Kącik Małolata...:D

[quote author=niemiłek link=topic=30353.msg1378667#msg1378667 date=1334946004]
robie sobie probne zestawy z Rzeczpospolitej, oh blagam o takie zadania!
[/quote]
Kiedy bylo? Kiedy kiedy?
Kurcze, rzadko da sie znalezc w sklepach stare gazety. ;<
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2012 11:51
miałam jechać dziś do stajni, ale nie stykło, obrobiłam masę zdjęć z zawodów - mogę wam kilkoma rzucić, od niedzieli pobolewa mnie ząb, wczoraj wieczorem to już była masakra, przeżyć weekend i do dentysty...

i wygląda na to, że pojadę na VyRT do Wroca  😅 😅

Krupnik., szukaj w necie, powinny być gdzieś (nie wiem gdzie ale w necie jest prawie wszystko  😁 )
Hm hm, potem poszukam. ;>
Na razie molestuje repetytorium z biologii, a potem czeka geografia.  😵 Dodatkowo zastanawiam sie jeszcze nad dokupieniem historii, ale tutaj szkoda mi kasy troche. Mam podrecznik z 2. klasy, ale z 1. juz nie. Jak dadza nam Australopiteki to polegne.  🤔wirek:
Krupnik. dawno, ze 3 tyg temu 😉 raczej nie ma w necie 🙁 i doceniam mojeego historyka ktory kazal nam trzymac podreczniki do liceum
Smuteczek.  🙁
Nie chce mi sie juz uczyc. Afe. 🙄
Małolaty, BURZA! 😍 😍
slonce  😎
Burza byla wczoraj
ależ słońce świeci cały czas 😎 właśnie wyszło jeszcze bardziej i razi mnie przez okno, co rzadko się zdarza, bo wychodzi na północ 😁
wczoraj burza, dziś burza...  🙄

ojj Małolaty ile Wy produkujecie  😵

powinnam nadrabiać lekcje ale mi się nie chce. a gdyby nie choroba to właśnie bym wracała z jazdy  🤬
Hm hm, potem poszukam. ;>
Na razie molestuje repetytorium z biologii, a potem czeka geografia.   😵 Dodatkowo zastanawiam sie jeszcze nad dokupieniem historii, ale tutaj szkoda mi kasy troche. Mam podrecznik z 2. klasy, ale z 1. juz nie. Jak dadza nam Australopiteki to polegne.  🤔wirek:


Czytałam podstawę programową w moim repetytorium. Australopiteki nie są wymagane. Ogólnie z prehistorii i starożytności nie jest wymagane zbyt wiele.
Polecę wam przy okazji metodę uczenia się z podstawą w łapce. Sama zmarnowałam masę czasu na bzedy z biologii, których nie ma w podstawie. Z hist. nie popełnię już tego błędu. A podstawy powinny być dostępne w internecie 😉
Sugerujesz pozycje "Wykaz sprawdzanych umiejetnosci": http://www.oke.wroc.pl/article.php/20111018145231362 ?
W porownaniu do calego materialu to... malo.  😎 Chyba, ze to sie tyczy tylko tych testow z tej strony.

edit: Nie, to jednak to: http://men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=230&Itemid=290
Troszke wiecej.  😁
Burza idzie... 😉.

Chcecie zdjęcia Horsiaka?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2012 17:32
chcemy!
Sugerujesz pozycje "Wykaz sprawdzanych umiejetnosci": http://www.oke.wroc.pl/article.php/20111018145231362 ?
W porownaniu do calego materialu to... malo.  😎 Chyba, ze to sie tyczy tylko tych testow z tej strony.

edit: Nie, to jednak to: http://men.gov.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=230&Itemid=290
Troszke wiecej.  😁


Na pewno mniej, niż masz w podręczniku 😉
Sisisa, chceeeemy 🏇
Sisisa, przepiękny Horsik  💘 🤣 a mina... hmm, dawaj do Koniokrytyki!  😁
hahahahhahahahahahahahahah 😂

http://htwins.net/scale2/scale2.swf?bordercolor=white czuje sie... mala
Sisisa hahhahahahahahhaha zajefajne  🤣
Macie jeszcze jedno ;D.






Tak poza tym, to ktoś ukradł mi w stajni nachrapnik ;/.
mils   ig: milen.ju
21 kwietnia 2012 20:18
Sisisa świetny Hors. 🙂
Ostatnio moje treningi są bardzo bolesne... Niestety nie w sensie fizycznym, ale psychicznym. Tyle pracy mnie czeka, a najgorsze jest to, że pracy, którą już kiedyś wykonałam. Wszystko od początku. 🙁
mils, dzięki 😉.
Niestety tak bywa, trzeba się cofnąć, żeby potem było lepiej 🙂. Ciesz się, że w ogóle masz możliwość trenowania 🙂.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 kwietnia 2012 21:58
Juz nigdy więcej nie będę przechwalać swojego M. WSZYSCY FACECI SĄ TACY SAMI..🤔
Hermes, co odj.. zrobił ?  😤
Hermes co się stało?  🤔
(faceci to faceci. Ci przystojni, mili i ogólnie tacy, jakich chcemy są zajęci albo mają nie tą orientację  😫 )
albo ja jestem ślepa albo widziałam dzisiaj chłopaka na bmx'ie, jadącego główną drogą miasta w krótkich spodenkach, szarej bluzie i ... końskich termobutach do kolana ?  🤔wirek:  🤔wirek:  👀

dodam, że było dzisiaj 20 stopni ciepła i świeciło słońce  👀

ano i wiem jak wyglądają termobuty, bo miałam, więc jest to dla mnie niemały szok  🤔
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
22 kwietnia 2012 08:40
Heval, Again, wystawił mnie po raz drugi.. Okey rozumiem malował swój samochód, ale mówił, ze mógłby wziąć od taty, a on dowalil z tekstem, ze skoro samochód mu schnie to jemu nie chce się porzyczac samochodu od taty wiec idzie na piwo..  🙄
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
22 kwietnia 2012 09:10
Hermes 🤔 😵  Brak słów ....

Ech dzisiaj do koniaa jutro do szoły i do piątku wolne!  A w piątek po szkole zmieniam stajnie !  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 kwietnia 2012 10:18
dostaję świra, tak mnie boli ząb. jutro mam jakieś zrąbane targi żywności na których koniecznie muszę być. ładuję sobie na zęba co pół godziny ćwierć apapu, działa krótkotrwale. nie wiem jak ja to przeżyję, jutro na bank dentysta (jeśli będą miejsca. gdziekolwiek. nawet prywatnie pójdę). mam nadzieję, że będą miejsca. we wtorek mam dwa wfy  :/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
22 kwietnia 2012 10:18
Ida niepotrzebnie trzymałaś 🙁. I tak się nie udało.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się