Kącik Małolata...:D

Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 kwietnia 2012 13:01
Byłam dziś w stajni ! 🏇
Ale wsiadłam tylko na stępa, ostatnio mi się kolano odzywa, ale konio się rozliźnił i taaaaaak się ganaszował 😍
Jak dostanę fotki to wrzucę (jeśli będziecie chciały 😁 )

Dzisiaj maździa przyjeżdża 😅
Tylko mamie się próg i siedzenie nie podobają. Ni jak nie idzie jej wytłumaczyć, że na siedzeniach i tak będą pokrowce, a przy przemalowaniu i tak auto trzeba szpachlować więc próg to pół biedy bo i tak robota "po drodze" 😵
"Bo brzydka, bo tamta była ładniejsza, bo ta nie ma obitych siedzeń tylko zwykłą tapicerkę", ale kurde jeździ ! A tamta nie (miałyśmy kiedyś od tego samego kolegi kupować identyczną mazdę, ale się spsuła 😁 ), tłuczkiem jej to będę do głowy wbijać, że auto ma jeździć, a nie stać i wyglądać 🙄
Kolega pokazuje wczoraj mojej mamie silnik, a ta takie oczy 😲 "Ale... Ja się nie znam ... Nie wiem o czym do mnie mówisz". Godzinę jej tłumaczyłam o co koledze chodziło, ale do niej i tak nie dociera bo "brzydka", eh kobiety :emot4:
😁
CzarnaGrzanka dzieki, tylko mi piszemy calkowicie inne testy i mamy wiekszy zakres materialu 😉 ale jakos nie robie w gacie, co ma byc to bedzie 😁

jak mi sie nie chce 😵
Heval trzymam  🙂

Dziewczyny, co zrobić w sytuacji kiedy mój kochany pies zjadł książkę z biblioteki? Nie da się już nic z tym zrobić. Okładka zdarta i chyba ze 100 stron zjedzonych... Odkupić będzie trzeba na pewno, ale jak mam iść się płaszczyć do tej babki z biblioteki to ugh...
Jak u was licealistki, ale nie maturzystki wygląda weekend majowy? 16 dni? Bo niestety my w ostatnim tygodniu będziemy chodzić w kratkę...  dzień pójdziemy, drugi nie i tak dalej...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 kwietnia 2012 14:26
Alabamka, występ to ogólnie szkolny pokaz talentów. 😉
Heval, czuję się dobrze w różnych piosenkach, słucham wszystkiego co możliwe. Raczej mam problem z mocną muzyką 😉
super. ledwo się doczołgałam do szkoły a pani stwierdziła, że jak jestem chora to mam przyjść jak wyzdrowieję bo ją jeszcze zarażę  👿

Nope może szczęście z kciuków przejdzie na czas jak w końcu mnie wpuści na poprawę 🙂
u nas jest tak, że niby w poniedziałek (30 bodajże) mamy przyjść a potem mamy wolne dwa tygodnie.
A jakie w ogóle plany na majówkę? :>
u mnie majówka się szykuje, oj szykuje 🤣 albo przyjeżdża ktoś do mnie+ drugi ktoś, albo ja jadę do pierwszego ktosia a z drugim widzę się w innym terminie 😁 oczywiście jeśli wszystko wypali, bo my to coś chyba szczęścia nie mamy... Ale niedługo wakacje 😍 😜
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
19 kwietnia 2012 14:44
Ale bez sensu u nas zrobili z tą majówką... Bo  mamy w poniedziałek iść do szkoły i potem dopiero wolne... A tak to bym sobie już w piątek pojechła z koniem na taki mini wyjazd i  bym sobie dłużej była. A tak to nie mogę jechać bo muszę iść w ten poniedziałek  -,-
my mamy tydzień wolnego i 7 idziemy do szkoły, 8 nie, 9 znów idziemy i tak dalej..
my w przyszłym tygodniu idziemy w poniedziałek i w piątek, w tydzień "majówkowy" w poniedziałek... bo testy za tydzień, eh, moi znajomi mają połączone testy z majówką...
Heval może odrobinkę moja zasługa to jest ale on i tak jest  😍
nope ja mam wolne od 28 do 10 🙂
ida wow, no to fajnie macie. U nas w sumie w mieście większość szkół tak ma, ale niestety nasza dyrektorka tak rozplanowała te dni wolne, że mamy tak w kratkę. Pewnie dlatego że 2 stycznia mieliśmy wolne, po święcie króli jakoś było wolne, teraz nagrywanie tego lip-dubu... no ale trudno, przeżyję jakoś.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
19 kwietnia 2012 15:28
idaczerwcowa, Ja chcę więcej  foteeeek ! 😀

Ech jak ja kocham fizykę. -,- 😵


Aaaaaa proszę o kciuki dzisiaj po 18. Będę dzwonić .Tym razem nie stchórzę !
nope u nas podchodza do tego tak, że większosc już może sama usprawiedliwiać (18 lat), więc w poniedziałek (30.04) by nikt nie przyszedł, bo już ludzie wyjeżdżają  😂
a potem, to przez te matury, tak nas pozwalniali chociaż wiem, że w większosci szkół 7.05 normalnie idą  😀

bakalia na majówkę przyjeżdża moja prywatna fotografka, więc jeszcze bedziesz nas z Modelem miała dosyć  😂
Hermes, To sie określiłaś 😉 Równie dobrze to ja mogę podać Ci moje ulubione  😁 Angl czy pl? Repertuar żeński raczej?
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
19 kwietnia 2012 15:45
Wiedziałam, że chęć kupna przez moją mamę auta dla mnie to jakiś przekręt 😵
Nie wyrabiam już psychicznie ... 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 kwietnia 2012 15:48
idaczerwcowa, mam to samo. niby mamy wracać 11.04. do szkoły, ale to jest kurde piątek, więc mam 2 tyg. wolnego  😜

zawaliłam fizykę, ale sprawdzian był naprawdę trudny. ciekawe jak matka na to zareaguje.

no i dzisiaj sprzedałam swoje pierwsze w życiu zdjęcia  😅
normalnie ostatnimi czasy WSZYSTKO mi niszczy łeb.
i zaraz pewnie do mnie w ramach promo VyRT zadzwoni Jared and my life will be complete. jeszcze tylko stracić dziewictwo  😁
i właśnie pogratulował mi gość o którym tu już pisałam kiedyś i w ogóle AAAA. AAAAAAAAA!
Hermes ja też chętnie porzucę kilka piosenek, które lubię ale to musisz popróbować, co by Ci lepiej szło  👀
Ida zdjęć nigdy dość 😀

nie mogę się doczekać chwili kiedy będę wiedziała już, że zdaję z matmy na pewno i, że mam święty spokój ze szkołą bo nic się w ocenach już nie zmieni.
a dodatkowo powrót po maturach do szkoły będzie przemiły bo nie będzie osoby, której nie lubię  😁
A ja w poniedziałek ide do szkoły wtorek środa czwartek nie ,potem znowu piątek idziemy i cały kolejny tydzień nie idziemy  😁
Anderia   Całe życie gniade
19 kwietnia 2012 16:15
A ja w poniedziałek idę, potem przez 3 dni, jak na trzecioklasistkę przystało kulturalnie piszę testy, w piątek ostatni dzień do szkoły i sru tydzień wolnego. Żeby nie było za różowo, to w czwartek po egzaminie z anglika (26.04) o 17 muszę pylić do szkoły na próbę przedstawienia, a w piątek się ono odbywa  😵 Moja polonistka <3

edit:
A w ogóle, 96, stresik przed egzaminami jest?  😎
A ja w poniedziałek ide do szkoły wtorek środa czwartek nie ,potem znowu piątek idziemy i cały kolejny tydzień nie idziemy  😁

Ja tak samo.  🥂
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2012 17:53
Fajnie wam, ja się z testami męczę. 🙁
jett   success is the best revenge
19 kwietnia 2012 18:40
A w ogóle, 96, stresik przed egzaminami jest?  😎


Na razie nie ma, znając życie złapie mnie we wtorek rano  😁
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2012 18:41
jett pjona! 😎
nopebow, ja mam dwa tygodnie wolne, choć niby 30.04 mamy iść, no ale... Ja robię sobie wakacje ;D.

Mysza, Twoja mama jest dobra ;D.
Opłaca Wam się kupować samochód i od razu go malować?
stresu brak, moze troche sie obawiam ze zawiode siebie. ale co ma byc to bedzie 😉
Ja sama sobie się dziwię, że nadal się nie przejmuje tymi całymi testami.  🤔wirek:

Myszaaa czyli co z tym autkiem ?  🤔

PS: nie ma mnie, nie ma, ale ja wszystko widzę !  😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 kwietnia 2012 19:28
Alabamka, obojętnie. Muszę przesłuchać kilkanaście piosenek coby było fajnie i efektownie 😉 żeński oczywiście 😉
Heval, bardzo będę wdzięczna :kwiatek:

edit:
A w ogóle, 96, stresik przed egzaminami jest?  😎


Ja to w ramach odstresowania w niedzielę idę na piw..soczek 😁 i w poniedziałek 😁 czuję, że jestem przygotowana, więc luuz 😎
Pierwsze kłusy na Badziu zaliczone  🏇
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2012 19:46
Hermes wiem, że jestem nieprzygotowana, więc luz. 😎 Chyba najdzie mnie chęć na przypominacie sobie wszystkiego w poniedziałek. 😁
Arroch to super, teraz wyczekujemy pierwszych galopów! 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 kwietnia 2012 20:27
Arroch, aaaa LUBIĘ TO! 😍
mils, ja dzisiaj miałam korki z polskiego, bo po 3 latach uświadomiłam sobie, że jestem w czarnej du*ie ze środkami poetyckimi itp itp 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się