100dniowka

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 stycznia 2009 18:00
Strzyga - CUDOWNE!  😍 😍 😍 buty!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2009 18:07
aga- w Aldo są prawie same szpilki, więc powinnaś sobie coś dobrać. wiesz który to sklep, nie? ten w Galerii bałtyckiej.

martva- dzięki. nie są jakieś szalenie wysokie (obcas ma może z 8 cm), ale są całe ze skóry i są na prawdę wygodne. 
tak wiem wiem 🙂 W Galerii jeszcze nie byłam, wiec jak widać czas najwyższy :P
Scottie   Cicha obserwatorka
03 stycznia 2009 19:51
Za tydzień o tej porze będę prawdopodobnie tańczyła poloneza 😉

Kupiłam te silikonowe gluty, bez przymierzania i największa miseczka D jest dla mnie za mała :/ Muszę się poratować jakimś innym sposobem. :/
Ja buty kupiłam już na jakąś inną okazję, na nowe nie będę wydawać kasy, jest tylko jeden problem - są trochę...hmm... Średnio wygodne. Najczęściej w butach na obcasach boli mnie ta najszersza część stopy i myślałam o takich żelowych poduszeczkach - miał ktoś, używał?
Te żelowe wkładki działają CUDA!!! Da się wytrzymać w butach na wysokim obacasie jak ktoś nie jest przyzwyczajony :P
Też polecam te poduszeczki, mam powyklejane nimi wszystkie szpilki:P
Z tym, że kupując trzeba zwrócić uwagę czy są miękkie i dość grube (kiedyś kupiłam parę firmy Kiwi i wiele nie dały) i pamiętać, że przez taką wkładkę but robi się ciaśniejszy w podbiciu i lepiej go przed imprezą porozciągać w domu.
Ooo, ratujecie mi życie! Czyli nie Kiwi, okejas, zapamiętuję. A które brać 🤣 ?
Scholl były ok i fenomenalne z Ryłko (i stosunkowo tanie, ok 10zł)
dziewczyny ja już jutro się studniówkuję!!!!!!!  🏇 sukienkę odebrałam od krawcowej, zaraz lecę po podwiązkę i rajstopy, buty oczywiście pożyczone ale chyba i tak pójdę w swoich  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 stycznia 2009 15:16
Ja mam za tydzień, a straciłam właśnie 3 paznokcie. Będę wyglądała zjawiskowo...
Scottie   Cicha obserwatorka
08 stycznia 2009 17:49
A ja mam w sobotę 😀

Kaktus rób zdjęcia koniecznie i pozniej wrzucaj tutaj! 😀
w końcu kupiłam buty i już jest zestaw 🙂
Sukienka wyszła dziwnie szeroko na brzuchu na zdjęciu. Pewnie taki efekt jest przez kokardkę, którą za wysoko zawiazałam... Wszystkie się zlało w wielką plamę ale coś widać.

Nie mam pomysłu na dodatki 🙁 i nie umiem chodzić w tych butach 🙁
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 stycznia 2009 20:34
a ja się juz niedoczekaaam swoich  🏇
mam dopiero za tydzień 🙁 i za 2 :P.
Jedno pocieszenie to to, że przed swoją studniówką czyt 23.01 mam od razu potem 2 tygoooodnie ferii  😜

ogólnie zakupy studniówkowe już prawie skończone  😅  Jeszcze tylko ew. buty bo te co mam sa takie nijakie :P.

Strzyga ja straciłam 2 kilka dni temu ale nie ma źle 🙂. Teraz się staram żeby czasem reszta nie poszła :p.
Bo tipsom mówie nie 😀


rtk No co ty! I tak wygląda super! 🙂. ja też nie mam pomysłu na dodatki. Ale to pewno będzie spontan tuż przed wyjściem 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
08 stycznia 2009 20:40
ja muszę jeszcze kupić, czarne pończochy 60-tki ewentualnie 40-tki, gorset, czerwone stringi, torebke, potem pofarbować kudły, zrobić tipsy, a przed samą 100dniowką kosmetyczka i fryzjer.
100 mam 31.01
i partnera dalej brak  😁
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 stycznia 2009 21:02
a ja jeszcze nic nie mam a studniowka tuz tuz bo 30 stycznia ale mam nadzieje ze dam rade i kupie wszytsko 24 stycznia 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 stycznia 2009 21:04
Solina dasz radę 😀 i powodzenia hehe ;p  😅
ja bym się chyba nie wyrobiła  🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
08 stycznia 2009 21:22
kcj90, dzieki 🙂 musze dac rade a jak nie to pojde w szpiltak i bieliznie  😁
A ja z takim pytankiem: Czy na nie-swoją 100dniówkę też zakłada się czerwoną bieliznę? 🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 10:46
Ja muszę kupić bieliznę, rajstopy, torebkę. Kolczyki już mam choć są ciężkie:



Ja nie mam 4 już. I to nie, że się złamały ( nigdy nie ufajcie ludziom jak mówią, że koń jest już ujeżdżony...), tylko .. no wiecie co... dlatego wymyśliłam, że wezmę długie, materiałowe rękawiczki. Do sukienki mi będą pasowały, a o moich cud paznokciach się nikt nie dowie ( ps. śmiesznie się pisze z plastrami na 4 palcach)
a może ku sobie w drogerii takie przyklejane na kleju? na jedną noc się utrzymają, potem odkleisz, przez tak krótki czas nie zniszczą Ci naturalnych paznokci... głupio to będzie wyglądać, jak będziesz jadła w rękawiczkach  😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 11:10
Szepcik- ale sęk w tym, że nie za bardzo mam do czego przykleić, jak się ma np. tylko 1/3 paznokcia to ciężko zaroić żel albo przykleić tipsy...
nie chodzi mi o tipsy ani żel, Strzyga - przejdź się do drogerii, są takie paznokcie, które przykleja się dołączonym klejem - sama kiedyś takie miałam, przyklejałam na poobgryzane do samej skóry paznokcie... co prawda zniszczyłam je doszczętnie, ale na jedną noc to się tak nie stanie.... po prostu smarujesz klejem swój paznokieć, jakikolwiek by on nie był, trochę kleju na ten sztuczny, i dociskasz
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 12:12
szepcik, one nie są do samej skóry, one są do mięsa.
hmm, no nie wiem, to już jak wolisz - weź tylko pod uwagę, że będą momenty, kiedy wypada chyba zdjąć rękawiczki, jak np. jedzenie...
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 12:22
Wiem, ale ja nie mam do czego tego przykleić. Jakbym miała, to bym przykleiła, ale  nawet wolę na to nie patrzyć, jest pozaklejane.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
09 stycznia 2009 12:39
ja zawsze w takich wypadkach robiłam pozostałe paznokcie, a rozwalony zaklejałam plastrem😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 12:45
nesta zostały mi 4 zdrowe  🤔wirek:
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
09 stycznia 2009 12:48
i chyba wszystkie na drugiej ręce?


chyba nie wyglada to aż tak źle?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 stycznia 2009 12:51
3 na jednej i 3 na drugiej.
Mam zrobić zdjęcie? ale to raczej do KBO...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się