Stajnie w Lublinie

a ujeżdżenia rozumiem na akademickich nie będzie?
.
.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 kwietnia 2012 20:57
Jesteście przekochane  :kwiatek:
dziekuje 🙂
Zaparłam się i przejrzałam kilka stron propozycji na Świecie Koni.
Kurcze! W każdym województwie są organizowane zawody towarzyskie, albo regionalne z konursami towarzyskimi. Konkursy mini LL albo debiuty dla początkujących. Konkursy dokładności albo zwykłe
A u nas na być tak "profesjonalnie", na styl, z pełnymi wymogami PZJ. Że niby to poprawi jakość jazdy w województwie. Rzeczywiście mamy takie świetne wyniki dzięki temu?
po prostu zmuszają do robienia odznak eh

dziewczyny, a co zrobić by p. Kowalski wyraził zgodę, abym mogła startować jako niezrzeszony?? Byłam u Niego i jego słowa to: muszę należeć do sekcji, a przecież jest wielu zawodników nienależących do sekcji, czyli właśnie niezrzeszonych, lub nawet jako WKJ Lublin. I ani tak, ani tak załatwic tego nie mogę, więc o co kaman????  👀
Sekcji nie mam i nie mam jak się do kogo podpiąć  😵
Ascaia ja sama nie jestem świetnym jeźdźcem, a chciałabym pojechać gdzieś 60 cm, tak dla satysfakcji, przyzwyczaić się trochę, ale gdzie tam, rywalizacja najważniejsza.. Nawet nie mówiąc już o tym, ze nie ma u nas zawodów dla małych dzieci na kucykach..  🤔
Seta ale to dziwne...my przed zarejestrowaniem sekcji śmigaliśmy właśnie jako niezrzeszeni WKJ Lublin. Dawaj do nas już mamy dwie "znajdy" przygarnięte 😉


to mówcie kto chce jechać jakieś mini LL może się u nas wciśnie w program  😉
Trza się zebrać w kupę i protestować : D
krysiex213, tylko do Was daleko 🙁

cubbins, trza się, trza się - ja próbowałam i próbować będę, ale sama nie dam rady. I tak nie jestem ulubienicą Profesora, a teraz awansuję pewnie jeszcze wyżej w gronie osób nietolerowanych.
Jedyna rada - brać za telefon i dzwonić, i "się dziwić", że nie ma jednak towarzyskich, i mówić, że się chce na takie konkursy przyjechać.
Czy już kiedyś odbywały się  zawody regionalne przy okazji eliminacji do XVIII OOM w ujeżdżeniu w Białce? W kalendarzu jest taka impreza w połowie czerwca. Możliwe, że będzie dużo koni i impreza wypali? Bardzo by mi się przydało...
Ascaia, jestem z Tobą. Co prawda chętnie bym pojeździła takie malutkie wysokości na styl, bo to fajny start na wyższe konkursy, ale bez przesady, że nie można wystartować bez wcześniejszego latania z papierami. Nawet nie można sprawdzić, czy taka forma rywalizacji jest w ogóle dla nas zanim się zarejestruje. Świetny sposób na zachęcanie do uczestnictwa w zawodach  🙄
.
No niestety nasze woj. nie grzeszy ilością i poziomem zawodów  🙄
Przydałyby się jakieś tylko dla zabawy. Bez pędzenia na złamanie karku. Gdzie wszyscy by się dobrze bawili- publiczność, jeźdźcy a i konie też. Takie w których mogłyby startować osoby bez odznak na koniach rekreacyjnych.
Może się uda gdzieś coś takiego zorganizować  🤣
proponuje organizacje miedzy klubami zawodow towarzyskich , nie wszystkie musza byc przez PZJ , stajnia Drwal bedzie teraz orgnizowac pikink country mozna sie sprubowac w tej dziedzinie ,  🏇

A u Drwala publicznosc ma wstep wolny ?

Są propozycje zawodów w Poniatowej na stronie lzj  😉
Jest dwa konkursy towarzyskie  😀
Wybiera się ktoś ?
Tak u Drwala oczywiście zaaawsze jest wstęp wolny 😅
Możemy zorganizować koleżeńskie zawody w skokach, takie totalnie koleżeńskie, bez karetki, za sędziów naszych instruktorów - totalnie kameralnie...

A jak któraś ze stadnin by się zdecydowała na prawdziwe towarzyskie to dajcie znać!!!! 🏇
Ej, dlaczego bez instruktorów? Nie wpuścicie mnie? 😉

Bardzo chciałabym u nas na Felinie zrobić towarzyskie, ale od kiedy nam zabrali hipodrom to pupa zbita. Nie ma gdzie zrobić rozprężalni. 🙁
Czy próżne me nadzieje, że ujrzę wyniki z HMW-A w Pólku?
ratatuj   Moje rude szczęście
29 kwietnia 2012 21:30
Ej, dlaczego bez instruktorów? Nie wpuścicie mnie? 😉

Bardzo chciałabym u nas na Felinie zrobić towarzyskie, ale od kiedy nam zabrali hipodrom to pupa zbita. Nie ma gdzie zrobić rozprężalni. 🙁


Oczywiście, że Cię wpuścimy  😉 😉 I wszystkich chętnych
Ja również jestem za tym pomysłem. Jeżeli "Ci wyżej" nie potrafią nam zorganizować czegoś, co widzę jest przez wiele osób bardzo pozytywnie odbierane i wiele osób chciało by spróbować swoich sił- zróbmy to sami  😉
Czyli na Felinie bankowo nie będzie towarzyskich czy dalej nic na 100%..? Próbowałam na uczelni Profesora ostatnio złapać, ale był nieuchwytny.

A tak odchodząc od tematu, proszę nie bić 🙂
Czy wie ktoś może o jakiejś pracy "końsko-instruktorsko-zwierzęcej" w Lublinie?


Nic na 100% - mam zamiar dzwonić po długim weekendzie, żeby się upewnić. Propozycji na stronie LZJ nie ma.
Nie wiem, czy ktoś więcej się odważył na rozmowę z Prof.
Informacja dla tych co się nudzą w niedzielę.
W Zawieprzycach odbędzie się majówka. Będzie podobno dużo atrakcji.
A i pokaz jazdy konnej :-)
a ujeżdżenia rozumiem na akademickich nie będzie?

właśnie, właśnie? W kalendarzu zaznaczone są dyscypliny A i B.
Skromnie podbijam jeszcze pytanie o ujeżdżeniówki w Białce, fotki z Pólka i zupełnie świeże - co tam w Poniatowej? 😉 Słyszałam kiedyś, że dość zacne nagrody tam rozdają, ale nie wiem na ile to prawda.
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
03 maja 2012 21:16
Dziewczyny dziewczyny może jakieś zdjęcia z dzisiejszych zawodów w Poniatowej macie? 😉
W Poniatowej nagrody zacne.. nie wiem jak w tym roku... odnosnie akademickich - ujeżdżenie było ostatnio 2 lata temu, rok temu juz nie bylo, w tym roku jak mniemam tez nie bedzie - a w bia łce ciekawa jestem jakie konkursy beda, bo jesli podobne jak w Pólku to "balszoje wam spasiba", mam teraz inne plany 🙂
szkoda że nie będzie ujeżdżenia bo wiem o pewnych ok 10 osobach które wziełyby udział, czyli wyjątkowo duża frekwencja! ale widać lepiej zrezygnować z organizacji ujeżdżenia niż je promować i walczyć o zawodników - brawo brawo!


Czy już kiedyś odbywały się  zawody regionalne przy okazji eliminacji do XVIII OOM w ujeżdżeniu w Białce? W kalendarzu jest taka impreza w połowie czerwca. Możliwe, że będzie dużo koni i impreza wypali? Bardzo by mi się przydało...

Myślę, że impreza jak najbardziej wypali, chętni są bo robiłam wywiad środowiskowy 😉 i w stajni się przygotowujemy również 🙂

Myślę, że znalazłoby się nawet kilka osób więcej na Felin  🙄. Mam nadzieję, że Białka wypali i nie będzie bardzo drogo.
pony   inspired by pony
04 maja 2012 10:16
Byłam wczoraj sobie pooglądać zawy w Poniatowej. Kilka par bardzo mi się podobało (o, np. Ty Karmelek🙂 ale zdecydowana większość? Wychodzi samowolka i jazda bez instruktora chociażby. Brrr, wiele przejazdów nieprzyjemnych dla oka, wiele par nie dawało rady ukonczyć niskiego konkursu a potem oglądałam ich dramatyczne próby poradzenia sobie z wyższym.  Dużo się pozmieniało od moich czasów, taka refleksja mi sie nasunęła 😉
pony, masz jakieś zdjęcia?
pony   inspired by pony
04 maja 2012 10:19
nie mam niestety
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się