Siodło skokowe

Ja też mam długie nogi, 183 cm  wzrostu i żadne siodło nie było na mnie dobre, nawet tez z przedłużanymi tybinkami. W końcu miałam dosyć jazdy z wystającymi kolanami i zamówiłam siodło u Bogdana. Dostane je prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, więc dam znać co i jak  🤣

Devila to ja od razu poproszę o opinię i zdjęcia, może nawet przyjadę zobaczyć na żywca  😉




Daw-mag kontra HBC. Wydaje mi się, że mega podobne. Co sądzicie?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2012 18:34
jest milion podobnych siodeł, DM Leopard jest szyty na wzór Devocoux... wsyzstkie monoflapy są do siebie podobne,
to mój były Equipe Synergy Monoflap:

Devoucoux Chiberta Monoflap X-Country

Prestige DX Monoflap Eventing Saddle

Prestige Military II ale jakoś na szybko zdjęcia nie moge znaleźć...
Wszystkie przykłady, które podałaś jak dla mnie nie są podobne🙂
Episode, czepiasz sie :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2012 20:06
No nie mówcie mi,że Devocoux'u nie jest dla was podobne do Leoparda? 😵 przecież robione było na wzór Devocoux'u właśnie  😁

rozumiem,że to też nie jest? Amerigo Vega Event


to fajny desajnersko mono flap:


i to:


generalanie wrzucając w google monoflapa,można natrafić na bardzo ciekawe siodełka  👀

Amerigo to to samo co Equipe,tylko kolorystyka inna.a ten prestige z poprzedniego wątku jest najbardziej podobny do HBC Wrotki wwersji pierwotnej - wersja pierwotna nie ma klocka z tyłu- to wstawione przez Episode zdjęcie,to siodło na zamówienie konkretnego klienta.
siodło Wrotki model pierwotny:
Jak dla mnie wciąż te modele nie są do siebie podobne, a już napewno nie tak jak te 2 🙂 A te 2 mogą robić nawet za jedną firmę jakby ktoś się uparł 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2012 20:25
może klient się uparł,że chce wyglądające tak samo 😉
to nie jest model pierwotny! to indywidualne zlecenie....
Zdjęcie, które wstawiłam to tylko przykład, w galerii HBC jest sporo takich siodeł. Czy to z klockiem, czy bez - ten klocek tylni ma tu najmniejsze znaczenie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2012 20:34
no ok,ale w czym problem?

na rynku jest wiele podobnych do siebie siodeł przecież,a nie o wygląd chodzi chyba...sedno sprawy jest gdzie indziej.

edit: życzę wam dobrej zabawy -szczególnie druga strona wątku  😂
http://www.voltahorse.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=3376&hilit=celtik
W niczym problem, zauważyłam po prostu, że są mega podobne do siebie i chciałam się spytać co Wy sądzicie. Akurat tu mi się wydaje, że i budowa podobna.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 kwietnia 2012 21:10
miałam w ręku nowy,przepiękny popręg ujeżdżeniowy DM... był fantastyczny.dopóki nie wzięłam go właśnie w swoje ręce.twardy,okropny,czar prysł... w tym jest sedno sprawy,jak ktoś miał w ręku popręg HBC wie o czym mówię....
Przecież wszystkie monoflapy wyglądają praktycznie tak samo... a HBC robi to co chce klient, tak jak che klient, więc siodła mogą być podobne do innych firm. Nie rozumiem, co z tego?
Mnie tam wali czy siodło jest podobne do siodła X czy do siodła Y.  😉

Ja chcę by DZIAŁAŁO. I to wszystko. A monoflap HB DZIAŁA. I to starczy. A czy on będzie różowy, zielony, czy kształt będzie miał podobny do siodła X, a skórę do siodła Y a haft do siodła Z, to ja mam to wszystko bardzo głęboko gdzieś.  😉
Starczy, że siedzę w nim prawidłowo i nic mi nigdzie nie ucieka w żadną stronę. I wszystko.
Mnie wygląd siodła nie interesuje, tak jak tunrida napisała, ma działać 
Na allegro wisi śliczne HBC 🙂 16,5"  🏇
daj linka  :kwiatek:
http://allegro.pl/siodlo-skokowe-hb-contact-prawie-nowe-i2291997181.html

Nawet wiem kto je sprzedaje :P

Fajne, bo brązowe. Choć ja tam wole ciemniejsze brązy.
No właśnie, kto sprzedaje? Ja pamiętam ze ktoś się tutaj w wątku nim chwalił, ja się zakochałam w brązie.
Nie mogłam znaleźć bo wpisywałam HBC i 16,5
Piekne  😜  Powiedzcie, ze trzecia skokowka mi nie jest potrzebna  🙇
nie chcę zanudzać, ale jak kupisz tą, to pozostałe 2 sprzedasz  😀
czemu nie..jeżeli cie stać, bogatemu wszystko wolno  🤣
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
20 kwietnia 2012 19:08
Ja kojarze, ze chyba equi miala takie
Ciekawe czemu sprzedaje i czemu jej nie pasuje?  😲
To siodełko jest super wygodne, jeździłam w nim raz. 😉  Tak to jest equi. 😉
Noo ma mój kolor i teraz je sprzedaje?  😁 😁 Ehh bym zabrała jej tą skórę ale obawiam się ze tak się nie da.
Pytam z czystej ciekawosci, bo siodla skokowego niestety nie planuje kupowac.

Ktos, co to za siodlo, ktore wstawilas w 2 poscie, 3 od gory? To brazowe z bialymi przeszyciami, na bialym krzesle. Jest absolutnie przepiekne!
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 kwietnia 2012 20:29
bostonka sama bym chciała wiedzieć  🤣 wyguglało mi się  😵 ale piękne krosowe siodełko  😜
Ktos, szkoda. Przynajmniej co sie napatrze na to cudo, to moje 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się