Kącik Małolata...:D

Spełnienia marzeń Pippi!  😅

Chyba aż tak trudno dzisiaj nie było? oprócz moich oczywistych durnych błędów to nawet łatwe było  😜
Atutowa co było? 😀 ciesz sie, że nie pisałaś o radioaktywnych biedronkach tak jak moja siostra  😁
Jestem z tego późniejszego rzutu, więc Pipi niestety nie pamiętam  😉 Ale sto lat, sto lat!  🏇

Ej dziewczynki, przyrodniczy był miodzio, no a matma troszku mniej  :/
Jak poszło ? Ja pomyliłam wzór trapeza ze wzorem równoległoboka  🤦
generalnie chyba dali nam dosc prosty? bledy oczywiscie sa, ale poki co czuje sie bardzo dobrze, zobczymy jak bedzie po ujrzeniu prawidlowych odp. 👀
dziekuje[my] za kciuki. :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
25 kwietnia 2012 12:01
Matma mi poszła tragicznie..jak będzie 50% to będzie dobrze..
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 12:02
Przyrodniczy i matma spoko! Spodziewałam się trudniejszych 😉 Niestety za dużo myślałam nad jednym z najprostszych zadań i wyszło mi w końcu, ze myszy jedzą pchły GDYBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ 😵
Ale reszta bardzo pozytywnie 😅
A Jankowi ta ziemia do doniczek się zmieściła?
Przyrodniczy srednio, ale matmy to latwiejszej juz sie chyba nie dalo.  😂 Napisalam wszystko na lajcie, czego nie oczekiwalam w najsmielszych snach.  😁

Ile Wam powychodzilo w otwartych?

Akurat z matmy dali to, co powtarzalam, czyli... wzory na bryly.  🏇
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 12:13
To ja się nie będę odzywała w kwestii matmy. 😕 Przyrodnicze spoko były.
jett   success is the best revenge
25 kwietnia 2012 12:20
Przyrodniczy całkiem spoko. Zamknięte w matmie też, ale otwarte chyba jednak trochę zawaliłam...  🤔
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 12:22
jett ja nie mam pewności nawet, co do zamkniętych. Ścisłe nie są moją mocną stroną, nie umiem myśleć tak np. matematycznie. Że to tutaj trzeba policzyć, to do tego i dzieli się z tamtym etc. Mam tylko nadzieję, że było lepiej niż przypuszczam.
A ja wręcz przeciwnie - w matmie w zamkniętych troche strzelałam, a otwarte proste .. Tylko, w tym polu trapezu wyszło mi chyba ... 200*8[pierwiastków z 2 ]cm^2
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 12:26
Atutowa w zamkniętych też strzelałam. 😁 Mi wyszło 256.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 12:30
Mi też 256  😀
Atutowa u mnie sie zmiescila. 😁 aczkolwiek moim znajomym wychodzil inny wynik niz mi wiec... 👀
zmiescila 😉 nawet spoko bylo

hahahaha na filmiku mnie troszke splaszczylo xD az zapomnialam powiedziec ze ja to ja :<
Kurrrrrrrrrcze, dobra, to zadanie otwarte z matmy nie poszły mi dobrze  🤔
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 12:35
Fakt w 1 otwartym mi też się zmieściło, a udowodnienie to banalne było, czasem na próbnych zdarzały się takie, że myślałam, że całkiem zawalę 😀
w ostatnim nie wyszlo mi tyle co wam. nie pamietam ile. 😵
Raczej czytam ten wątek niż się udzielam, ale czekam na odpowiedzi a nadal ich nie ma, więc może skonsultujemy otwarte? 😀 W pierwszym otwartym się mu zmieściło, bo zużyje 5 i 3/4 ziemi, drugie jest równobocznym, trzecie 256 cm2 tak jak mowicie? 😉
1. 5,75
3. 280... u mnie pierwiastek z 256 to byla wysokosc...
Anderia   Całe życie gniade
25 kwietnia 2012 12:48
Ja to się może nie wypowiadam, chociaż większość zamkniętych z matmy + zadanie "dlaczego ten trójkąt jest równoboczny" mam dobrze, ale przyrodnicze to jakaś tragedioza... Cieszę się, że jestem ślepa i muszę nosić soczewki, bo przynajmniej na tym zadaniu z fizyki nie poległam  😂
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
25 kwietnia 2012 12:49
cholera faktycznie! Krupnik u mnie też nie wiem jak ja to dalej liczyłam, że wszyło mi to samo 😵 Co nie zmienia faktu że jestem bardzo zadowolona i tak 😁
U mnie też pierwiastek z 256 to była wysokość, ale pole i tak wyszło 256 :>
tez mam w pierwszym otwartym 5,75l 😅 a wszyscy u mnie mowili 5,5. -_-
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 12:51
Powoli odpowiedzi dodają. Spoko, jest gorzej niż myślałam, czuję się jak jakiś głupek. 🙁
Nabieram obaw w zwiazku z ostatnim.  🤔 Bo wiekszosc osob ma 256.

Przyrodnicze to tragedia chyba jakas.  😵 Tak patrze na te odpowiedzi, ojej. Mam nadzieje na chociaz 70%.
tez nie wyszlo mi w ostatnim 256 i sie boje, ze wszystko mam zle. 🙁
aleeee ogarnialam historyczny i jakos wyszlo mi 81/82% 😍 chyba moj max na probnym to 70proc 😁 a tu taki rozdziw.
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2012 12:58
Właśnie, jak są te pytania np. 4.1, 4.2 i 4.3, to one się oddzielnie liczą? Czy jak jedno źle, to całego punktu nie ma, tak jak w Prawda-fałsz?
3mam za Was kciuki, może pomogą? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się