Niedługo do LO(a może i nie...)

colt żartujesz sobie? ;p czemu 9,6 punkta?
Colt, to widze, że podobnie do mnie - jutro najgorzej, a klasa biol-chem czeka  😁


Jak jestem spoza wrocka i składam papiery do takiej 9 np. to gdzie dostane to swoje hasło? I rozumiem,że podanie drukuję w domu i do szkoły pierwszego wyboru dostarczam osobiście?
I rozumiem,że podanie drukuję w domu i do szkoły pierwszego wyboru dostarczam osobiście?

Wlasnie tak. I jeszcze 3 podpisane z tylu zdjecia.

Najbardziej sie chyba obawiam matematyki. Na przyrodniczym to jeszcze w tych zamknietych mozna poczarowac, a tutaj golizna.  😡 Wzory, afe.
colt żartujesz sobie? ;p czemu 9,6 punkta?


Wszystkie pytania łącznie to 33 punkty. Żeby z 33 zrobiło się 100 to mnożymy razy 3. Gdy pomnożę moje 32 razy 3 wychodzi mi 96. Teraz wstawiam przecinek i mam 9,6 punkta  😁 Za każdą część możemy dostać max. 10, dlatego z wyniku punktowego robi się "procent" i wstawia przecinek 🙂 W ogóle u nas dziwna rekrutacja. Max 100 punktów.

Colt, to widze, że podobnie do mnie - jutro najgorzej, a klasa biol-chem czeka  😁

Jak jestem spoza wrocka i składam papiery do takiej 9 np. to gdzie dostane to swoje hasło? I rozumiem,że podanie drukuję w domu i do szkoły pierwszego wyboru dostarczam osobiście?


Wszystko musi być na absolwentach 🙂 http://www.absolwenci.wroclaw.pl/    -> system rekrutacji -> zasady naboru -> kod dostępu -> 3 strona "prezentacji" 🙂
colt aaa chyba, że tak. W Krakowie za rekrutacje 200 punktów, w tym 100 za egzamin i procent mnożymy razy 0,2. Ja zrozumiałam, że za stratę jednego punktu tracisz 9,6 punktu do rekrutacji 😉
Aaa, chyba że 😀

W ogóle, to głupie to to jest. Powinni robić te testy na jakąś konkretną liczbę punktów. Potem sumujesz wszystkie egzaminy i masz wynik.
no dokładnie, bo 1 punkt to np 3 procent...  No ale cóż poradzić, ogólnie różne dziwne rzeczy robią naszemu rocznikowi ;p
a to nie jest tak ze kazdy egz na procenty i z procentow na punkty i za kazdy 20? ja nie wiem, ale tak jakos slyszalam

tilly gdzie skladasz papiery?
niemiłek II, I i VII ;p
Graba.   je ne sais pas
24 kwietnia 2012 21:26
tilly, Czemu II na pierwszym miejscu? Nie wiem jak w tamtym roku, ale 2 lata temu do I byly o wiele wyzsze progi.
I jak matematunia?  😁 ja mam conajmniej 90% czuuuje to  😍
To bylo az glupio proste.  🤔
Jak otwarte Wam wyszly?
To bylo az glupio proste.  🤔
Jak otwarte Wam wyszly?

dobrze, ale w ostatnim, zapomniałam że chodzi o pole tego trapezu, a obliczyłam tylko boki -.- jestem tak zła na siebie!!
tilly o kurde te od ktorych trzymam sie z dala 😁

otwarte zrobilam wszystkie, pewnie cos zawalilam w zamknietych
Dlaczego na różnych stronach są różne odpowiedzi z przyrodniczej? Echh.
Matma zadziwiająco łatwa. Przyroda póki co najgorsza. I te odp. które podobno mam źle, mnie zadziwiają. Od kiedy to zjadana pchła nie jest ofiarą a gotowanie usuwa powietrze?  🤔 Widać, głupiam!

Mają to zadanie o fałszywej informacji o Zemście wycofać, albo zaliczać tą "prawidłową" i "tych dwóch ludzi - ogień, woda".
właśnie też nie ogarniam biologi. Od kiedy gotowana woda NIE USUWA bakterii?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 kwietnia 2012 14:03
właśnie też nie ogarniam biologi. Od kiedy gotowana woda NIE USUWA bakterii?

co? jakie było zadanie?
z tą gotującą się wodą
Usuwa bakterie, ale chodzilo o to, ze to nie dotyczy zadania.
Tak samo zaznaczylam.
W ogole jakies nierpecyzyjne te zadania byly.  🤔

mad, zadanie 8.: http://pliki.echodnia.eu/pdf/egzaminGimnazjalny2012przyroda.pdf
W ogole jakies nierpecyzyjne te zadania byly.  🤔


Dokładnie! I pytania i odpowiedzi.  👿
dokladnie, tez sie kilka razy nacielam i dzis i wczoraj 🙄 ale angielskim sie nadrobi 🙂
Jest tu ktoś z liceum w  warszawie M.Reja?🙂 badź technikum ekonomicznego , albo am znajomego ?🙂
edit.
a ja już sama nie wiem gdzie składać na razie w grę wchodzi Hoffmanowa Władysław IV Powstańców Rejtan Rej może jeszcze Kołłątaj o ile z moimi 153 pkt mam szanse się gdziekolwiek dostać jak zawsze zaczełam się przykładać na sam koniec
Miranda jestem w Reytanie i z czystym sumieniem mogę tę szkołę polecić. Pomijając poziom, jest to szkoła z tradycjami, dużo się dzieje 😀 Jeśli chodzi o Hoffmanową, Władka i Reja to rok temu też interesowałam się tymi szkołami, ale po spotkaniach i dokładniejszym ich zapoznaniu zdecydowanie wypadły z mojej listy. Czołówka czołówką, ale są to szkoły bez życia, tylko nauka, nic poza tym. No i podobno jest ciężko, sporo osób odpada po pierwszej klasie.
Atamanka, szczerze, to straszna ściema, sama jestem z jednej z tych szkół i nigdy nie słyszałam, żeby ktoś odpadł dlatego, że było ciężko. I bzdurą jest, ze nie ma się życia. Owszem, czerwonego paska bez kucia się nie wyciągnie, ale można wieść zupełnie normalne życie i na wszystko czas znaleźć. Nie przykładałam się za mocno do nauki w pierwszej czy drugiej klasie, a radziłam sobie bez problemu 😉 Ja sobie swoją szkołę bardzo cenię ze względu na fajnych ludzi, jakich tam spotkałam, ale nie wybrałabym jej jeszcze raz, gdybym mogła, choć to już z nieco innych powodów (i bynajmniej nie chodzi o nadmiar roboty) 😉

Miranda, jeśli myślisz o biol-chemie, uderz do Hoffmanowej, chodziłam tam co prawda tylko na kurs maturalny, ale  złego słowa o tej szkole przenigdy nie słyszałam 🙂 O Władku i Powstańcach mogę napisać Ci coś więcej na PW 😉
Goździk możliwe, nigdy do żadnej z nich nie chodziłam 😉 Po prostu nie zrobiły na mnie większego wrażenia, zawsze wiele zależy od ludzi, nawet najwięcej.
Jasne, nie chciałam Cię tutaj atakować, tylko może ośmielić trochę osoby, które myślą o tych szkołach z "czołówki", a nie decydują się, bo obawiają się nauki 🙂 Niestety, co prawda to prawda - ludzie tworzą atmosferę szkoły i to na fajnych ludzi trzeba trafić, żeby jakoś to liceum przetrwać. Reszta zawsze ujdzie, jeśli ludzie trzymają poziom. Nie zmienia to jednak faktu, że te przysłowiowe dobre szkoły mają parę innych wad, które warto rozważyć - nauczyciele i ich poziom zaangażowania w pracę, stosunek szkoły do ucznia, zaopatrzenie pracowni... A o tym tak szczerze już nie każda szkoła na dniu otwartym powie, dlatego trzeba poszperać "u źródła" 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 kwietnia 2012 21:49
heheh tak Was czytam i się zastanawiam, co ludzi skłania do szukania szkoły po ilości rozrywek? 😉 Ja zdecydowanie wolałabym szkołę bez dodatkowych atrakcji, a za to uczącą 😁
Zu, wierzysz w cuda? 😎
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 kwietnia 2012 22:09
Goździk, taaak zwłaszcza tydzień przed maturą 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się