Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
24 kwietnia 2012 21:53
Potrzebuje mocnych re-voltowych kcuików jutro od 10.00 na razie nie mówię na co, ale to dla mnie bardzo wazne, a że re-voltowe kciuki działają cuda to...  :kwiatek:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
24 kwietnia 2012 22:16
arivle są kcukasy 🙂  😉
wątek zamknięty
Klami, oo Pączo! Jak się miewa? 🙂
wątek zamknięty
Misia, wyglądacie super 😀
Lov, Gadzina jest świetny, kiedy wsiadasz? kiedy planujecie następne zawody?
Milusia, gratulacje udanych zawodów 😀 gdzie te zdjęcia?  🤬
jak to ruda wróciła? napisz na pw
xxmalinaxx, a no to tak 😉

ja jestem na urlopie do 1 maja, jestem na południu Włoch, w rodzinnym mieście mojego faceta
w poniedziałek było święto S.Giorgio i zawsze wtedy robią wyścigi na plaży



wątek zamknięty
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
25 kwietnia 2012 10:01
Fantazja, ale miałaś widoki  😍 😍 Po prostu super 🙂

Arivle, kciuki są 🙂
wątek zamknięty
Fantazja, nie za dobrze ci 🙂? Zazdroszczę, aaach!

arivle, trzymam kciuki i napisz jak już będziesz mogła co i jak!

Miałam dzisiaj trening - wreszcie!! Super, koń w ogóle nie jak po przerwie. Jednak jak się solidnie wdroży do roboty, to potem się zbiera owoce. Mamy nad czym pracować, mamy pracę domową na ten tydzień, więc mam +10 do motywacji 🙂
wątek zamknięty
Dzionka! lubię to!
ja niedługo wsiądę na Pole po tuningu,bardzo się boję żeby nic nie zepsuć...bo kupa pracy poszła na naprawianie,ulepszanie i wbijanie do pustego łba Poli nowych nawyków i rzetelnej pracy. Jednak miesiąc bez Poli to strasznie długo. Na szczęście mam Drapcia,który  zrobił się przylep za nich dwoje-w ogóle bym na nim nie jeździła tylko miziała, gadała do niego i robiła podwieczorki...no więc jadę robić podwieczorek😉
czy ktoś wybiera się do Bogusławic kibicować ?
wątek zamknięty
Fantazja szał  😜 zawsze chciałam na takie wyścigi pojechać, gdzieś w Niemczech jeszcze są co roku 😀
wątek zamknięty
Karla, a Drapcio nie tęskni za Polką? Może dlatego taki miziasty 😀

Fantazja, omg opad szczeny! przepiękny widok 😜

Klami Pąąąąączo! Jak tam mistrzunio się miewa? Nadal skacze ogrodzenia? 😎

arivle kciuki i ode mnie

Misia obłęd w ciapy 😍 Wicio to jeden z piękniejszych koni ever i te jego dłuuuugaśne nogi



A ja też poproszę o kciuki, w piątek mamy kolejne ( :zemdlal🙂 tysiąć pińcet badań...
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 kwietnia 2012 12:26
Amnestria, trzymam kciuki

Arivle, a jak u ciebie? Za co trzymaliśmy kciuki i czy pomogły?

Fantazja, ale pięknie 😜

Dzionka, super że zaczynacie treningi! W dodatku pogoda fajna, w niedziele zapowiadali do 28 stopni 😲
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2012 12:32
Arvile, Amnestria kciuki mocno trzymam!
Dzionka super, że już pracujecie normalnie! Czekam na fotki Dzioneczka!
Karla, kiedy Pola wraca do Ciebie?
A ja...im bliżej do ślubu tym więcej czasu spędzam w stajni 😵 😂 😁
wątek zamknięty
Arivle trzymam mocno kciuki, dawaj potem znać, czy zadziałały :kwiatek:

Fantazja wow, niesamowite widoki, wrażenia pewnie też niezapomniane 😉
wątek zamknięty
Amnestria trzymam kciuki. a jak się miewa Dziaduszek?  😉
Atamanka dziękujemy  :kwiatek: co prawda to są momenty, dlatego to znośnie wygląda  😁 ogólny obrazek to jeszcze będzie denny przez najbliższe pare lat  😂 co to za babeczke wyrwałas?  😀 opowiadaj
Dzionka to piąteczka  🥂 my też w miare dobrze nastrojone po treningu  🤣
wątek zamknięty
baffinka a dostałam do opieki i jazdy czteroletnią trakenkę, siostrę konia mojej trenerki 😉 Za rok zacznie robić coś w kierunku skoków pod właścicielem, a do tego czasu jest u mnie. Strasznie miłe konisko, sama się zdziwiłam, jak spokojna i grzeczna jest w nowym miejscu. Nie mogę doczekać się wsiadania, ciekawe, jak będzie się zachowywać, bo z ziemi i na lonży jest świetna, wyluzowana i spokojna. Czekam, aż dostanę jej zdjęcia i się na pewno pochwalę 😎
wątek zamknięty
Misia wyglądacie rewelacyjnie 🙂
Fantazja czad! 😍 moje małe marzenie to taki właśnie galop po plaży 😜
Atamanka fajnie, że kobyłka grzeczna. Chętnie ją zobaczę, więc czekam na zdjecia! 😉
wątek zamknięty
arivle, Amnestia trzymam kciuki!  :kwiatek:
Fantazja o rany, ale super!!!!!  😜 😜 😜
Dzionka ale super, że wracacie do roboty! 😉 ja czekam na Dzionka skaczącego!  😍 wiem, że to może jeszcze potrwać, ale jestem cierpliwa! 😉  💘
ash a ja im bliżej do matury ... tym więcej czasu spędzam w stajni. ja nie wiem jak to będzie...  😵
Atamanka też czekam na fotki!

A ja dostałam dziś jeszcze jedną fotkę z Eneidą z niedzieli i jakoś mi się tak spodobało, że się nim podzielę. 😉
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
25 kwietnia 2012 17:51
Klami, Angeel, Burza, margaritka  :kwiatek: :kwiatek:
Fantazja ale czad! ile ja bym dala zeby zrobic sesje w takim miejscu! wyglada super 😀


😍
wątek zamknięty
Makrejsza, Dzionka, Frania, Misskiedis, Atamanka, gryglodor, wrażenia niezapomniane, fajna atmosfera, całe miasto przybyło to oglądać
neśka, no, moje marzenie galop po plaży, albo chociaż stęp 😉
Jessy, o tak, piękne kolory, akurat w ten dzień było pochmurno, ale jak słońce wyjdzie to masz całą tęczę kolorów
amnestria, trzymam kciuki mocno
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
25 kwietnia 2012 18:42
Dziękuje pięknie za kciuki  :kwiatek: już pisze co i jak.

Jak wiecie wszyscy, Legenda ma za sobą kilka traumatycznych wydarzeń związanych z zaladunkiem i transportem. Potrzebowałam kcikow, bo dzisiaj ja ladowalismy. Niestety, nie udało sie. Dobrze ze dzisiaj to sprawdziliśmy bo nie było ciśnienia i jakoś łatwiej mi to przeżyć. Dostałam możliwość współpracy z człowiekiem, który podjął sie wyprowadzenia mojego konia z tego narowu i mamy już za sobą pierwsza sesje. Niestety problem chyba przerosl nie tylko mnie, ale i jego. Zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie poważne podejście i zaangarzowanie pana, wiec jestem jak najbardziej dobrej myśli. Koń oczywiście zestresowany, ale udało sie ja już troszkę odczulic. Wchodzi i wychodzi spokojniej, ale wiem, ze to jeszcze nic pewnego. Czeka nas najtrudniejszy etap, czyli zamykanie. Oczywiście powiem kiedy następna sesja, bo tez będzie potrzebne re-voltowe wsparcie!

jessy, jakie piękne zdjecie 😍
Amnestria, rekompensuje sie kciukami! Powodzenia!
wątek zamknięty
arivle - a pochwalisz się kto się podjął odczulania? 🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
25 kwietnia 2012 20:15
Jessy, rety, ale długo was nie było!

Fantazja, czad! Chlopa poznałaś na miejscu, czy przed wyjazdem?
wątek zamknięty
Airvle powodzenia, przeszlam przez podobną traumę z moim koniem. Pomagała nam M.G. i to była niestety pomyłka. duża i szkoda wydanych pieniędzy 😉
trzymam kciuki żeby wam się udało i zebyście mieli kogos z  super doświadczeniem!
wątek zamknięty
Puma, miewa sie aż za dobrze, bo tradycyjnie sieje spustoszenie wokół siebie. Od krycia kobył przez wyskakiwanie z wszelkich ogrodzeń. Noga wygląda super, wróciły miesnie wokół łopatki itd. podobno nie kuleje. 😉 A juz na pewno nic go nie boli patrząc jakie galopady urządza.

Fantazja, juz Ci pisałam, ale sie powtórze... jak pieeeeeeeeknie !!!! Zazdroszcze !!

amnestria, mistrzunio sie miewa az za dobrze. Na razie nie kontynuował wyskakiwania. Może dlatego, że doszedł nowy kon do stada to jest kogo gnebic, czyli jest ciekawe w jego mniemaniu zajecie.


A ogór wczoraj skakał bezbłednie po prostu. Nie miałam mu nic do zarzucenia... no moze poza jednym odpałem, z którego za nic nie mogłam wyhamowac. Dynamiczny, idacy, reagujacy na sygnały wrecz elektrycznie, odbijajacy sie bez zajakniecia z różnych pozycji. Łatwy do skrócenia, wypuszczenia.... Banan na twarzy normalnie. Za to dzis zarobił taaaaaka kreche. Tryb ogór mu sie włączył i póki sobie łopatologicznie nie wyjasnilismy kwestii posłuszeństwa to nie byłam w stanie galopowac po prostej, bo cały czas podbrykiwał i nogi zmieniał. A jak chciałam nie pozwolic i reke mocniej domknąć to usiłował straszyc mnie podskakiwaniem przodem. Na szczescie po hmm... drobnej rozmowie na ten temat, mózg mu sie odblokował.
wątek zamknięty
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
25 kwietnia 2012 21:21
cieciorka wiem wiem, wcielo nas na troche 😡 ale postaram sie nadrobic!
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 kwietnia 2012 21:46
Karla🙂, a ja się wciąż domagam zdjęć pod siodłem!!!  🤬 🤬

Ja dziś inauguracyjnie wsiadłam na nowego młodziaka który dołączył do centurionowego przedszkola 🙂

tak wygląda nowe dziecię 🙂



wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 kwietnia 2012 22:01
no proszę, gdzie się nie wejdzie nam Efka na kolejnym "jej" młodziaku. Product plejsment pełną parą 😉
wątek zamknięty
Rzadko sie odzywam na forum, ale musze sie z wami podzielic newsem 😀 nie wiedzialam w sumie w jakim watku, a ze sportowcem nie jestem to moze byc tutaj 😀

od miesiaca dzierzawie 28 letniego bylego ujezdzeniowca 😀 jego wlascicielka ma go od 23 lat, a jak przyjechalam na miejsce go obejrzec to pytalam sie jej milion razy czy jest pewna tego ze on ma az tyle lat, bo woogle tego po nim nie widac. W super kondycji, ani jednego nakostniaka, zero opojow, mocny umiesniony grzbiet tfu tfu tfu 😀


wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 kwietnia 2012 22:12
Isobel - nieźle. W jednej podwarszawskiej stajni jest koń zdaje się 32 letni nadal na chodzi i wspaniale wyglądający wożący swą panią na spacerki. Chodził kiedys skoki.
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
25 kwietnia 2012 22:37
ElaPe, o przepraszam tylko w młodych koniach i tutaj 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
25 kwietnia 2012 22:38
nie ma za co przepraszać, w końcu to forum i tematów różnych jest dostatek 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.