Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Tak prawie tak. Dziękuję Cień na śniegu ale nadal nie jest to mój ulubiony rodzaj legowiska 🙂
Znacie jakieś musicale o ciekawym wątku?najchętniej, gdyby autor miał także interesującą biografię. Jak ściągnąć filmik z youtube- jestem kompletnie zielona w tych sprawach  😡
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
20 kwietnia 2012 11:53
Jeżeli w testamencie uwzględniona jest tylko żona, to dziecko (dorosłe) ma prawo ubiegać się o majątek zmarłego?
dempsey   fiat voluntas Tua
20 kwietnia 2012 12:13
Jak ściągnąć filmik z youtube- jestem kompletnie zielona w tych sprawach  😡

w firefoxsie np. przez dodatek pt. Download Helper
http://www.downloadhelper.net/
Florcik, to zależy w jakim klimacie się obracasz 😉 ten jest piękny wizualnie http://www.filmweb.pl/Across.The.Universe a muzyka - cóż - nie trzeba komentować 😉
Florcik, co do ściągania z youtube ja to robiłam za pomocą programu YouTube Downloader
A co do musicali polecam Piosenki  o miłości:
http://www.filmweb.pl/film/Piosenki+o+mi%C5%82o%C5%9Bci-2007-433222
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 kwietnia 2012 12:42
Zu, tak, ma prawo, do zdaje sie polowy tego, co dziedziczyloby ustawowo, to sie nazywa zachowek.
mógłby ktoś sprawdzić u siebie czy działa 8 odcinek prawa agaty? http://tvnplayer.pl/seriale-online/prawo-agaty-odcinki,562/odcinek-8,S00E08,11433.html
nie wiem czy to mi komputer się tak buntuje czy faktycznie ten odcinek nie idzie dalej po reklamach.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 kwietnia 2012 15:54
u mnie nawet reklama nie idzie  🙄 działam na Win7 i Chrome jeśli to ma znaczenie
A u mnie normalnie, reklamy i odcinek. Używam chrome 🙂
Zu jeśli dziecko nie jest w testamencie wydziedziczone, to ma prawo ubiegać się o zachowek.
dzieki, to chyba ten player działa jak mu się podoba...
ponawiam:

czy to prawda, że ciężarnej klaczy ubojnia nie ma prawa ubić? Zakładam, że tak - dlaczego? Tylko w bardzo zaawansowanej ciąży, jest jakaś granica wieku płodu? Dotyczy to także innych zwierząt?

I jeśli zdarzy się że taka kobyła jednak trafi do ubojni - to co się dzieje? Czeka w boksie, aż urodzi? Słyszałam, że ubić można dopiero po min. 24 godzinach od porodu - co się dzieje ze źrebakiem? Dużo pytań, ale strasznie mnie to zainteresowało.


naprawdę nikt tego nie wie na końskim forum...? Może ktoś wie, gdzie szukać takich informacji w takim razie?
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 kwietnia 2012 10:46
Magdalena znalazłam tylko taka informacje pod jakimś artykułem, mam nadzieje że pomoże, choć podejrzewam że różnie to bywa  🙁
Art. 33. 1. Uśmiercanie zwierząt może być uzasadnione wyłącznie:
1) potrzebą gospodarczą;
2) względami humanitarnymi;
3) koniecznością sanitarną;
4) nadmierną agresywnością, powodującą bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzkiego, a także dla zwierząt hodowlanych lub dziko żyjących;
5) potrzebami nauki, z zastrzeżeniem przepisów rozdziału 9;
6) wykonywaniem zadań związanych z ochroną przyrody.

Proszę wziąć pod uwagę, co mówi art. 34. ust. 4.:
Zabrania się:
1) uśmiercania zwierząt w okresie stanowiącym 10% czasu trwania ciąży dla danego gatunku.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 kwietnia 2012 10:48
[quote author=Cień na śniegu link=topic=20.msg1378766#msg1378766 date=1334951852]
Zu jeśli dziecko nie jest w testamencie wydziedziczone, to ma prawo ubiegać się o zachowek.
[/quote]

Ma prawo.
Proszę wziąć pod uwagę, co mówi art. 34. ust. 4.:
Zabrania się:
1) uśmiercania zwierząt w okresie stanowiącym 10% czasu trwania ciąży dla danego gatunku.


Dzięki Ircia  :kwiatek:
Chciałabym się też dowiedzieć dlaczego i co się dzieje ze źrebakiem - i kiedy klacz trafia pod nóż od porodu
Znacie jakieś musicale o ciekawym wątku?najchętniej, gdyby autor miał także interesującą biografię.

Na biografiach autorow sie zupelnie nie znam, ale kilka musicali moge polecic:
Upior w operze [chociaz to chyba kazdy zna;>], Taniec wampirow, Rebecca, Elisabeth. Ten ostatni jest w ladnej jakosci na YT.
Z lzejszych tematow: Singin' in the rain, Grease, Mamma Mia.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 kwietnia 2012 13:27
i Hairspray 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2012 14:38
co się dzieje z pastuchem elektrycznym w trakcie deszczu? wyłącza się czy zaczyna kopać wszystko co się zbliży prądem?
Florcik, koniecznie 8 kobiet z 2002 roku. Kocham ten film!
Ircia   Olsztyn Różnowo
21 kwietnia 2012 17:27
Facella jeśli chodzi Ci o zagrodę podłączoną do pastucha elektrycznego to w czasie deszczu jest lepsza przewodność i działa jeszcze lepiej niż podczas dni bez deszczowych. Nic sie nie wyłącza a moim zdaniem działa jeszcze lepiej bo uziemienie powoduje lepszą przewodność i trzepie wtedy lepiej, sama się o tym przekonałam  🤬
Miałam problem z pastuchem w zimę,  ale podlanie uziemienia gorącą wodą zadziałało idealnie  😁 
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
21 kwietnia 2012 17:36
To ja tak na szybko - uruchomiłam dziś laptopa z systemem Windows 7 i nie wyświetla się ikonka głośności.
Gdy chcę się z tym uporac, pokazuje mi się takie o cudo:
jak sprawić, by włączyć tę głośność? Żadna z wyguglanych metod nie działa. Wcześniej nie było takiego problemu.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2012 17:37
miałam coś takiego i restart pomógł.

Ircia, dzięki  :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
21 kwietnia 2012 21:37
W jakim sklepie stacjonarnym dostanę macerat marchewkowy?
Wilejka, a nie masz tego na klawiaturze? Bo te nowe laptopy cząsto mają już guziki od głośnosci, u mnie np. f9 i f10.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 kwietnia 2012 10:38
jakie są domowe sposoby na długotrwałe uśmierzenie bólu zęba? boli mnie od wczoraj, ładuję na niego apap, ale to się staje coraz mniej skuteczne... jest 11:30, muszę wytrzymać do jutra, pójść do szkoły i przeżyć, błagam  😵
jakie są domowe sposoby na długotrwałe uśmierzenie bólu zęba?

jedyna dlugotrwala i skuteczna, to wizyta u dentysty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 kwietnia 2012 10:51
wiem, ale jest niedziela i nikt mnie nie przyjmie dzisiaj.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 kwietnia 2012 11:06
wiem, ale jest niedziela i nikt mnie nie przyjmie dzisiaj.


Na ostrym dyżurze też mają stomatologa 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 kwietnia 2012 11:15
nie ma u mnie stomatologa na ostrym dyżurze. nie ma szans, żeby mnie dzisiaj ktoś przyjął.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się