopiero kwiatek ! 😁
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
20 kwietnia 2012 10:04
Mozii tylko z dywanu na podłogę nie skacz !  🤣


To byłaby piękna śmierć...  :jogin: :jogin:  😁 😁
wątek zamknięty
Mysza ojej, wydało sie  😡
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
21 kwietnia 2012 20:19
🤔
Przeniosło się na Polskę ... 😵
wątek zamknięty
Czym ona ma... zrobione brwi? wygląda jak permanentny, ale dziecku by chyba nie zrobili..  🤔
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 kwietnia 2012 20:42
pewnie henna albo kredka ale wygląda paskudnie ble
wątek zamknięty
o mamo, oglądam to na TLC i do tego do czego posuwają się rodzice przekracza wszelkie granice, np. spryskiwanie dziecka w tym wieku tymi dziwnymi farbami żeby na konkurs było opalone?! 😲
skraca się tym dzieciom całkowicie dzieciństwo, a raczej je zabiera, kto by pomyslał, że jeszcze kilka lat temu biegało sie po drzewach, wracało całym brudnym i mokrym bo przy skoku przez rów zle się wyliczyło i skąpało się ... 🙄
wątek zamknięty
In.   tęczowy kucyk <3
21 kwietnia 2012 23:27
Ja nie widziałam ani razu, żeby na solarium brali, tylko spryskiwanie. Nie wydaje mi się, żeby gdziekolwiek pozwolili dziecku na solarium, nawet na minutę wejść  🤔wirek:

edit:
Właśnie oglądam jeden z odcinków na DMAX i już omijając różne kwiatki z pierwszych trzech minut, to co mnie przeraziło - dziewczynka "wjeżdżająca" na scenę na ewidentnie z tego niezadowolonym szetlandzie... Cudowne  🙄
wątek zamknięty
o to mi chodziło a napisałam to inaczej, poprawione  :kwiatek:
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/wacusiowa11/121034497  mam nadzieję że to nie jest ruchliwa ulica ;/
wątek zamknięty
Nawet gdyby była to zwykła wiejska droga przez, którą cokolwiek przejeżdża raz na dzień to i tak sam pomysł jest niefajny  🙄
wątek zamknięty
jak mi ktos powie jak zmierzyć, to mam mierniki gotowe z DawMaga wysłane, i mogę powiedzieć dokładnie jak to wg mierników wygląda😉

a kolezanka oceniamjazdy chyba do najmłodszego pokolenia nie należy, bo ono zionie agresją, a tu mamy totalny spokój i olewkę 😉
wątek zamknięty
Misskiedis, to jest normalny kask z doklejonym taśmą izolacyjną tekturowym rondem 😀 U nas dzieciaki na obozach miały na koniec turnusu pokaz dla rodziców, często jakąś historyjkę z podziałem na role, narratorem, odpowiednią muzyką i przebraniami 😀 To był akurat pokaz indiańsko-kowbojski, sama osobiście brałam udział w klejeniu tych "kapeluszy" 😀 Robiliśmy też pokaz do muzyki baletowej, z różowymi spódniczkami z krepy a`la tutu, pokaz "kung-fu panda" z malowaniem twarzy i przyklejonymi uszkami do kasków, pokaz Harrego Pottera z kapeluszami na kaskach - mówię Wam, kupa śmiechu 😀
wątek zamknięty
Kenna gdzie takie obozu?  🏇
wątek zamknięty
Intryga, Kociałkowa Górka 🙂
wątek zamknięty
co do siodeł daw mag to rozstaw mają taki:
S (27cm), M (29cm), L (31cm), XL (33cm)
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
22 kwietnia 2012 16:53
http://www.photoblog.pl/wacusiowa11/121034497
😵

A tu kłótnia dwóch użytkowniczek 😀

http://www.photoblog.pl/simma/120879661/nutka-bestie.html

(simma i wacusiowa11)

Ta wacusiowa to ma za przeproszeniem nasrane we łbie  🤔
wątek zamknięty
AtlantykowaPanna   "Jeśli idziesz przez piekło- nie zatrzymuj się!"
22 kwietnia 2012 17:42
Hipp sześć postów wyżej jest pierwszy link ...

No to ja kiedyś jak jechałam do gór świętokrzyskich przy bardzo często uczęszczanej drodze stały 3 przywiązane konie, czasami nawet na metr od trawy na drodze stawały  😵 Ale co poradzić na ludzką głupotę ?
wątek zamknięty
Hipp, błagam, 7 postów nad twoim jest ten sam link. no chyba, że to miał być cytat. co do rozmowy to nie mam słów 😵
próbował ktoś założyć konto na galopuje.pl? na stare konto nie mogę, nowego też nie mogę założyć, dziwne.
(pisałyśmy razem 😉)
wątek zamknięty
Kliknij w "zapomniałem hasła''  🙄
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 kwietnia 2012 19:35
Hipp: nie wierze w to że ta wacusiowa ma 17 lat ; o ...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.