Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ircia   Olsztyn Różnowo
22 kwietnia 2012 11:48
Facella spróbuj zrobić taki jakby "cycek" z gazy taki malutki żeby mozna było go wetknąć czy przytrzymać na zębie, do cycka daj wyciśnięty czosnek i spirytus, ale taki 100 procent. Jak nie chcesz dawac czosnku z wiadomych powodów to spróbuj samym spirytusem  😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
22 kwietnia 2012 11:53
Facella - dziękuję ! :kwiatek:
repka - raczej nie, choć to nowy sprzęt, przy następnej tego typu awarii spróbuję 🙂
Czy ktoś widział stronę, gdzie krótko i zwięźle są opisane prawne aspekty publikowania informacji w internecie?
Czy jest jakaś dobra dusza która mogłaby ściągnąc mi instrumentalną wersje piosenki Waving Flag K'naan i wysłąć na e-mali? Bedę bardzo wdzięczna niestety słąbo sobie radzę z szukaniem w internecie a i programu brak.
Strona "gielda-koni.pl" zawiesiła działalność?  😲 Czy tylko mi coś nie tak działa?  👀
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 kwietnia 2012 22:13
W jakich miastach w Polsce są rzeźnie prowadzące ubój koni?
na pewno w Rawiczu jest jedna
Strona "gielda-koni.pl" zawiesiła działalność?  😲 Czy tylko mi coś nie tak działa?  👀


Mi też nie działa  😲
cieciorka   kocioł bałkański
22 kwietnia 2012 23:08
napisane jest, że giełda zawiesza działalność od 19.04- nie wyświetla wam się taki komunikat?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 kwietnia 2012 00:28
U mnie się wyświetla.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 kwietnia 2012 06:37
Juz o to pytalam jakis czas temu w tym watku, chyba nawet 19ego
Ile wynosi kwota wypłacana przez ZUS na rzecz poszkodowanego za 1% trwałego uszczerbku na zdrowiu (na rękę)?
Za amputowaną 1/4 kciuka dostałam 1000 zł, ale nie mogę sobie przypomnieć jaki to był procent. W każdym razie niewielki, ale i tak moim zdaniem odszkodowanie nędzne :/.
ankers- No, strasznie mało  😲

Ale z tego co wiem, co roku kwota się zwiększa.
Szukałam w necie ale są rozbieżności, no i nie wiem czy kwota którą podają to na rekę.
Najczęściej widywaną liczbą na stronach na rok 2012 za 1% trwałego uszczerbku jest 680 zł ale może ktoś jest tu lepiej zorientowany?  :kwiatek:
czy na każdej poczcie są różne koperty bąbelkowe, czy muszę je kupić osobno?
ash   Sukces jest koloru blond....
24 kwietnia 2012 08:52
są na każdej poczcie, no chyba że się skończą to nie będzie 😂
no co ty 😎 nie no, wolałam spytać, bo różnie zaopatrzone mogą być poczty 😉 dzięki! 🙂
Tristia - ja w swoim czasie dostałam niecałe 500zł, ale to lata temu było.

Czy ktoś z Was znalazł sprytny sposób oglądania onet vod, czy też tvn playera spoza granic Polski? A moze jakis informatyk poradziłby jak to zrobić przez vpn? Bo przez bramkę proxy da się wejść na stronę, ale nie działa video- są prblemy z javą. Może być na PW.
moi drodzy mam pytanko czy podczas remontu w bloku gdzie halas jest bardzo duzy obowiazuje prawnie przerwa w godz od 12 do 15 ??
Czy jednak mozna halasowac od 6 do 22 non stop
Jak nazywa się strona, na której jest możliwoć ściągnięcie pliku audio z youtube'a ?
Pamiętałam do jakiegoś czasu  😁
zapiska.pl
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
24 kwietnia 2012 22:18
Co powinno zawierać zgłoszenie konia na towarzyskie zawody w skokach?  😡
dempsey   fiat voluntas Tua
25 kwietnia 2012 09:13
Kurczak zapytaj organizatorów.
w zasadzie wszystko - albo nic 😉 jak sobie zażyczą
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
25 kwietnia 2012 11:24
Ok, dziękuję  :kwiatek: Myślałam, że jest jakiś wspólny wzór  😡
kojarzy ktoś piosenką, w której w klipie ludzie (afroamerykanie) skaczą na skakance ? Kawałek jest dość nowy, tak mi sie wydaje  😉
Yves Larock - Rise up ?
nieeee, nowsze  😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
25 kwietnia 2012 21:43
tulipan,

może Zebra Katz? skakanka jest 🙂
są ciemnoskórzy i skakanka, ale to nie to niestety. Takie eskowe g****  😉

dobra, mam - DJ Fresh - Gold dust

😜
moi drodzy mam pytanko czy podczas remontu w bloku gdzie halas jest bardzo duzy obowiazuje prawnie przerwa w godz od 12 do 15 ??
Czy jednak mozna halasowac od 6 do 22 non stop


od 6 do 22 ile wlezie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się