Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

TAAAAAAK!  😅
To te!  😍


Dziękuję ślicznie  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
21 kwietnia 2012 10:14
Łosiowa, ja jestem na NIE, ale to tobie mają się podobać. 😉

Mnie wołają takie kolorowe:


Ale na premierę czekają jeszcze 3 inne, dość dawno kupione pary, których na razie nie mam gdzie założyć. 🤣 Więc nie wiem czy kolejne takie buty są mi teraz potrzebne. 😀
a ja dzisiaj wróciłam do domu z 2 parami conversów  😍
Od jakiegoś czasu pociskam w tych:


Są świetne, wygodne i wytrzymałe.  No i mi się podobają..  😜
Trochę inaczej wyglądają na żywo a na nodze świetnie.  😀

No i jeszcze w tych:


Oprócz tego na dwór w białych (kiedyś, aktualnie szarych) nike'ach i takich pumach - ciemny beż, delikatny brąz, coś takiego...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
21 kwietnia 2012 20:45
Kopyciak, buyaka, mówicie, że te drugie?
Decyzja jeszcze nie podjęta, bo czekam na spływ kasy, ale chyba w poniedziałek pójdę dokładniej je obejrzeć i przymierzyć oba.

galopada_, śliczne są  💘

Co prawda dopiero wiosna, ale tak się zastanawiam nad tymi na przyszłą zimę. Co myślicie?
Byłam dzisiaj w Zarze i załamałam się ich rozmiarówką obuwia. Półbuty były dobre dopiero w rozmiarze 41  🤔 Normalnie noszę 39/40...

Marzę o czymś takim, ale coś nie mogę znaleźć 🙁

http://allegro.pl/tc-zara-nowe-pantofle-jazzowki-oksfordki-skora-40-i2286229324.html
nie orientujecie się czy osoby z wysokim podbiciem mogą mieć problem z włożeniem kaloszy Hunter?  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
21 kwietnia 2012 21:50
Lena, taki rozmiar ma też swoje dobre strony, bo na all bardzo często można tanio trafić na świetne zarowe buty. 😀
czy ktoś wie gdzie w Olsztynie można kupić Converse?
Szukam balerinek czarnych, skórzanych do 200zł, jakiś delikatnych bez zbędnych ozdób. Ładne widziałam w aldo ale niestety 300zł  🙁
Doszły moje espadryle lacosty  😍 Są świetne 🙂
Pokaż koniecznie!  🤣 tez się na nie czaję, jak wypada rozmiarówka?
Rozmiarówka normalna. Kolor w porównaniu do zdjęcia na stronie e-sizeer dużo ładniejszy- tam jest taki wyblakły, w rzeczywistości piękny niebieski (jutro postaram się zrobić zdjecie). No i wygodne bardzo. Chociaz moja mama, która zaglądała mi przez ramię stwierdziła: 'No, takie zwykłe tenisówki. Można takie kupić za 30 zł.  😂 A nie, czekaj, już widzę, jest krokodylek. Całe szczęście!' - i się ze mnie śmieje pół dnia  🤣
Moja mama zawsze się z conversów śmieje, że trampki za 250 zł, a ona takie na wf nosiła z rynku za 10  😀
mils   ig: milen.ju
24 kwietnia 2012 22:40
Tercet HD w Alfie i na Starówce, po prawej stronie, jak się idzie od Wysokiej Bramy ku fontannie - zaraz na początku. 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 kwietnia 2012 14:27
Szukam balerinek czarnych, skórzanych do 200zł, jakiś delikatnych bez zbędnych ozdób. Ładne widziałam w aldo ale niestety 300zł  🙁


Intershoe za 160zł sa całe czarne, skórzane, bez bajerów.
zonk  :kwiatek:  Lacoste Fabian Espa.  😀
Ale są super  💘 zaczynam zbierać  😁
Wichurkowa   Never say never...
26 kwietnia 2012 12:08
Dzisiejszy zakup,jeszcze cieplutki 😍 😍
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 kwietnia 2012 12:46
Nie są trochę za małe te buty?Wydaje mi się, że palce powinny być nieco dalej wysunięte, ale może się myle 😉
chyba za duże  😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 kwietnia 2012 13:54
Myślałam o tym, że za duże, a napisałam za małe 🤣
Wichurkowa   Never say never...
26 kwietnia 2012 19:53
Nie sa za duże🙂 jak i dobrze ułoże w nich noge to sa idealne🙂 To tak szybko do zdjęcia ubrałam🙂
Bardzo dziwnie na nodze wyglądają 🙂  Ja szukam zwykłych trampek za kostkę, ale nie converse, bo trochę szkoda mi kasy na trampki za 250 zł 🙁  Są na deezee, ale oczywiście mojego rozmiaru nie ma.. Czy ktoś widział gdzieś we Wro ? Nie interesuje mnie allegro od razu mówię, bo mam dosyć 'ciężką'  stopę do kupna butów z netu 🙁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 kwietnia 2012 06:56
ja też szukam. w zeszłym roku kupiłam fajne w diverse, ale w nie widzę ich na stronie internetowej.
ovca   Per aspera donikąd
28 kwietnia 2012 07:17
Szukam jakiś tanich balerinek w kolorze tej torby...rzuciło się Wam coś? chodzi tylko o sklepy stacjonarne, boję się kupować buty przez internet przez kosmiczną rozmiarówkę sklepów int  👿
ovca, jak coś znajdziesz to daj znać, też potrzebuję balerinek w tym kolorze.
ovca, http://www.reserved.com/pl/collection/woman/shoes/T0225 - chyba te widziałam w sklepie, ale wydawało mi się, że są mniej rude, właśnie takie, jak ta torebka. Chyba, że to było gdzie indziej...  🤔  Na bank widziałam w sklepie typu H&M, Reserved.
Wie ktoś może jak to jest z numeracją butów vans? Patrzę na jedną tabele pisze że rozmiar 38 to inaczej 7.5 a w innej że 38 to 6.0 i już nie wiem która tabela jest poprawna. Nie mam możliwości przymierzenia butów, muszę zamówić przez internet.  😉
tych z reserved nie polecam, najpierw je reklamowalam (dostalam nowa pare) a tydzien pozniej oddalam. w obu parach darl mi sie material w srodku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się